Monika z "Love Island" miała wziąć ślub. Plany pokrzyżował straszny nałóg jej ukochanego

Monika zgłosiła się do "Love Island", żeby znaleźć prawdziwą miłość. Jak się okazuje, mogła być już po ślubie! Jednak rozstała się z narzeczonym, bo ten był uzależniony od hazardu.

Monika to jedna z tych uczestniczek "Love Island", która budzi wśród widzów sporo kontrowersji. Jedni ją lubią i uważają, że wiele wnosi do programu, inni za to piszą do produkcji, żeby ją wreszcie usunęli z willi. Jednak to właśnie ona jest największą łamaczką męskich serc na wyspie. Ostatnio odrzuciła uczucia Damiana oraz Mikołaja.

"Love Island". Monika mogła być już po ślubie

Monika prywatnie zajmuje się wizażem i maluje również znane osoby. Wśród jej klientek znalazła się m.in. Karolina Gilon, prowadząca show Polsatu. Sama mówi, że wie, czego chce. A potem po to sięga. Ostatnio udowodniła to w programie, gdy wyznała nowemu uczestnikowi, Frankowi, że bardzo jej się podoba i sprawia, że miękną jej kolana. Jednak na razie nie wiadomo, czy zdobędzie jego serce, gdyż mężczyźnie podoba się również Marietta, z którą poszedł na randkę.

Jak się okazuje, Moniki mogło wcale nie być na "Wyspie miłości". Kilka lat temu przez pięć lat była w związku. Doszło nawet do poważnych deklaracji i razem z narzeczonym mieli stanąć na ślubnym kobiercu. Jednak wtedy na przeszkodzie stanął jego nałóg. Był uzależniony od hazardu, czego Monika nie była w stanie znieść. Przez to się rozstali, a 23-latka intensywnie szuka miłości.

Dlaczego warto oglądać "Love Island"? Prowadząca to wie!

Myślicie, że Tym Jedynym okaże się Franek?

AW

Więcej o:
Komentarze (32)
"Love Island". Monika miała wziąć ślub. Plany pokrzyżował straszny nałóg jej ukochanego
Zaloguj się
 • Gość: Wicio

  Oceniono 24 razy 18

  I byłoby bardzo dobrze, gdyby jej nie było. Jest uczestniczką o najbardziej obrzydliwym charakterze. Zachowuje się jak zimna glista. I pojęcia nie ma, co to jest uczucie. Jeśli Franek wybierze Monikę będzie to oznaczało, że program jest ustawiony.

 • Gość: Jola

  Oceniono 17 razy 13

  Monika Damianowi i Mikołajowi do pięt nie dorasta i nie mam na myśli wyglądu - fakt, że jest niebrzydka, ale wygląd to nie wszystko. Damian i Mikołaj mają poukładane w głowach i sa stabilni emocjonalnie, dlatego do siebie nie pasują (Damian, Mikołaj i Monika). Sama jest straszną mimozą, nudną i przewidywalną, zero polotu i pasji, tylko make up i leżenie plackiem, nic ciekawego nie ma do powiedzenia, poza swoimi wygórowanymi oczekiwaniami. Jest po prostu śmieszna i każdy kto przeżył trochę więcej niż 23 "wiosenki" wie, że z taką postawą to ona daleko nie zajdzie. Skończy jako nieszczęśliwa utrzymanka jakiegoś starego dziada, bo kochać to ona nie umie nikogo, poza sobą i będzie pluła sobie w brodę, że odrzuciła Damiana i Mikołaja jako pierwszego.
  Franek, zrobisz wielki błąd, jak wybierzesz Monikę.

 • Gość: Lena

  Oceniono 11 razy 11

  Nudna i dretwa królowa lodu z tej Moni. Dużo chce, niewiele daje.

 • Gość: Zdziwiona

  Oceniono 8 razy 8

  "Kilka lat temu przez 5 lat była w związku"... Ma 23 lata... Wiec ile miał, gdy była w tym związku? 10,12,13???

 • Gość: Xcx

  Oceniono 14 razy 8

  Nie przepadam za nią, niby nie jest głupia ale.. straszna mimoza, sposob w jaki się wypowiada ton glosu straszne..

 • Gość: Xawer

  Oceniono 17 razy 7

  Oczywiście że lepiej poszukać frajera który sponsoruje urwe a nie przechula wszystko w kasynie.

 • Gość: i,.95

  Oceniono 7 razy 7

  wybielic se czy przedluzyc?

 • Gość: 2veter

  Oceniono 5 razy 5

  "Kilka lat temu przez pięć lat była w związku. [...]Przez to się rozstali, a 23-latka intensywnie szuka miłości."
  To kiedy ona była w tym związku? w gimnazjum? jak można pisać takie bzdety? a nie, ups, pardonsik, przecież to plotek, tu głupoty są na porządku dziennym ;)

 • Gość: Mateusz

  Oceniono 7 razy 5

  Nudna jak flaki z olejem, mogłaby już odpaść.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX