TVP zaliczyła wpadkę. W programie "Czar par" pomylono imię męża Zosi Zborowskiej

Kultowy program "Czar par" powrócił na antenę. W piątkowym odcinku doszło jednak do wpadki. Produkcja pomyliła imię męża Zosi Zborowskiej.

We wrześniu na antenę TVP2 po 23 latach powrócił program "Czar par". Prowadzącymi zostali Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski. Do rywalizacji stanęło 14 par, które walczą o 300 tys. złotych. W każdym z odcinków biorą oni udział w różnych zadaniach i testach m.in. na znajomość siebie nawzajem. W ostatnim odcinku musieli oni rozpoznać znane małżeństwa z polskiego i zagranicznego show-biznesu. I to właśnie wtedy produkcja zaliczyła wpadkę.

"Czar par". TVP zaliczyła wpadkę

Wśród gwiazd pojawili się m.in. Maja i Krzysztof Rutkowscy, Victoria i David Beckham oraz Joanna Brodzik oraz Paweł Wilczak. Uczestnicy mieli też rozpoznać Zosię Zborowską i jej męża, Andrzeja Wronę. Jednak kiedy prowadzący przedstawiał odpowiedzi, pomylono imię siatkarza. Zamiast Andrzeja napisano... Marcin.

Zosia Zborowska i Marcin Wrona. Raz jeszcze najlepsze życzenia, bo to jest młode małżeństwo - mówił prowadzący.

Fragment programu 'Czar par'Fragment programu 'Czar par' Screen z VOD/ Czar par

Wiele wskazuje na to, że TVP pomyliło sportowca z dziennikarzem TVN-u, który nazywa się właśnie Marcin Wrona. Dziwimy się jednak, że produkcja dopuściła do emisji takiej wpadki, gdyż jak wiadomo program nie jest nagrywany na żywo i można było to zmienić.

Pamiętacie te wpadki?

AW

Więcej o:
Komentarze (17)
TVP zaliczyła wpadkę. W programie "Czar par" pomylono imię męża Zosi Zborowskiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • atr8

  Oceniono 10 razy 8

  Nie oglądam TVP, dlatego mi to umknęło, ale po przeczytaniu aż mnie zatkało ze wzburzenia. Jak można pomylić imię męża Zosi Zborowskiej? Skandal ogromny. Powinni natychmiast zwolnić wszystkich ludzi pracujących w programie. Narazili na szwank opinię stacji znanej z niezwykłej rzetelności.

 • Michael Michael

  Oceniono 5 razy 5

  Zgaduję, że Marcin Kurzajewski jak zwykle się tak nakręcił w tej swojej egzaltowanej gadce, że już nie można było go powstrzymać i napis trzeba było zrobić pasujący.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Nie oglądam TVpis.!!! 😬👎👎

 • Gość: Bro

  Oceniono 6 razy 4

  Co za czasy że wszystkie teleturnieje i programy są tylko dla tych pozal się Boże gfiazdek... Kółko wzajemnej adoracji.. i jak można oglądać taki chłam?

 • gapcio2010

  Oceniono 8 razy 4

  O Bożeeeeee ! Wielkie rzeczy, imię męża jakiejś Zosi Zborowskiej........

 • Gość: Anix

  Oceniono 9 razy 3

  pan Kurzajewski się sportem zajmuje i interesuje, a siatkarza na zdjęciu nie poznał... Mógł skorygować a nie bezmyślnie czytać

 • Gość: Ajku

  Oceniono 2 razy 2

  Ta wpadka to żaden dramat.Dramatem jest to że komentator sportowy jakim jest Kurzajewski podał błednie imie sportowca

 • Gość: Telewidownia

  Oceniono 3 razy 1

  Kto to wymyslił, żeby taki program nadawać w porze "Tańca z Gwiazdami" i Listy Przebojów Trójki. Wszystko w piątki, a w soboty nie ma czego oglądać!

 • Gość: Barbie

  Oceniono 11 razy 1

  On nie jest żadnym ważnym sportowcem. Jego osiągnięcia w sporcie są mizerne, można je porównać do urody jego żony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX