"Rolnik szuka żony". Spotkanie Seweryna i Marleny było gorące. Polały się łzy i padły ostre słowa. "Chciał, żebym kłamała"

Wszyscy miłośnicy programu "Rolnik szuka żony" z pewnością nie mogli się doczekać spotkania Seweryna i Marleny w finałowym odcinku. Było gorąco!

Za nami finał szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Bez wątpienia parą, która budziła największe emocje, byli Seweryn i Marlena. To właśnie oni zasłynęli najostrzejszą kłótnią w programie i z pewnością przejdą do historii. Nie zabrakło wtedy bowiem łez i wulgarnych wyzwisk. A jak wyglądało ich spotkanie w finale? Czy podobnie? 

Seweryn i Marlena w finale "Rolnik szuka żony" ujawnili całą prawdę

W finałowym odcinku "Rolnika" na spotkanie z Sewerynem zjawiły się tylko Diana i Marlena. Okazało się, że Asia, trzecia kandydatka rolnika, jest w 12. tygodniu ciąży i zaręczyła się z Sebastianem. 

Diana uznała, że pożegnanie z Sewerynem wypadło pozytywnie i nie miała do niego żadnego żalu. Inaczej było w przypadku Marleny. To właśnie ona czuła się pokrzywdzona. Rolnik narobił jej nadziei, a potem brutalnie odrzucił jej uczucia. Ich kłótnia była naprawdę ostra, padły w niej nawet wulgarne słowa.

Ja najbardziej liczę od Seweryna na słowo przepraszam - powiedziała Marlena w finale. - Ja bym wolała, żeby najpierw to padło z twoich ust. Za te wszystkie obelgi, które dostałam.

Rolnik zdecydował się przeprosić Marlenę.

Przepraszam nie powinno tak być. Nie powiniem tak wulgarnie do kobiety się odzywać - powiedział Seweryn.

Potem było goręcej. Marlena popłakała się na wizji i ujawniła, że Seweryn chciał, żeby kłamała w sprawie SMS-ów i intymnych chwil między nimi.

Seweryn chciał, żebym kłamała, że to, co pisaliśmy, to żadnej chemii między nami nie było - powiedziała Marlena, płacząc.
Faktycznie tak było, jak Marlena mówi, w pewnym momencie się pogubiłem - przyznał Seweryn.
 To nie było tak, że to była jedna sytuacja. Jedna po drugiej - dodała Marlena.

Marlena podkreśliła, że nie ma co za przepraszać rolnika. Na koniec okazało się, że zarówno Seweryn, jak i Marlena znaleźli miłość.

Wieczorem kolacja z chłopakiem. Napisał do mnie po pierwszym lub drugim odcinku. Jest kochany i bardzo się o mnie troszczy - powiedziała Marlena.

 Seweryn też jest zakochany! Pokazał nawet zdjęcie swojej wybranki.

Seweryn i jego nowa dziewczynaSeweryn i jego nowa dziewczyna Rolnik szuka żony

 Ciepła, kochająca, wyrozumiała. Zamieszkała ze mną - powiedział.

 Rolnik podkreślił też, że dzięki swojej dziewczynie jest teraz lepszym człowiekiem. Myślicie, że uda mu się utrzymać tę relację?

KM

Te pary z "Rolnik szuka żony" znalazły miłość:

Więcej o:
Komentarze (44)
"Rolnik szuka żony"finał . Spotkanie Seweryna i Marleny było gorące
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: En

  Oceniono 34 razy 30

  Seweryn niby twierdził że z Marleną było zbyt szybkie tempo a z tą drugą szybko się uwinął że już razem mieszkają. Marlena kłamała do końca, zaskoczenie Diany to potwierdziło . A Diana po raz kolejny pokazała klasę.

 • Gość: ja

  Oceniono 19 razy 19

  Wyrazy wspolczucia dla tych. 2-3 przyjaciolek Waldemara, z ktorymi ma w tym samym czasie "otwarta relacje" ;) A taki sie pobozny wydawal! ;))))

 • Gość: Xee

  Oceniono 19 razy 19

  Wszystkim szczęścia życzę, nawet tym, co głupio narozrabiali

 • Gość: yax

  Oceniono 15 razy 13

  fajnie że Ania i Jakub , Ilona i Adrian są razem życzę im żeby im się udało stworzyć trwałe związki ...szkoda mi SŁAWKA i Marty że im nie wyszło .. a co do Marleny i Seweryna to pokazali piaskownice po raz kolejny i te łzy Marleny .....a co do Seweryna mówił że z Marleną za szybko a tu już mieszka z inną ...i na koniec bardzo pozytywnie i znowu pokazała klasę Diana

 • Gość: ona

  Oceniono 18 razy 12

  Wow! Coś mi się wydaje, że ta Asia to już była w tej ciąży jadąc do Seweryna... Ma chłopak farta, że się do niej nie zbliżył, bo teraz by udowadniał że nie jest wielbłądem.

 • Gość: ona

  Oceniono 16 razy 12

  To Marlena teraz wprowadzi się do tego z którym zje kolację. Ilona będzie miała baby, a Diana sobie poradzi najlepiej z tej trójki.

 • Gość: Kryska

  Oceniono 13 razy 9

  Najlepszy był ten łysy, który odpadł w pierwszym odcinku. Rodem z chłopaków do wzięcia, a oczekiwania, ze same modelki do byłego napiszą. Buahahaha

 • Gość: Kirk

  Oceniono 31 razy 7

  Ta Marlena to ma podły charakter wyrachowana franca widać na pierwszy rzut oka nieszczera i zakłamana dziewucha

 • Gość: Wielbiciel

  Oceniono 25 razy 7

  Jasne Marlenka. Nie masz za co przepraszać Nazwanie chłopaka ch. przed całą Polską to był taki przejaw wielkiej miłości Przecież to się zdarza w każdym związku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX