Produkcja "Rolnik szuka żony" zapewnia, że w czasie kłótni Seweryna i Marleny nie padło "słowo na k" . Widzowie nie dowierzają

Kłótnia Marleny i Seweryna z "Rolnik szuka żony" odbiła się szerokim echem i ciągle wywołuje ogromne emocje. Teraz produkcja tłumaczy uczestnika.

Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" przyciągnął tłumy widzów przed telewizory. Okazuje się, że oglądało go aż 4,2 miliona osób, a internauci są przekonani, że gdyby nie ostra awantura Marleny i Seweryna to nie byłoby mowy o tak wysokich słupkach oglądalności. Fakt, można być pewnym, że ta kłótnia przejdzie do historii.

Przypomnijmy, że Marlena i Seweryn zaczęli wyzywać się na wizji:

Bardzo dużo pijesz. To mi przeszkadzało. Jesteś oszustem. Bawiłeś się moimi uczuciami. Jesteś jak gimbus - krzyczała kobieta.
Miałam dużo du**ów w życiu, ale takiego ch**a jeszcze nie - dodała.
Ja też nie miałem takiej ku**y - wypalił Seweryn.

Teraz jednak produkcja "Rolnika" zapewnia, że w programie nie padło "słowo na k".

Produkcja tłumaczy się, a widzowie nie dowierzają

Na oficjalnym fanpage'u "Rolnik szuka żony" na Facebooku pojawiło się wyjaśnienie, że Seweryn nie użył wulgaryzmu w stosunku do Marleny.

Kochani! Nie da się ukryć, że niedzielny odcinek wzbudził sporo emocji. Wiedzeni kronikarską uczciwością chcieliśmy jednak zaznaczyć że w rozmowie z Marleną Seweryn - wbrew temu co mogliście przeczytać - nie użył powszechnie znanego słowa na "k" - czytamy.

Widzowie nie mają jednak wątpliwości. Zwracają uwagę, że żadne inne słowo nie zostałoby ocenzurowane.

Oczywiście, że powiedział. Mam nagrany ten odcinek i słychać wyraźnie!
To dlaczego to słowo było ocenzurowane dźwiękiem?
Jak to nie użył? Oczywiście, że użył! A waszym zdaniem, jakie to było słowo - komentują widzowie.

Niektórzy sądzą jednak, że Seweryn być może faktycznie nie użył "słowa na k", ale i tak obraził Marlenę innym wyrażeniem "na s". Nie zmienia to jednak faktu, że tego w "Rolnik szuka żony" jeszcze nie było. Myślicie, że uczestnik poniesie jakiekolwiek konsekwencje swojego zachowania?

KM

Ze związku Seweryna i Marleny nic już raczej nie będzie, ale tym rolnikom udało się znaleźć miłość dzięki show: 

Więcej o:
Komentarze (28)
Produkcja "Rolnik szuka żony" zapewnia, że Seweryn nie użył wulgaryzmu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 20 razy 10

  Jasne on ma poniesc konsekwencje tego, ze nazwal ja suka czy k... podczas, gdy ona jest niewiniatkiem, nazwawszy go przed tym pijakiem, oszustem, dupkiem i ch... STOP DYKTATURY KOBIET!

 • Gość: lena

  Oceniono 11 razy 7

  Ale ona nazwała go ch...też nieładnie, takie słowo z ust młodej dziewczyny na wizji.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 12 razy 6

  Ja uwazam ze nawet jesli cos powiedzial to zostal sprowokowany. Wczesniej napadla go ta harpia Marlenka, zniewazyla wielokrotnie, oczerniala, grozila mu, no I tych mocny h slow tez mu niezalowala. Sama jestem kobieta, ale od takiej zajadlej, jazgotliwej, napastliwej dziewczyny uchowaj Boze. Miala swoj plan na zycie I gdzies opinie drugiej strony, wszyscy mieli tak tanczyc jak Marlenka zagrala. Pod slodka minka I usmiechem kryje sie niszczycielska bomba zegarowa. Wspolczuje temu, kto na nia nadepnie.

 • Gość: Mk

  Oceniono 10 razy 6

  Za dużo chce miec w 1: żonę, kochankę, matke dzieci, kuchte i sprzataczke dla turystow? Moze niech kogoś weźmie do pomocy.

 • Gość: pomidor

  Oceniono 19 razy 5

  Ta cała Marlenka nic nie reprezentuje są co powinna kobieta miec w so bie zero klasy. Ona zaczela ubliżac Sewwerymnowi nie powinna mówic słów nie cenzuralnych . Jest za mloda amoże myślała, że on ją obsadzi w ramkę. Na wsi trzeba pracować. GŁUPIO HUUUMMMOOOŻZZAASSTTTAAA

 • Gość: chacha

  Oceniono 4 razy 4

  aaa on powiedział, że nie miał nigdy takiej kozy!

 • Gość: telewidz

  Oceniono 3 razy 3

  Oczywiście że Seweryna trzeba przykładnie ukarać - najlepiej małżeństwem z Marlenką

 • Gość: Aa

  Oceniono 5 razy 3

  To był kulson

 • Gość: Yoko

  Oceniono 8 razy 2

  Marlena już liczyła jego kasę...A tu G...O

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX