"The Voice of Poland". Za nami pierwszy odcinek na żywo. Kamil Bednarek chciał wybiec ze studia

Za nami pierwszy odcinek na żywo programu "The Voice of Poland". Kto pożegnał się z szansą na wygraną?

W sobotę wieczorem został wyemitowany pierwszy odcinek na żywo programu "The Voice of Poland". Jak można było się spodziewać - emocji nie brakowało.

"The Voice of Poland". Występy na żywo

To już 10. jubileuszowa edycja programu. Do odcinków na żywo zakwalifikowało się 16. finalistów. Pod wodzą Michała Szpaka o zwycięstwo walczyć będą Magdalena Ollar, Piotr Szewczyk, Daria Reczek i Jakub Dąbrowski. W drużynie Kamila Bednarka wystąpią Julia Olędzka, Damian Kulej, Ada Nasiadka i Kasjan Cieśla. Do odcinków na żywo z teamu Margaret dotarli Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Sonia Hornatkiewicz oraz Tadeusz Seibert. O tytuł Najlepszego Głosu w Polsce oraz ofertę zawarcia kontraktu płytowego z drużyny Tomsona i Barona walczyć będą Patryk Żywczyk, Adrian Burek, Bartosz Deryło i Alicja Szemplińska.

"The Voice of Poland". Kto odpadł?

Przypomnijmy, że od czasu zwolnienia Barbary Kurdej-Szatan nie było wiadomo, kto ją zastąpi. Okazało się, że na backstage'u, razem z Adamem Zdrójkowskim, pojawiła się Marcelina Zawadzka. Na głównej scenie zobaczyliśmy za to Tomasza Kammela i Macieja Musiała.

Na początku wystąpili uczestnicy z drużyny Tomsona i Barona. Najwięcej głosów widzów zdobyli Bartosz i Alicja. Trenerzy musieli wybrać jedną osobę, która przejdzie dalej. Patryk czy Adrian? Finalnie wybrali Patryka.

Jako druga wystąpiła drużyna Kamila Bednarka. Decyzją widzów Julia i Damian byli bezpieczni. Kamil miał problem z wyborem pomiędzy Adą a Kasjanem. Przez chwilę chciał nawet wybiec ze studia. Ostatecznie wybrał Kasjana i to on pozostał w programie.

Najwięcej głosów widzów z drużyny Michała Szpaka zdobyli Jakub oraz Daria. Trener zdecydował, że o zwycięstwo będzie walczył Piotr, co oznacza, że Magda pożegnała się z programem.

Drużyna Margaret zaprezentowała się jako ostatnia. Do dalszego etapu w pierwszej kolejności przeszli Stanisław i Tadeusz. Margaret zdecydowała, że dalej przechodzi również Sonia.

Między jurorami programu też dochodzi do zaczepek.

Za kogo będziecie trzymać kciuki w przyszłą sobotę?

KB

Więcej o:
Komentarze (62)
"The Voice of Poland". Za nami pierwszy odcinek na żywo. Kamil Bednarek chciał wybiec ze studia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 31 razy 27

  Margaret kompletnie nie umie zająć stanowiska " to nie moja bajka" , poziom 6-klasisty. Powinna popracować nad formą swoich wypowiedzi. Odstaje mocno od chłopaków.,niestety.

 • Gość: Ola

  Oceniono 17 razy 15

  Jakub to zjawisko! Coś innego! Skromny normalny i prawdziwy chłopak. Coś na miarę Eda S. Magia!!!!! Powodzenia

 • Gość: Kkkk

  Oceniono 18 razy 14

  Połowa jury do wymiany w następnej edycji... Mam na myśli oczywiście, jak reszta komentujących, Margaret i Bednarka. Poziomem odstają od Afromental i Szpaka, brak im umiejętności fachowej oceny wykonań, czasem nie umieją się poprawnie wysłowić... Może niech lepiej jeżdżą po festynach i śpiewają albo na przykład reklamują Playa. Niech TVP zatrudni kogoś na poziomie programu...

 • Gość: Jola

  Oceniono 17 razy 13

  Jeżeli zawodowa piosenkarka mówi, że nie potrafi ocenić wykonawcy, bo rock to nie jej bajka, to się zastanawiam co ona robi w jury. Mnie się wydaje, że muzyka to nie jest bajka Margaret w całości. Lepiej dla wszystkich by było, żeby zajęła się czymś innym.

 • Gość: X

  Oceniono 14 razy 12

  Jak ktoś bez talentu jak Margaret może zsiadac w jury, szkolić i oceniac kogokolwiek? Jakie ta osoba ma po temu kwalifikacje? I ona dobrze o tym wszystkim wie. TVP ma za dużo pieniędzy skoro płaci ogromne kwoty komuś takiemu.

 • Gość: Dopam

  Oceniono 11 razy 9

  Marcelina jako prowadząca... OMG sztucznie, sztywno z kartki i jeszcze nie daje rady z kilkoma zdaniami :) uczestnicy się na nią patrzą czy czegoś przypadkiem nie przekręci

 • Gość: hohoho

  Oceniono 11 razy 9

  Margaret to totalne nieporozumienie, nie potrafi jednego zdania mądrze i składnie wypowiedzieć, bredzi ! Kamil - ostro chłopak przesadził, to już nawet nie jest zabawne. Mógłby przystopować, If you know what I mean 😛. Chłopaki i Michał - ok. A z uczestników - najlepszy Bartek Deryło i długo długo nikt !!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX