Fani zapytali Bartka z "Love Island" o Adę. Jego reakcja pewnie ją wkurzy. Za to słowa o Sylwii są piękne

Bartek z "Love Island" odpowiadał na InstaStrories na pytania fanów. Kilka z nich dotyczyło Ady oraz Sylwii, która tworzyła z nim parę.

W piątkowym odcinku "Love Island" doszło do niespodziewanego zwrotu akcji. Podczas przeparowania Sylwia wybrała jednego z bliźniaków, odrzucając tym samym swojego partnera, Bartka. Żadna inna kobieta nie była nim zainteresowana, dlatego uczestnik musiał opuścić program. Widzowie nie ukrywają, że pomimo tego, że Bartek był nie w porządku, żałują i darzą go sympatią.

"Love Island". Bartek o Adzie i Sylwii

Ostatnio mężczyzna odpowiadał na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło Ady, przez którą wyleciał z willi. Przypomnijmy, o co poszło. Bartek i Sylwia zostali wytypowani do tego, żeby spędzić noc w kryjówce. Jednak zanim tam się udali, uczestnik porozmawiał z Adą i powiedział jej, że wolałby tam iść z nią. Jego wyznanie doszło do tancerki, która poczuła się zraniona i nie potrafiła już zaufać partnerowi.

Jak oceniasz Adę? - zapytał internauta.

Reakcja Bartka jest jednoznaczna. Zobaczcie:

Bartek z 'Love Island'Bartek z 'Love Island' Screen z Instagram.com/ biel4n

Odpowiedział też na kilka pytań dotyczących Sylwii. Okazuje się, że gdyby dostał szansę powrotu do programu, to na pewno by o nią zawalczył. Tylko ona mu się tam podobała i to do niej miał największą słabość.Przyznał, że wiedział, że pojawia się między nimi uczucie. Nie ma do niej jednak żadnego żalu, szanuje jej decyzję, bo zrobiła to w zgodzie ze sobą. Ma nadzieję, że to właśnie ona wygra "Love Island" i znajdzie fajną relację, o jakiej marzy.

Żałujcie, że nie ma go już w programie?

AW

Więcej o:
Komentarze (18)
"Love Island". Fani zapytali Bartka o Adę. Jego reakcja mówi wszystko. Wyznał też, co czuje do Sylwii
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy 16

  żenujący facet dostał szansę i ją zmarnował idąc do pokoju z dziewczyną wyznaje innej ,że wolałby tam iść z nią co za koleś !

 • Gość: Andrzej

  Oceniono 11 razy 9

  ...może jako już dojrzały facet coś wam powiem ,wyjaśnię...Sylwia to fajna Kobieta ale o pewnej specyfice...nie jest typem czpiotki jest totalnym przeciwieństwem Agi Ma poważną minę i ,poważnie podchodzi do znalezienia tego jedynego ( sterowany rozrywkowy program to najgorsze miejsce do jego znalezienia) ,właściwego wrażliwego na tego typu seksapil . Bartek sam powiedział ,że przed "kryjówką " nie przełamał z Sylwią wszystkich lodów w związku z tym obawiał się tego intymnego kontaktu...przestraszył się dojrzałej kobiecości Sylwii ! Każdy z nas facetów miał takie problemy i dylematy...Nic dziwnego ,że w rozmowie z tą pozornie "łatwą" dziewczyną... szczerze wyznał "że wolał bym z tobą" ...czyli wolę z tobą bo wiedziałbym co robić...To wszystko działo się przed wspólną nocą ...i generalnie nie powinno mieć żadnego znaczenia zwłaszcza dla Sylwii...bo to podczas tej nocy pokazała swoją prawdziwą namiętność i chęć bycia z Bartkiem i to po tej nocy Bartek zrozumiał że nie potrzebnie się obawiał ,że dał radę i docenił swój wybór...Szkoda ,że ani on nie potrafił odpowiednia wytłumaczyć podłoża tego epizodu ani Sylwia nie zrozumiała i wyolbrzymiła znaczenie tej rozmowy Bartka z małolatą...Sylwia musi zrozumieć ,że jest wspaniałą kobietą ale zamkniętą w skorupie swojego nietypowego wyrazu i wdzięku ..Faceci wyczuwają (zwłaszcza dzisiejsi zniewieściali faceci),że Sylwia to nie jakaś "łatwizna"więc wolą odpuścić ! Sylwia powiedziała ,że Bartek był do zrobienia...miała racje ...szkoda że odpuściła ! Bo tak niestety dzisiaj jest ...że to kobiety (silne ,piękne ,mądre),muszą "zrobić "z tych mami synków - mężczyzn...Pozdrawiam Sylwie i Bartka...

 • Gość: Jsi

  Oceniono 7 razy 5

  Ta cala Ada to jest porażka życiowa ona i ta monika sa tak wkur.. ze po 2 odcinku podziekowalem widac ze przyszly sie tylko pokazac a obie sa bardzo przecietne. I ta gadka denerwujacy smiech zenua

 • Gość: Jane

  Oceniono 5 razy 5

  Fajny chłopak , stało się to co się stało , padły słowa pod wpływem emocji , imprezy, gry Ady , taki był jej cel ...Może za szybko Sylwia zrezygnowała, ale pewnie przeszłość, jej przeżycia miały na to wpływ. Myślę , że mieliby duża szanse wygrać ten program ...

 • Gość: Am

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo lubiłam Barka i Sylwia moja ulubiona para

 • maslanka_anna

  Oceniono 3 razy 1

  kto to ogląda ?

 • Gość: I

  0

  On wygląda trochę jak Heath Ledger! Fajny;)

 • Gość: stefan

  Oceniono 2 razy 0

  Nie ogladam pornograficznych shows.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX