"The Voice of Poland". Baron dogryzł Bednarkowi. Przekręcił jego nazwisko, a ten nie pozostał mu dłużny. Wojenka muzyków trwa

Na planie "The Voice of Poland" zrobi się gorąco. Atmosfera pomiędzy Baronem i Kamil Bednarek będzie bardzo napięta i dojdzie do ostrej wymiany zdań.

Już w sobotę odbędzie się przedostatnie przesłuchanie w ciemno jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Trenerzy zacięcie walczą o uzdolnionych wokalistów. Po występie jednej z uczestniczek, którą zobaczymy w najbliższym odcinku, między Kamilem Bednarkiem a Aleksandrem Milwiw-Baronem dojdzie do przepychanki słownej. Gitarzysta zespołu Afromental celowo przekręci nazwisko Kamila.

"The Voice of Poland". Baron dogryza Bednarkowi

Obaj będą walczyć o to, aby aspirująca piosenkarka poszła właśnie do jego drużyny. Jak widać, bardzo będzie im na tym zależeć. Ostrzejszą wymianę zdań rozpocznie Baron:

Jestem więcej niż pewien, że takich absztyfikantów, jak Kamil Bedczarek słyszałaś w życiu wielu. Nie daj się nabrać na tanie słowa… - powiedział Baron.

Kamil jednak nie pozostanie mu dłużny:

 I mówi to Baron… Przygadał kocioł garnkowi a sam smoli - wtrącił się Kamil Bednarek, który próbował trywializować wypowiedź Barona.

Jego słowa podburzyły gitarzystę:

Różnica między nami jest taka, że ja ci dałem dokończyć, a ty mi znowu przerywasz. Pamiętaj, nie bądź taką muchą, która leci do lepu, bo jest tanio, blisko i klejąco - zwrócił się do Bednarka i przy okazji ostrzegł uczestniczkę.

Posłuchajcie ich rozmowy:

Czyj występ wywołał tak gorącą dyskusję między trenerami „The Voice of Poland”? Co jeszcze wydarzy się w programie? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. 

AW

Więcej o:
Komentarze (155)
"The Voice of Poland". Baron dogryzł Bednarkowi. Przekręcił jego nazwisko, a ten nie pozostał mu dłużny. Wojenka muzyków trwa
Zaloguj się
 • Gość: Aga

  Oceniono 81 razy 77

  Jak dla mnie ten baron to taka wyimaginowana postać. Ani nie śpiewa coś tam czesami rzępoli , nikt nie zna jego utworów, nikt nie wie tak naprawdę dlaczego on tam siedzi i jest wielkim trenerem. Jakim jest autorytetem? Zadnulym jak dla mnie. Myslę że ktoś z rodziny go tam wkrecil...

 • baxter21

  Oceniono 56 razy 56

  Ten baron to lamus jednak. Sztucznie promowany nieuk tak samo jak jego ex Julcia

 • Gość: ja

  Oceniono 42 razy 42

  Baron to strasznie denerwujący gość,zarozumiały arogant ,który zachowuje się jak by naprawdę był gwiazdą.Zaden nie jest z mojej bajki ale baronowi do Barona naprawdę daleko.

 • Gość: Ola

  Oceniono 29 razy 29

  celowe przekręcanie czyjegoś nazwiska to chamskie zagranie i na pewno nie przystoi baronowi

 • Gość: Izka

  Oceniono 33 razy 29

  Rykowisko - młody, aspirujący byczek kontra starzejący się, wyliniały byk.

 • Gość: Kogi

  Oceniono 30 razy 28

  Baron daj se siana

 • Gość: lilka

  Oceniono 29 razy 27

  Bednarek super facet a ten drugi ....sam chyba wie jak sie zachowal .

 • Gość: Lula 2010

  Oceniono 26 razy 26

  Nie myślałam, że Baron to taki prostak....żenada

 • Gość: gość

  Oceniono 29 razy 25

  Kamil Bednarek jest spoko czego o tym drugim, nawet nie pamiętam jego imienia i nazwiska, nie można powiedzieć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX