Zaskakująca przyjaźń dzięki "Rolnik szuka żony". "Ktoś tu za nami tęskni". Uczestniczki show słodzą sobie na Instagramie

Ilona i Ania z "Rolnik szuka żony" znalazły w programie nie tylko miłość, ale i przyjaźń. Ich komentarze mówią wszystko. "Ktoś tu za nami tęskni"

Szósta edycja "Rolnika szuka żony" już za nami. Tym razem dzięki show miłość znalazły dwie pary - Adrian i Ilona oraz Ania i Jakub. Teraz okazuje się również, że nie tylko miłość, ale i przyjaźń. Ostatnio udowodniły to Ania i Ilona.

Ilona i Ania przyjaźnią się

Adrian i Ilona pokazali na Instagramie romantyczne zdjęcie z wyjazdu nad morze. W komentarzach można było zobaczyć zaskakującą reakcję Ani, wybranki Jakuba. Kobieta opublikowała dużo serduszek i buziaków, na co zareagowała Ilona.

Ktoś tu za nami tęskni - napisała.

Ania nie kryła, że faktycznie tak jest.

Oj tęsknię, tęsknię. Ten "Rolnik szuka żony" coraz częściej mnie zaskakuje - odpowiedziała.

komentarze na profilu Ilonykomentarze na profilu Ilony Instagram/imielinka

Ilona odwzajemniła się Ani i także skomentowała jej najnowsze zdjęcie, na którym uczestniczka show pozuje z Jakubem i synem.

Jejku, jak cudownie wyglądacie razem z młodym, aż mi się łezka w oku zakręciła. Macie MOC! - napisała.

komentarze na profilu Anikomentarze na profilu Ani Instagram/asjszjn

Chyba nikt się nie spodziewał, że uczestniczki tak bardzo zbliżą się do siebie. Warto jednak dodać, że nie one pierwsze. Wcześniej dowiedzieliśmy się o przyjaźni Natalii i Diany z szóstej edycji programu.

KM

Zobaczcie, które pary znalazły miłość dzięki "Rolnik szuka żony":

Więcej o:
Komentarze (2)
Rolnik szuka żony. Ilona i Ania zaprzyjaźniły się ze sobą
Zaloguj się
  • Gość: Dorota

    0

    Bo są fajne dziewczyny Ilonka walczyła o Adriana, a najlepsza była Ania jak walczyła z Ewą a było ich dwie Gratulacje dla par.

  • Gość: Kasia

    Oceniono 2 razy 0

    No i pięknie, przyjażń też ważna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX