Sławomir i Marta z "Rolnik szuka żony" nie są już razem? Ona wyjechała do Anglii, a on... wrócił do byłej. Zaskakuje jednak coś innego!

Sławomir z show "Rolnik szuka żony" podobno rozstał się z Martą. Na jaw wyszło także, dlaczego rolnik w ogóle wziął udział w programie.

Związek Sławomira i Marty zakończył się jeszcze zanim na dobre się rozpoczął? Wiele na to wskazuje! Rolnik od początku swojego udziału w show nie mógł zdecydować się na żadną z kandydatek, a do swojego domu zaprosił aż trzy - Gosię, Natalię i Martę. Choć wydawało się, że to właśnie Natalia zagościła w sercu Sławomira, on jednak ostatecznie wybrał Martę. I to chyba był błąd.

Sławomir nie jest już z Martą?

W sieci pojawiły się doniesienia, że Sławomir rozstał się już z Martą, co dla wielu miłośników "Rolnik szuka żony" nie jest żadnym zaskoczeniem. Uważni widzowie zwrócili już bowiem uwagę na fakt, że Marta jest bardzo zdystansowana i nie pozwalała rolnikowi zbliżyć się do siebie. On natomiast miał sprawiać wrażenie, jakby chciał uciec z domu potencjalnych teściów w ostatnim odcinku. Mimo że w programie relacja uczestników wciąż trwa, a w kolejnym odcinku para wybierze się na wycieczkę, to jednak wygląda na to, że po wyłączeniu kamer Sławomir i Marta rozstali się.

Świadczą o tym przede wszystkim najnowsze komentarze internautów. Jeden z nich zdradził, że jego szwagier pracuje ze Sławomirem, więc ma wiadomości z jego życia niemal z pierwszej ręki, stąd wie o rozstaniu. Nie to jednak zaskakuje, a powód, dla którego rolnik w ogóle zdecydował się na udział w show!

Mój szwagier z nim pracuje, a koleżanka mieszka niedaleko. Sławek zgłosił się do programu, żeby zrobić na złość narzeczonej, która zostawiła go przed ślubem dla innego. Na chwilę obecną znowu są razem - napisał.

Internauta wie także, jak potoczyły się losy Marty - dziewczyna podobno zdecydowała się w końcu na wyjazd do Anglii, o czym wspominała w programie wiele razy.

Niedługo z pewnością się przekonamy, czy faktycznie relacja Marty i Sławomira nie przetrwała próby czasu.

KM

Sławomir i Marta nie znaleźli miłości w programie "Rolnik szuka żony" w przeciwieństwie do tych par:

Więcej o:
Komentarze (18)
Sławomir z "Rolnik szuka żony" rozstał się z Martą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Beznadzieja

  Oceniono 18 razy 14

  Te Plotki i Pudelki są coraz głupsze, większość niusów jest o jakichś przypadkowych ludziach z głupich programów w telewizji, byłych prostytutkach, żigolakach i ogólnie nieciekawych postaciach promowanych na siłę. Weźcie się ogarnijcie, trochę wysiłku na tych portalach!

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 8

  Marta bardzo fajna kobieta a Sławomir nie jest szczery

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 4

  No Sławomir , nie popisałeś sie, a nawet zbłazniłeś

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 3

  ........Sławomir od początku sprawiął wrażenie że " jest facetem CIEPŁE KLUCHY "....brzuch rośnie a mama mu gotuje nadal...facet bez jaj...okropny mięczak ...sam nie wie co chce.....

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 3

  Sławomir od początku sprawiął wrażenie że " jest facetem CIEPŁE KLUCHY "....brzuch rośnie a mama mu gotuje nadal...facet bez jaj...okropny mięczak ...sam nie wie co chce.....

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  Ona go trąca kolanem, a on odwraca głowę.... kto to jest. Jak ma w głowie jakąś byłą, to niech w programie na całą Polskę dziewczynom głowy nie zawraca

 • Gość: Crazy

  Oceniono 8 razy 2

  Są czy nie są razem? Co dalej? Jak potoczy się ta tak fascynująco rozpoczęta historia? Dziewczyno daj na msze dziękczynna! Jak mogłaś chciec się dać zamknac na tej wsi gluchej? Bylabys tylko pomocą domowa i darmowa opiekunka jego rodziców. Młody facet z mentalnością starszego człowieka. Nieobyty, nieszczery i nieuczciwy wobec ciebie. I jako wisienka na torcie te koszule...

 • Gość: Marek

  Oceniono 6 razy 2

  Zwykły DUPEK!

 • Gość: Pati

  0

  Brudnozemby szon ciagnie teraz zaciotowany dyszel grzegorza ogierka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX