Sewerynowi i Marlenie z "Rolnika..." nie udało się! 28-latek zdążył już zamieszkać z... nową dziewczyną

Choć 6. edycja programu "Rolnik szuka żony" jeszcze trwa, już wiadomo, że Sewerynowi i Marlenie nie udało się stworzyć związku. Portal Super Express podaje, że 28-latek ma już nową dziewczynę, z którą według doniesień nawet zamieszkał.

6. edycja programu "Rolnik szuka żony", jak zapowiadała Marta Manowska, miała być inna od poprzednich. I tak jest w rzeczywistości. Wprowadzono ułatwienia i uczestnicy mogli podczas wyboru kandydatek porozmawiać z nimi przez telefon. Oprócz tego jeden z rolników nie wybrał żadnej kobiety, przez co pożegnał się z programem. Za to dzięki mediom widzowie show mogą w dowiedzieć się już teraz, jak toczą się losy uczestników po zakończeniu nagrań.

"Rolnik szuka żony". Seweryn i Marlena nie są już razem

Już wiadomo, że Ania i Kuba do tej pory są razem. Byli niedawno widziani razem na jednej z imprez. Przeczytacie o tym TUTAJ. Znamy też losy Marleny i Seweryna. Choć początkowo oboje byli sobą zauroczeni, a 22-latka planowała z nim założenie rodziny, to splot zdarzeń sprawił, że nie udało im się stworzyć związku. Jak podaje Super Express, rolnik jest już szczęśliwie zakochany. Kim jest jego wybranka?

Znajomi zapoznali go z dziewczyną, która mieszka w małym miasteczku położonym 30 kilometrów od Chwalimia, w którym chłopak prowadzi gospodarstwo agroturystyczne - podaje Super Express.

Dowiadujemy się także, że już razem zamieszkali, a 28-latek nie zgodził się na to, żeby pokazać ją przed kamerami. Ciekawe, co na to Marlena. Wiele wskazuje, że finałowy odcinek, w którym dojdzie do ich konfrontacji, może być pełen emocji.

"Rolnik szuka żony". Potwierdzenie doniesień

Informacje, które podaje Super Express są potwierdzeniem tego, o czym niedawno pisaliśmy. W sieci pojawił się komentarz sąsiadki rolnika, która zdradziła, że Marlena i Seweryn nie są już razem, a ona widziała go z inną. Zwróciliśmy wtedy też uwagę na status 22-latki na Facebooku. Ma zaznaczone, że jest wolna. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się w 2. edycji programu. Oczekują narodzin córki. Zdradzili imię, jakie dla niej wybrali:

Żałujecie, że im się nie udało?

AW

Więcej o:
Komentarze (99)
"Rolnik szuka żony". Sewerynowi i Marlenie nie udało się! 28-latek ma już nową dziewczynę. Wiadomo, kim jest
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: yax

  Oceniono 24 razy 14

  a tak się starała mąciła jątrzyła żeby wszystkie przepędzić i ją też przepędził i dobrze zrobił .... kibicuję Ani i Kubie to najlepsza para ... mile zaskoczył Sławek wybierając Martę życzę im żeby się udało i stworzyli udany związek ... Adrian też dobrze wybrał i też im życzę żeby im się udało .

 • Gość: Gosc

  Oceniono 33 razy 13

  Marlenka przypomina mi mentalnością tę zdesperowaną florystkę Justynkę, która lepiła się do tego rolnika KAROLKA.

 • Gość: ona

  Oceniono 32 razy 12

  I bardzo dobrze, że nic z tego nie wyszło. Marlena była zbyt pewna siebie. Ktoś jej wmówił że jest ładna i to miało być jej atutem. To tak nie działa, potrzeba czegoś więcej. Niech idzie na studia, a za 5 lat pomyśli o rodzeniu piątki dzieci, jak jej nie przejdzie.

 • Gość: Anna

  Oceniono 28 razy 12

  Tal kombinowala, na wszystkir stronya tu klops... :))))

 • Gość: gosc

  Oceniono 21 razy 11

  seweryn to bucek wieenada...a Marlenka niech sie cieszy ze jak jest zakłamany to i pozniej tez bedzie.....wiec lepiej ze nie jest z takim klamcą i buckiem wiejskim....wstyd seweryn ...

 • Gość: Aga

  Oceniono 14 razy 10

  Ależ ogrom jadu w tych komentarzach chamstwo chamstwem pogania

 • Gość: ya

  Oceniono 18 razy 10

  Marlena na pytanie co będzie za rok odpowiedziała że będzie narzeczona i będzie mieć trójkę dzieci ale chciałby piątkę nie wiem jak ona to zrobi przez rok pewnie myśli że urodzić dziecko to tak jakby pryszcza sobie wycisneła na brodzie a tak apropos to najpierw dziewczynko urodż jedno to wtedy pogadać możesz o piątce.

 • Gość: queen

  Oceniono 29 razy 9

  Tyle sie dziewucha nakombinowała żeby pozbyć sie konkurentek a tu d.... I dobrze jej tak

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX