Magda Narożna z Pięknych i Młodych bawiła się na weselu kolegi z branży. Weszła na scenę i zaśpiewała stary hit. Mamy wideo

Magda Narożna w weekend była na weselu Kuby Kusińskiego z zespołu Playboys. Zaśpiewała dla pary młodej dawny hit i rozruszała gości.

21 września Kuba Kusiński, znany z grupy Playboys, ożenił się. Zaprosił kilku przyjaciół z branży disco polo, w tym m.in. Magdę Narożną z Pięknych i Młodych. Towarzyszył jej nowy partner, Krzysztof, z którym spotyka się po rozwodzie z mężem. Ich wspólne zdjęcie zobaczycie TUTAJ. Gwiazda przygotowała dla pary młodej niespodziankę.

Magda Narożna na weselu kolegi z branży

W trakcie przyjęcia weselnego, Narożna weszła na scenę i zaśpiewała utwór "Daj mi tę noc". Jej występ bardzo podobał się gościom, którzy go nagrali i udostępnili na profilu zespołu Playboys. Doskonale bawiła się przy tym także para młoda. Zobaczcie zresztą sami:W

W komentarzach pod postem pojawiły się głównie gratulacje, jednak nie zabrakło też miłych słów pod adresem wokalistki Pięknych i Młodych:

Świetne wesele.
Pięknie.
Wszystkiego najlepszego dla pary młodej - pisali internauci w komentarzach.

Magda Narożna nie ukrywała, że to był dla niej zaszczyt. Nie tylko dlatego, że mogła zaśpiewać na weselu przyjaciela, lecz także dlatego, że wykonała prawdziwy przebój disco polo, który na wieki wpisał się w gatunek.

Zenek Martyniuk z gitarą. Zagrał dla swoich fanów:

AW

Komentarze (8)
Magda Narożna z Pięknych i Młodych bawiła się na weselu kolegi z branży. W pewnym momencie weszła na scenę
Zaloguj się
 • Gość: Magda

  0

  Ja kocham wesela, uwielbiam ten przaśny klimat. Ostatnio się bawiliśmy na weselu młodszej siostry, a tu już rozwód. Mężczyźni to jednak dranie. Okazało się, że cały czas ją zdradzał, a dowiedziała się dopiero jak zatrudniła detektyw Skrzypek z Wrocławia.

 • Gość: Hhh

  Oceniono 1 raz -1

  Babcie w natarciu I tak nie przycmily wygladem starsze panie

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy -1

  A trzy kretynki to nie wiedzą że na wesele nie zakłada się białych sukienek? Szczerze to myślałam że ta z fredzlami to pani młoda.... Madga śpiewa super :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX