"Love Island". Zachowanie Sylwii wkurzyło internautów. Dominik nie wytrzymał. Swojej "eks" nie oszczędził nawet Bartek. "Pierwsza by ją sprzedała"

Po wtorkowym odcinku "Love Island" na Sylwię spadła krytyka. Widzom nie spodobało się, że podniosła kołdrę, pod którą leżeli Monika i Paweł.

Ostatni odcinek "Love Island" był bardzo emocjonujący. Decyzją uczestników willę opuścili Monika i Paweł, którzy ich zdaniem mają najmniejsze szanse na miłość. Choć początkowo nie było między nimi chemii, to z czasem ich relacja stała się pełna czułości. We wtorkowym odcinku doszło nawet do pocałunków i zabaw pod kołdrą.

"Love Island". Sylwia skrytykowana przez widzów

Kiedy leżeli na łóżku, inni uczestnicy wpadli na pomysł, żeby ich odkryć i zobaczyć, co robią. Zdecydowała się na to Sylwia. Okazało się, że Paweł był bez bielizny i zobaczyła za dużo. Monika i bliźniak co prawda się na nią nie zdenerwowali, jednak jej zachowanie nie spodobało się widzom. Skrytykowali ją na oficjalnym profilu na Instagramie "Love Island".

Taka stara wścibska baba.
Ta Sylwia to taka ciekawska... Niby przyjaciółka, a pierwsza by ją sprzedała. Żenada.
To było chamskie, co zrobiła Sylwia. Co ją to obchodzi, co oni robią pod przykryciem? Dziecinada - komentują.

To, co zrobiła, nie spodobało się także uczestnikom, którzy odpadli z programu. Swoje zdanie na jej temat wyrazili także Dominik i Bartek, który po raz pierwszy wypowiedział się o niej negatywnie.

Nie spodobało mi się zachowanie Sylwii i innych uczestników, którzy chodzili do nich i się śmiali. I to, że zaburzyli ich przestrzeń prywatną. Oni starali się coś między sobą budować. To jest niefajne, że niszczyli im tę szansę. To mega słabe - mówił Dominik.
Mega słabe zachowanie wszystkich islandersów w stosunku do Moni i Pawła. Próbowali sobie coś stworzyć. Naruszyli ich prywatność. A podnoszenie kołdry - dramat. W ogóle zero szacunku - uważa Bartek.

Nie da się nie zauważyć, że Sylwia w ostatnim odcinku bardzo straciła w oczach widzów. Nie tylko właśnie przez to zachowanie, lecz także dlatego, że zagłosowała na Monikę i Pawła, pomimo tego, że to z nią była najbliżej. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

A Wy jak oceniacie to, co zrobiła Sylwia?

AW

Więcej o:
Komentarze (119)
"Love Island". Na Sylwię spadła krytyka. Surowo ocenił ją także Dominik oraz Bartek, który po raz pierwszy powiedział o niej negatywnie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: R2D2

  Oceniono 21 razy 17

  przeciez oni wszyscy sa tam falszywi i udaja, bo chca wygrac, nie badzcie naiwni - naprawde wierzycie, ze nie moga sobie znalezc drugiej polowki poza tv i przyszli na wyspe w poszukiwaniu milosci? taki jest wymog show - eliminujesz przeciwnika i starasz sie przetrwac i wygrac, co niby robil nabotoksowany ken i pyza makijazystka? pyza jeszcze nie tak dawno udawala,ze szaleje z milosci do franka a koksownik byl niby to bardzo zakochany w adze i oni zarzucaja innym nieszczerosc?szukaja lansu i latwej kasy, tak jak pozostale przegrywy, ktorym zal dupe sciska, ze juz nie maja szans, wiec jeszcze staraja sie, jak moga zaistniec w celebryckim swiatku, tu skomentuja, tam sie pokaza, tych obraza i sie kreci

 • Gość: Gościu

  Oceniono 18 razy 14

  Podpuścił ją Mikołaj i wymusił oddanie głosu na Monikę i Pawła. Nie jest dwulicowa czy wredna tylko uległa. Sylwii zależy na Mikołaju a on nie trawił Pawła i chciał się odegrać na Monice że dała mu kosza.

 • Gość: Ja

  Oceniono 10 razy 10

  Ilez oni tam siedza? Jak mozna sie tak roztyc w tak krotkim czasie? Wszystkie kobiety stamtad jak wchodzily byly szczuple i zgrabne, teraz jak prosieta...szok.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Sylwia to się zdziwi jak wyjdzie. Widać gołym okiem jak Mikołaj gra. Ona wcale nie w jego typie. Powiedział że Beata mu się 10 na 10 podoba. On fałszywy, Oliwie też obgadywal. Wielki znawca HAHA.

 • Gość: Gosia

  Oceniono 9 razy 7

  Sylwie bardzo lubiłam ale straciła w moich oczach po podniesieniu kołdry! Kto się tak zachowuje? Czy ona ma 5 lat? Przecież jej nikt nie zaglądał pod kołdrę a Monia miała prawo pogłębiać swoją relacje z Pawłem w jaki sposób chciała. Sylwia jest bardzo podatna na wpływy ale ma swój rozum i powinna czasami trochę pomyśleć.

 • Gość: Maria

  Oceniono 11 razy 7

  Kolejna zagrywka pod publikę żeby wykreować Mariettę. Każdemu coś poprzypisują a jak zobaczyli, że może jej zagrozić Monika bo zaczęła zdobywać sympatyków razem z Pawłem to ich szybko usunęli :-). Tak wam mącą w głowach , żeby nie było innej opcji i jedyny słuszny głos na panienkę która przechodzi przez kolejne łóżko bez krępacji. Lifting hostessy i do przodu ;-)

 • Gość: Ja

  Oceniono 7 razy 5

  Bliźniak to burak a Monia to ręce opadają..lubi odbijać..nie ma skrupułów a głupia do tego aktoreczka że współczuję.

 • Gość: Kiko

  Oceniono 4 razy 4

  No jo ci powiem że jo tego nie kumom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX