Emily Ratajkowski na ściance w wymowny sposób komentuje ugodę Harveya Weinsteina z molestowanymi kobietami. Spójrzcie na napis na jej ręce

Emily Ratajkowski postanowiła głośno wyrazić swoje zdanie na temat ugody, jaką Harvey Weinstein ma zawrzeć ze swoimi ofiarami. W związku z tym na jej ręce pojawił się wymowny napis.

W 2017 roku światem show-biznesu wstrząsnęły przerażające informacje. Aktorki, w tym m.in. Uma Thurman, Angelina Jolie oraz Gwyneth Paltrow odważyły się wyznać publicznie, że w przeszłości były ofiarami producenta filmowego Harveya Weinsteina, który jest oskarżany o gwałty i molestowanie. Teraz sprawa doczekała się rozwiązania. Zagraniczne media donoszą, że biznesmen zawarł wstępną ugodę z kobietami, na mocy której firmy ubezpieczeniowe byłego przedsiębiorstwa Weinsteina mają wypłacić im łącznie 25 mln dolarów.

Emily Ratajkowski wyraża swój sprzeciw

Oprócz tego, że producent nie wyciągnie pieniędzy ze swojej kieszeni, nie musiał się przyznać także do zarzuconych mu czynów. Sprawę wymownie skomentowała Emily Ratajkowski, która pojawiła się na premierze filmu "Uncut Gems". Modelka miała na sobie czarną kreację odsłaniającą ramiona, dekolt i brzuch, jednak to nie o niej jest głośno tym razem. Wzrok przyciąga napis na jej ręce:

Fuck Harvey - brzmi.

Nic dziwnego, że gwiazda zareagowała w ten sposób. Według doniesień dziennika "New York Times", Weinstein i zarząd upadłego studia filmowego zawarli wstępną ugodę w sprawie oskarżenia o wielokrotne nadużycia na tle seksualnym. Oznacza to, że producent uniknie więzienia. Tę propozycję odrzuciły podobno tylko dwie lub trzy kobiety. Pieniądze "przeznaczone" dla nich... mają trafić na konto Harveya.

AW

Więcej o:
Komentarze (35)
Emily Ratajkowski na ściance w wymowny sposób komentuje ugodę Harveya Weinsteina z molestowanymi kobietami
Zaloguj się
 • rumpa

  Oceniono 14 razy 12

  czyli cała wielka akcja skończyła się jak w dowcipie - Prześpi się pani ze mną za milion? - hmmm, no tak. - a za dolara? - no wie pan, za kogo mnie pan uważa? - to już ustaliliśmy, teraz negocjujemy cenę.
  Czyli dokładnie jak mówiłam od początku.

  Nie , damy nie damy nie musiały brać tej forsy, mogły nie podpisać umowy, mogły go solidarnie wysłać do mamra.
  Ale wolały ponegocjować cenę.

  Napluły w twarz tym dziewczynom, co knurowi dały w mordę i pracują teraz na kasie za grosze.

 • Gość: lolipop

  Oceniono 14 razy 12

  To jednak bardzo dwuznaczne hasło..

 • ml2403

  Oceniono 19 razy 11

  No i co panie feministki. Kasa jest to o sprawie zapominamy.Jakoś nie słyszę, że pieniądze będą pzreznaczoe na cel charytatywny i będą ratowane biedne dzieci lub zwierzątka. To od razu powiedzcie, że sprawę rozdmuchałytcie bo chodziło o pieniądze, a nie jakieś tam zaprotestowanie przeciw instrumentalnemu traktowaniu kobiet.

 • Gość: WACEK ZAWADZKI

  Oceniono 19 razy 9

  Fuck Harvey a potem #metootwo

 • justas32

  Oceniono 11 razy 9

  Najbardziej znana Polka - zaraz po Balbinie ...

 • Gość: Boskabulka

  Oceniono 15 razy 7

  Cxyli jednak nie chodzilo o zwrocenie uwagi na molestowanie tylko o kase, emily dobrze napisala ciekawe czy miala x nim stycznosc w przeszlosci

 • lechpierwszy

  Oceniono 12 razy 6

  Ale po co zaraz wypisywac swoje marzenia na rekach?!?

 • alfred.ziemniak

  Oceniono 14 razy 4

  W tym teledysku co chodziła w samych majtkach z cyckami gołymi wyglądała super, ale na zdjęciach to wcale taka super z twarzy już nie jest.

 • cezar85

  Oceniono 5 razy 3

  czyli dokładnie o czym marzy Harvey

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX