Koterski dodał przeurocze zdjęcie z synem. Jednak internautka doczepiła się do związku aktora z Marcelą. Misiek nie ukrywał swojej irytacji i ironicznie odpisał

Misiek Koterski dodał na Instagramie zdjęcie z synem. Jednak dla jednej z internautek znacznie ciekawsze okazało się to, czy była z nimi Marcela Leszczak. Zapytała o to wprost w komentarzu, a aktor ją delikatnie wyśmiał.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak rozstali się. Taka informacja pojawiła się niedawno w mediach. I choć potwierdziła to modelka, to oboje często pokazują się razem oraz komentują swoje zdjęcia na Instagramie. Ich zachowanie, które może świadczyć o tym, że dbają o dobre relacje ze względu na dziecko, podsyca ciekawość fanów. Co jakiś czas pytają oni wprost, jak to w końcu z nimi jest.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak są razem czy nie?

Nie inaczej jest pod ostatnim zdjęciem, jakie Misiek dodał na swoim profilu. Pozuje na nim z synem, 2-letnim Fryderykiem. Chłopiec jest przeuroczy, miał na głowie koronę. Dumny tata napisał o nim:

Mój Król. Bywa łaskawy, ale bywa też każący. Ale to zawsze król. Wierni poddani zawsze służą i kochają swojego Króla. Miłego dnia dla wszystkich poddanych i ich władców.

I choć w większości fani aktora skupili się na dostrzeganiu podobieństwa między ojcem i synem oraz na zachwalaniu Miśka, jak świetnie odnajduje się w swojej roli, to nie zabrakło dość wścibskich pytań. Jedna z internautek zapytała wprost o związek Koterskiego z Leszczak.

Razem byliście z kobietą czy już was nic nie łączy? - napisała.

Na to Misiek odpisał dość ironicznie:

Słuchaj, już Ci wszystko opowiadam, stan konta i pin do karty też.

Misiek Koterski odpowiada fanceMisiek Koterski odpowiada fance Screen z Instagram.com/ misiekkoterski

A Wy jak myślicie? Są razem czy po prostu zachowują się jak rozsądni dorośli ludzie i pomimo rozstania potrafią ze sobą spędzać czas?

AW

Więcej o:
Komentarze (20)
Koterski dodał przeurocze zdjęcie z synem. Jednak internauta doczepił się do związku aktora z Marcelą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 20 razy 20

  Co to za pytanie? Nie chodzi nawet o wścibstwo, ale o formę. Z kobietą! Jakby ta kobieta imienia nie miała, czy była jakimś przedmiotem, czyjąś własnością...

 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 20

  śliczny maluch....zdrowia

 • Gość: Maja

  Oceniono 10 razy 8

  Niech nie wtyka nosa w nie swoje sprawy. Ludzie potrafią być bezczelni .Zwyczajna cholota i tyle.Dobrze jej odpowiedział.

 • dziu25

  Oceniono 15 razy 7

  .....cudny Tata,cudny Synuś......piękna fotka! Gratulacje!👍🏻💕

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Śliczny chłopczyk.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 5 razy 5

  Świetna riposta! <3

 • karinawojtek

  Oceniono 7 razy 5

  Król super, wymiata. Gratsy.

 • Gość: eM!

  Oceniono 6 razy 4

  Powinni być razem :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX