Monika Brodka takich zdjęć nie pokazuje nigdy. Na plotki o rozstaniu zareagowała zdjęciem. To jej ukochany w... kąpielówkach

Jeden z tygodników kilka dni temu podał, że Monika Brodka rozstała się ze swoim partnerem. Piosenkarka szybko odniosła się do tej informacji. Okazuje się, że między nimi jest wszystko w porządku.

Monika Brodka mocno chroni swoje prywatne życie, rzadko też opowiada o swoim partnerze. Pierwsze doniesienia o tym, że jest szczęśliwie zakochana, pojawiły się w 2017 roku. Związek z fotografem Przemysławem Dzienisem szybko się rozwijał i już rok później na palcu artystki pojawił się pierścionek zaręczynowy. Niedawno jednak pojawiła się informacja, że doszło do rozstania. Okazuje się, że to nieprawda, a między nimi wszystko dobrze się układa.

Monika Brodka pokazała narzeczonego

Brodka zdecydowała się uciszyć plotki. Na InstaStories dodała zdjęcie ukochanego, z którym wybrała się na wspólne wakacje. Mężczyzna pozuje nad morzem, jest w samych kąpielówkach i uśmiecha się radośnie. Jak widać, nie przechodzą żadnego kryzysu i są bardzo szczęśliwi.

Narzeczony Moniki BrodkiNarzeczony Moniki Brodki Instagram.com/ missbrodka

Kim jest narzeczony piosenkarki? Jak już wspomnieliśmy, to Przemysław Dzienis, fotograf. Ukończył wydział fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Na swoim koncie ma wiele projektów dla różnych magazynów oraz do sesji zdjęciowych.

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

Dotychczas najgłośniejszym związkiem Moniki Brodki był ten z Janem Wieczorkowskim. Choć różni ich 16 lat, szybko połączyło ich gorące uczucie. Ponoć zakochani myśleli nawet o ślubie, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. W 2006 roku rozstali się.

Monika Brodka przyznała, do jakich gwiazd z serialu jest porównywana:

AW

Więcej o:
Komentarze (56)
Monika Brodka rozstała się z partnerem? Odniosła się do tych doniesień i udostępniła jego zdjęcie... w kąpielówkach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bbb

  Oceniono 36 razy 30

  Dobra piosenkarka: umie śpiewać (także po angielsku) i ma porządny repertuar. Lubię słuchać Brodki i Meli Koteluk, a generalnie nie przepadam za współczesną polską muzyką. Mam nadzieję, że nadal będzie się rozwijać jako artystka. A narzeczony to jej prywatna - niech będą szczęśliwi.

 • Gość: Aneta

  Oceniono 21 razy 21

  Fajna dziewczyna,a głos ma nieziemski. Ciężko ją pomylić z kimś innym. Trochę ucichło o niej,ale fajnie gdyby wróciła z nowymi piosenkami :-)

 • janbar22

  Oceniono 26 razy 20

  piękna, niegłupia, ładnie spiewa

  nawet na łyso wygląda dobrze, a to rzadkość u kobiet

 • Gość: Sandra

  Oceniono 15 razy 5

  Dlaczego nie można komentować eskapady nocnej Piotra Woźniaka - Staraka? To jakiś nietykalny człowiek?

 • dark_knight2

  Oceniono 4 razy 4

  Mądra kobieta, utalentowana. Lubię na nią patrzeć i jej słuchać.

 • Gość: pb

  Oceniono 3 razy 3

  zdjęcie faceta w majtkach nie znaczy , że jest z Brodką , mogło byč zrobione wcześniej

 • Gość: Zadra

  Oceniono 1 raz 1

  Ona fajna. On też. Poza tym o gustach się nie dyskutuje. Jad w większości komentarzy jest straszny. O co wam ludzie chodzi... musicie być strasznie zazdrośni i nieszczęśliwi. Żal dupę ściska że wy nie spełniacie marzeń i prowadzicie nudne życie...

 • Gość: fififi

  Oceniono 1 raz 1

  Ja, gdybym była facetem, brałabym się za Brodkę :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX