Natalia Siwiec na plaży w skąpym bikini. Internautka doczepiła się do jej pośladków: "Alarm! Alarm! To ciałko traci jędrność". Modelka odpisała refleksyjnie

Natalia Siwiec niedawno wypoczywała na hiszpańskiej wyspie Formentera. Pod jej zdjęciem, na którym pozuje w bikini, internautka złośliwie skomentowała jej ciało.

Natalia Siwiec uwielbia podróże w egzotyczne miejsca. Gdy przebywa w ciepłych miejscach, dzieli się z fanami zdjęciami z wyjazdu. Bardzo często pokazuje się na nich w bikini. Choć pod każdym z nich pojawia się mnóstwo komplementów, to nie brakuje głosów krytyki. Tak było ostatnio.

Natalia Siwiec w bikini

Siwiec wybrała się na wyspę Formentera, gdzie korzystała z pięknej pogody. Spacerowała w skąpym bikini, a na Instagramie dodała zdjęcie, na którym stoi tyłem. Jedna z internautek doczepiła się, że jej figura się zmienia:

Alarm! Alarm! To ciałko traci jędrność! - napisała złośliwie.

W obronie modelki od razu stanęli fani. Tłumaczyli kobiecie, że nie widzą, żeby jej skóra wyglądała gorzej i że nie dostrzegają powodów, żeby krytykować Natalię. Uznali, że internautka po prostu jest zazdrosna. Głos zabrała też sama Siwiec:

Kiedyś całkiem straci. Taka kolej rzeczy... - odpisała refleksyjnie.

Jak widać Natalia podchodzi rozsądnie do kwestii upływającego czasu, a niepochlebny komentarz jej nie uraził.

Natalia Siwiec w przerwie między podróżami zmieniła fryzurę. WOW:

AW

Więcej o:
Komentarze (61)
Natalia Siwiec na plaży w skąpym bikini. Internautka doczepiła się do jej pośladków. Odpisała refleksyjnie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Pat

  Oceniono 51 razy 31

  Byłoby fajnie, gdyby ta krytykantka pokazała swoje idealne ciało. Bo zakładam że skoro krytykuje cudze, jej ciało jest w doskonałym stanie.

 • Gość: emilka

  Oceniono 20 razy 14

  Brawo Natalia

 • Gość: Dópa

  Oceniono 17 razy 11

  Nie ma swojej dópy to czepia się czyjejś... oto doniosłe problemy wspólczesnego świata. "Twoja dópa nie wygląda znajomo" - może to nowy program w Polsacie?

 • urbuu

  Oceniono 9 razy 9

  Chyba pomyliliście zdjęcie. Przyglądam się pośladkom od dłuższego czasu. I z całą pewnością mogę stwierdzić: nie widzę doczepionej do nich internautki. Lipa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  A ja zazdroszczę takiej poprawy twarzy.Kiedys A dziś? Różnica widoczna?Z pierwszej okładki ,,Naj,,2001.? Zęby zrobione Dubaj.Broda szpiczasta.Kiedys masywna.Usta podobno z tkanki własnego tłuszczu.? Nos widać zmienil też wygląd.? Podobno wycięte żebro? A jaka prawda? Tego nikt nie wie? Bo nikt nie mówi i nie chwali Kliniki tego Interesu.Skad wziąść kasę na taką poprawę życia?Też tak marzę? Ladnemu lepiej jest w życiu. Dziwi mnie fakt że teraz można cała urodę poprawić i na tym zarabiać? Czy tak ma świat mody? Wzrost? Kiedyś trzeba było się pięknym urodzić? Teraz wystarczy mieć kasę i Dobrego lekarza.Ach Jakie życie niesprawiedliwe.?

 • Gość: KK

  Oceniono 13 razy 9

  Chciałabym mieć taką utratę jędrności. Biorę w ciemno

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX