Ewa Chodakowska podarowała tacie wyjątkowy prezent: "Mieć" ma tylko sens, kiedy potrafisz się tym dzielić z innymi

Ewa Chodakowska pochwaliła się na Instagramie prezentem, któy wręczyła swojemu tacie. Spełniła jego marzenie i mężczyzna stał się właścicielem luksusowego samochodu.

Ewa Chodakowska nie ukrywa, że jest bardzo blisko ze swoimi rodzicami. W wywiadach podkreśla, że bardzo wiele im zawdzięcza i to dzięki nim wyrosła na pewną siebie kobietę. Regularnie odwiedza najbliższych i pomaga im, kiedy tylko może. Tym razem postanowiła podarować tacie samochód, o jakim marzył.

Ewa Chodakowska podarowała tacie samochód

Trenerka pokazała na Instagramie prezent, który ozdobiła czerwoną kokardą. Dodała przy okazji wpis, w którym opisała reakcję taty na widok samochodu - srebrnego mercedesa.

Wprawdzie mojemu tatkowi do szczęścia brakuje tylko zdrowia, ale kiedy podjechałam pod dom rodzinny wymarzonym samochodem taty, "zniknęły" na chwilę jego oczy... Moje też... Zawsze tak mamy, kiedy uśmiechamy się z całych sił. 'Mieć' ma tylko sens, kiedy potrafisz się tym dzielić z innymi - napisała.

Przy okazji zwróciła się do fanek, by zawsze pamiętały o najważniejszych osobach.

Jeśli idziesz na samą górę, upewnij się, że nie zapominasz po drodze o tych najważniejszych. Urzędowanie na szczycie w pojedynkę, może okazać się wyjątkowo smutne... I nie zrozum mnie źle - tu najmniej chodzi o robienie prezentów materialnych. Czasem zwykłe: "Co mogę dla ciebie zrobić" to najpiękniejszy prezent - dodała.

Ewa Chodakowska pokazała, jak urządziła swoje mieszkanie w Grecji:

Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy, w których internautki zachwycają się gestem Chodakowskiej. U niektórych fanek trenerki pojawiły się nawet łzy wzruszenia.

AW

Więcej o:
Komentarze (8)
Ewa Chodakowska podarowała tacie wyjątkowy prezent
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 4

  Ocieplanie wizerunku.. po co chwalic sie tym co sie komu kupuje.

 • B P

  Oceniono 2 razy 2

  Piękna sprawa. Ja tylko mogłam tacie kupić książkę. Ale też się cieszył . Pewnie wolałby samochód ...

 • Gość: jaaaaaaaaaa

  0

  do tego samochodu mogła jeszcze kierowcę zatrudnić ! nie wiem ile jej tata ma lat ale ....

 • Gość: gosc

  0

  reklama dentysty -protetyka super .---brakuje tylko adresu i telef.

 • Gość: M

  0

  Fajnie moc pomagać innym :)

 • Gość: wkurwiony edek

  Oceniono 1 raz -1

  "Ewa Chodakowska podarowała tacie wyjątkowy prezent"... abonament PornHub Premium?

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy -2

  Kupno Rodzicom samochodu to raczej nasz obowiązek. Biorąc pod uwagę wszystkie te lata, w których nas utrzymywali, pomagali, wstawali w nocy, gdy chorowaliśmy czy ząbkowaliśmy jako małe dzieci...pomaganie ma inny wymiar jeśli tyczy się zupelnie obcych nam ludzi! Ale Ewa lubi się chwalić i nie lubi krytyki..to już wiemy :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX