Jak dziś wygląda Kacperek z "Rodzinki.pl"? Wieniawa pokazała wspólne nagrania i widać, że już ją przerósł

Jak dziś wygląda Mateusz Pawłowski, który wciela się w postać Kacpra Boskiego z serialu "Rodzinka.pl"? Młody aktor bardzo się zmienił od czasu premiery serialu. 15-latek jest teraz wyższy od Julii Wieniawy.

Serial "Rodzinka.pl" zadebiutował na ekranach telewizyjnych w 2011 roku i szybko okazał się hitem. Serca milionów Polaków podbił wówczas Mateusz Pawłowski, który zagrał najmłodszego z synów Natalii i Ludwika Boskich. Chłopiec rozczulał swoją aparycją i rozbrajał charakterystycznym śmiechem. 

 

Serialowy Kacperek nie jest już uroczym malcem

Serial doczekał się jednak już 15 sezonu, a młody aktor dorastał na oczach widzów. Teraz wygląda zupełnie inaczej niż na początku swojej przygody z "Rodzinką.pl". Pawłowski z małego chłopca, wyrósł na nastolatka. I to dosłownie wyrósł - na nagraniu udostępnionym przez Julię Wieniawę widać, że jest już wyższy niż jego starsza koleżanka po fachu (możecie je obejrzeć w górnej części artykułu).

Pawłowski aktualnie gra też w "Rodzince.pl" zbuntowanego nastolatka, który nie tylko nie słucha rodziców, ale szuka też wymówek, by się nie uczyć. 

Myślicie, że niebawem zobaczymy Mateusza Pawłowskiego w kolejnych produkcjach? W końcu aktorzy grający w serialu jego braci - Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski stali się zdecydowanie bardziej popularni właśnie za sprawą "Rodzinki.pl". 

AG 

Więcej o:
Komentarze (37)
Jak dziś wygląda Kacperek z "Rodzinki.pl"? Wieniawa pokazała wspólne nagrania i widać, że już ją przerósł
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 25 razy 15

  a czy ta wieniawa ma jeszcze cos do pokazania czego jeszcze swiat nie widział ?????? ----już nie ma .

 • Gość: Gosc

  Oceniono 12 razy 10

  Ona jest niska, więc nic dziwnego że piętnastolatek jest od niej wyższy.

 • Gość: Inna

  Oceniono 11 razy 9

  Nic szczególnego w nim nie ma.Ani talentu ani urody 🤨

 • Gość: 67

  Oceniono 10 razy 8

  Cały Karolak ??

 • baxter21

  Oceniono 4 razy 4

  Przerośl ja ?? Nic dziwnego. Większość 6 klasistow ją przerosło haha

 • nadachu12

  Oceniono 4 razy 4

  Aktor to nie jest ktoś kto gra w serialu, czy filmie, lecz ktoś kto ukończy odpowiednią w tym zakresie szkołę. Jak ktoś tego nie rozumie to dodam, że przebywanie w garażu nie sprawi, że będę mógł się nazywać samochodem.

 • Gość: kiki2

  Oceniono 3 razy 3

  strasze dziecko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX