Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" zapomniał o Agacie i miał nową partnerkę. Jednak szybko się z nią rozstał. Zdradził powód

Łukasz Sędrowski wystąpił w "Pytaniu na śniadanie" i opowiedział o rozstaniu z kolejną dziewczyną. Zdradził też, jaki jest jego ideał kobiety.

Łukasz Sędrowski to uczestnik 5. edycji "Rolnik szuka żony", który zasłynął skandalicznym traktowaniem kobiet. Każdy fan programu z pewnością doskonale pamięta, jak Łukasz zachował się w stosunku do swoich kandydatek, czyli Pauliny i Agaty. To właśnie one dwie walczył o serce rolnika, jednak udział w show nie przyniósł im szczęścia. Łukasz początkowo zwodził Paulinę, by następnie brutalnie złamać jej serce i związać się z Agatą. Ich relacja również nie przetrwała próby czasu i zakończyła się - choć oni oficjalnie tego nie potwierdzili i nie zdradzili przyczyny.

Wydawało się, że Łukasz w końcu ułoży sobie życie poza programem i social mediami. Przez jakiś czas spotykał się nawet z tajemniczą kobietą, jednak jak się teraz okazuje, znów jest samotny. Rolnik wystąpił niedawno w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedział o swoim rozstaniu oraz idealne kobiety.

Łukasz z "Rolnik szuka żony" opowiedział o kolejnym rozstaniu

Łukasz Sędrowski pojawił się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie wraz z Łukaszem Siebersem, uczestnikiem 3. edycji "Rolnik szuka żony" poruszał temat samotnych mężczyzn. Rolnik przyznał, że już od kilku tygodni znów jest singlem. Jego niedawne uczucie szybko się bowiem wypaliło.

Była piękna dziewczyna ze Śląska. Spędziła u mnie ponad miesiąc, czyli jakoś się dogadywaliśmy można powiedzieć. Ale niestety... po prostu nie wyszło, nie było tej chemii. A chemia uważam jest bardzo ważna - powiedział Łukasz.

Łukasz wyjawił również, jakie ma wymagania w stosunku do kobiet. Okazuje się, że rolnik doskonale wie, jakie cechy powinna mieć jego wybranka.

Mamy takie same wymagania, jak każdy. Chcemy, żeby była uśmiechnięta, seksowna, żeby przyciągała nas spojrzeniem. Żebyśmy mieli o czym porozmawiać. Kobieta nie może być tylko dodatkiem samym. Każdy rolnik chce, żeby była ważna, żeby była najważniejsza, żebyśmy w trakcie mieli dzieci, potomstwo, żebyśmy się jeszcze bardziej w sobie zakochiwali - powiedział Łukasz.

Łukasz Sędrowski skandalicznie traktował kobiety

To kolejny związek Łukasza, który tak szybko się rozpadł. Wystarczy sięgnąć pamięcią do 5. sezonu "Rolnik szuka żony", gdzie Łukasz dał popis swojemu podejściu do kobiet. Przypomnijmy, co Paulina Rykała mówiła w finałowym odcinku 5. edycji "Rolnik szuka żony". Uczestniczka twierdziła, że rolnik przez długi czas ją zwodził, by na koniec brutalnie ją odrzucić.

On zaczął dawać mi nadzieję dużo, dużo wcześniej niż na gospodarstwo trafiłam. Łukasz opiera się jedynie na tym, co się działo na gospodarstwie, a nie bierze pod uwagę tego co się działo między nagraniami. Te telefony, rozmowy... Zapewniał mnie, że tak przyjeżdżam już do niego "nawet weź więcej ciuchów na zapas już żeby było, bo pójdziemy na tą i na tą imprezę". Także w każdej wiadomości było zapewnienie "tak ty jesteś tą wybranką i ty już u mnie zostaniesz". Dzień przed przyjazdem na jego gospodarstwo, jeszcze wtedy do mnie dzwonił i pisał. A gdy przyjechałam pierwszego dnia, to jest tak jakby odciąć wszystko - mówiła wtedy Paulina.

Łukaszowi z "Rolnik szuka żony" nie udało się znaleźć miłości w programie w przeciwieństwie do Grześka Bardowskiego:

Łukasz twierdził natomiast, że to Paulina pierwsza do niego napisała i nalegała na kontakt. On natomiast rzekomo nie był nią zainteresowany. Po tych słowach uczestniczka naprawdę się wściekła:

Poleciałeś na d... po prostu i byłeś wielce zakochany w Agatce już od pierwszego dnia, to po cholerę do mnie pisałeś? Bo byłam piękna? Bo się nie mogłem oprzeć jej urokowi? I co? I że zdradzałeś w ten sposób już mentalnie Agatę? Jesteś słaby facet i lubisz słabe kobiety dlatego wybrałeś jak wybrałeś, bo ty się boisz kobiet takich jak ja... - powiedziała Paulina. 

Szokująca była również scena odrzucenia Pauliny w trakcie trwania 5. sezonu. Gdy Łukasz umówił się z nią na randkę i komplementował w niewybredny sposób ("No teraz to przesadziłaś, naprawdę, to się pani kandydatka odstrzeliła"), a potem powiedział jej wprost, że woli Agatę, Paulina była oburzona jego zachowaniem, nazwała go hipokrytą, on wtedy stwierdził:

Nie mogę być z kimś tak zawistnym. Widzisz, jak się zmieniły twoje uczucia? Czy ja potrzebuję takiej kobiety, która tak reaguje? Czy myślisz, że było mi fajnie to powiedzieć? To co mi w tej chwili pokazałaś, to niestety...(...) Nie mogę być z takim człowiekiem, która jest na mnie zła, za szczerość? Za to że powiedziałem prawdę w oczy? Nie wyobrażam sobie tego, nie chcę jej do domu wieźć w ogóle...

Potem Łukasz - jak gdyby nigdy nic - wyznał miłość Agacie i oświadczył się jej w programie. Związek jednak nie przetrwał próby czasu. W pewnym momencie Agata zaczęła szukać mieszkania do wynajęcia i wszystko stało się jasne! Nigdy nie chciała komentować wprost rozstania, ale jednak z wielu wymownych komentarzy można było wywnioskować, że była mocno zraniona.

KM

Więcej o:
Komentarze (60)
"Rolnik szuka żony". Łukasz z 5. edycji rozstał się z dziewczyną
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gg

  Oceniono 25 razy 25

  Jaką on ma buraczaną gębę...już nawet nie chodzi o rysy twarzy, co jej wyraz, taki tępy, kmiotowaty...

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 24

  Okropny człowiek. Brak wychowania nie dziwię się że nie ma kobiety. Jestem facetem mam rodzinę ale nawet do głowy mi nie przyszło tak zachowywać się do kobiety. My faceci wstydzimy się za takich buraków.

 • Gość: lucy

  Oceniono 20 razy 20

  Ten typ stawia wymagania co do kobiety ,a sam zwykły burak.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 13 razy 13

  A czego on chce księżniczki ,ma dwoje dzieci ,niech się cieszy ,że go jakąś chciała,bo trudno jest na czyjeś dzieci się zdecydować i wychodzić za mąż za ich tatusia.
  O urodzie jego nie wspomnę

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  Jaki ekolog się znalazł, brak chemii, brak chemii. A tak poważnie jako kobieta to wstyd mi za kobiety, które widząc takiego buraka, pokazał się w całej okazałości w programie, pchają się w związek. Miejcie trochę godności

 • Gość: Yg

  Oceniono 14 razy 12

  Żeby mieć jakiekolwiek wymagania samemu trzeba coś sobą reprezentować, a cóż ty chłopie ze wsi sobą reprezentujesz? Nic, zero, null

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 11 razy 11

  Zapomnial ze ma partnerke no czasami sie tak zdarza 👍👍👍👍👍

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 7

  Szkoda dzieci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX