Córka Pauliny Młynarskiej zawarła rejestrowany związek partnerski z kobietą. Dziennikarka po raz pierwszy to skomentowała

Kilka dni pojawiły się doniesienia, że córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą. Dziennikarka do tej pory milczała, ale w rozmowie z WP Gwiazdy udzieliła komentarza.

Alicja Nauman to 27-letnia córka Pauliny Młynarskiej z jej pierwszego małżeństwa. Jest absolwentką etnologii i antropologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2013 roku razem z mamą napisała książkę "Kochaj i rozmawiaj" dotyczącej tego, jak rodzice powinni rozmawiać z dziećmi o seksualności. Mocno angażuje się w sprawy społeczne i walczy o prawa mniejszości seksualnych.

Paulina Młynarska o związku córki

Nauman nie ukrywa, że jest osobą homoseksualną. Teraz podjęła poważną decyzję i zalegalizowała swój związek z partnerką. Pochwaliła się tym na InstaStories. Dodała jedno niepozostawiające wątpliwości zdjęcie, na którym pozuje z żoną. Artystka pozuje na nim w długiej białej koronkowej sukni i przytula się do ubranej w elegancki garnitur ukochanej. Kobiety zawarły rejestrowany związek partnerski. Tę ważną chwilę uczciły w gronie najbliższych przyjaciół.

Jej mama nic nie wspomniała na swoich profilach w mediach społecznościowych na ten temat. Dlatego portal WP Gwiazdy skontaktował się z nią z prośbą o komentarz:

Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości, jak każda kochająca mama! - powiedziała krótko.

Co więcej, na profilu Nauman pojawiły się także nagrania ze świadkową. Został na nim przedstawiony rytuał. Skomentowała to nawet Agata Młynarska:

Boskie!

Niedawno Paulina Młynarska pojawiła się na okładce magazynu "Wprost". Była oburzona podpisem:

Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

AW

Więcej o:
Komentarze (199)
Paulina Młynarska komentuje ślub córki z kobietą: Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elenem

  Oceniono 96 razy 70

  Każdy ma prawo do własnego szczęścia. Zwłaszcza że nikogo tym nie krzywdzi.
  KAŻDY ! bez wyjątku.

 • dodosdontquack

  Oceniono 99 razy 53

  Prawdziwa milosc nie zaley od plci. Mialy szczescie ze ja znalazly, i zycie im jeszcze wiecej szczescia. Mila wiadomosc ze w Polsce wolno powoli byc soba.

 • Gość: Opioa

  Oceniono 67 razy 43

  Każdy ma prawo żyć jak chce. Po co to się oburzać... ludzie... Niech każdy układa sobie życie z kim chce. A ja życzę obu Paniom dużo miłości i szczęścia. Wszystkiego najlepszego.

 • feldkuratkatz

  Oceniono 105 razy 35

  Jej zasrane prawo wziąć ślub z kim zechce, a zasrane prawo internetowych głąbów pokazać swoje buractwo.

 • gabrys13

  Oceniono 43 razy 17

  o matko, panna młoda czy też pan młody nago w welonie? NIe pojmuję i współczuję

 • Gość: asdcv

  Oceniono 29 razy 17

  Dlaczego autor artykuły nazywa córkę Młynarskiej artystką? Osoba po etnografii to etnograf a od współautorstwa jednej książki nikt artystą nie zostaje. Pytam, bo w artykule nic więcej o działalności zawodowej czy artystycznej tej pani nie widzę. To skrót myślowy czy przykład na to jakich debili zatrudniają w redakcji?

 • Gość: gosc

  Oceniono 35 razy 17

  artystka???!!!!!prabalo was?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX