Mateusz Borkowski "Big Boy" zdradził w "Przerwie na kawę", czy po swojej metamorfozie ma większe powodzenie u kobiet. "Żigolaka nie będę z siebie robił"

Mateusz Borkowski, znany jako "Big Boy" z "Gogglebox. Przed telewizorem", przeszedł spektakularną metamorfozę, zrzucając 160 kg. Czy to wpłynęło na jego powodzenie u kobiet?

Mateusz Borokowski był gościem "Przerwy na kawę", gdzie opowiedział o swojej metamorfozie. Uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" schudł aż 160 kg i zmienił się nie do poznania. Metamorfoza miała ogromny wpływ na jego życie i zdrowie, a jak się teraz okazuje, również powodzenie u kobiet. Zobaczcie nasz materiał wideo i sprawdźcie, co nam zdradził "Big Boy".

Cały odcinek "Przerwy na kawę" obejrzycie na MyFitness.gazeta.pl

Mateusz BorkowskiMateusz Borkowski instagram/big_borkowski_boy

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (5)
Mateusz Borkowski "Big Boy" o powodzeniu u kobiet w "Przerwie na kawę"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Alicja

  Oceniono 4 razy 4

  Straszny cham, przykro mi to pisać, ale taka jest prawda. Sposób w jaki wypowiada się o kobietach świadczy tylko o nim i jego niedowartościowaniu. A teksty typu: "nie wygoniłbym z łóżka" itp... Kto by chciał z tobą człowieku iść do łóżka..

 • Gość: Owiebua

  Oceniono 7 razy 3

  Obleśny koleś, kijem bym nie tknęła, już nie spasiony ale dalej odrażający

 • Gość: UJB

  Oceniono 1 raz 1

  Jak takie coś ,może mieć powodzenie u kogokolwiek .Zwykły dzban. IQ poniżej zera.
  Szkoda tylko jego Rodziców.

 • Gość: ola

  Oceniono 4 razy -2

  lubię ich oglądać wesoła paczka

 • Gość: Ewa

  Oceniono 4 razy -2

  Super gosc elegancki facet dal rade pokonac wszystko latwo nie bylo pomalu doszedl do normalnego zycia a tym ktorzy mowili ze je wiadrami niech na zdrowie te wiadra wyjda mateusz usmiechaj sie badz szczesliwy zdrowia milosci zycze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX