Łukasz nie znalazł miłości w "Love Island", ale zakochał się po programie. Dobrze znacie jego wybrankę. Dodali już gorące zdjęcia

Łukasz to uczestnik, który odpadł z "Love Island" pod koniec września decyzją widzów. W programie nie znalazł miłości, jednak po powrocie do Polski zakochał się. Jego wybranką została... Alex, która również przez chwilę mieszkała w willi.

"Love Island" zbliża się do końca. Przez program przewinęło się wiele osób, które dość szybko opuściły willę. Jedną z takich osób była Alex. Uczestniczka nie zdobyła serca żadnego z mężczyzn. Miłości nie znalazł także Łukasz, który zaangażował się w związek z Mariettą. Ta jednak nie była nim zainteresowana. Widzowie zdecydowali podczas jednego z głosowań, że musi opuścić program.

"Love Island". Łukasz znalazł miłość po programie

Razem z Łukaszem odeszła też Aga. Złapali ze sobą świetny kontakt i po powrocie do Polski spędzali ze sobą wiele czasu. Skontaktowali się także z pozostałymi uczestnikami, którzy również zakończyli przygodę z programem. Wśród nich był m.in. Dominik, Bartek oraz Alex. Na Instagramie Łukasz chętnie publikował materiały z nią. Widać było, że świetnie czują się w swoim towarzystwie i są sobą zafascynowani. Okazało się, że połączyło ich uczucie. Chętnie dodają zdjęcia ze sobą i nie ukrywają w podpisach, że są razem. Pojawia się wiele emotek, w tym serca.

Łukasz i Alex z 'Love Island'Łukasz i Alex z 'Love Island' Screen z Instagram.com/ missiamalex

Fani programu są zadowoleni, że tak potoczyły się ich losy. W komentarzach piszą, że mocno im kibicują i trzymają za nich kciuki:

Szczerze z całego serca wam kibicuję.
Szczęściarz z ciebie. Szanuj i kochaj, bo Alex jest wartościową i wspaniałą kobietą.
Super was widzieć razem - piszą.

My również życzymy im szczęścia! Jak widać dzięki takim programom można też znaleźć miłość. Waszym zdaniem pasują do siebie?

AW

Więcej o:
Komentarze (22)
Łukasz nie znalazł miłości w "Love Island", ale zakochał się po programie. Dobrze znacie jego wybrankę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: STELLA

  Oceniono 5 razy 5

  widać ja też miałam ubogie dzieciństwo ,bo ja też nie wiem kto to jest;0

 • Gość: Ilona

  Oceniono 3 razy 3

  Nic nie mówię ale niedawno chciał się wiązać z marietta.

 • Gość: WACEK ZAWADZKI

  Oceniono 2 razy 2

  Możnaby z nimi zapewne konie kraść

 • sloncenadnami

  Oceniono 2 razy 2

  gangbang :D

 • Gość: jax

  Oceniono 2 razy 2

  jego raczej zainteresowalby alex ale plci meskiej.zalosni ludzie, wszystko dla lansu, zeby tylko zostac celebryta, dorwac sie do scianek, reklam i calego tego koryta, cos a`la polityka, tam tez cel nadrzedny ,czyli koryto, uswieca srodki

 • Gość: Oops

  Oceniono 2 razy 2

  nie wiem kto to. kupa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX