Natalia Siwiec wzięła udział w wyjątkowej akcji. Każdy z Was może do niej dołączyć

Natalia Siwiec, Magda Gessler, Paulina Sykut-Jeżyna - to tylko niektóre z gwiazd, które wzięły udział w akcji społecznej #DzienSzpilek organizowanej przez sklep internetowy Moliera2.com.

Ogólnopolski #DzienSzpilek to akcja zainicjowana przez sklep internetowy Moliera2.com. Do udziału w inicjatywie zachęcają polskie gwiazdy: Kasia Sokołowska, Magda Gessler, Natalia Siwiec i Paulina Sykut-Jeżyna. 

Zasady akcji są bardzo proste: za każdą osobę, która opublikuje na Instagramie lub Facebooku zdjęcie w szpilkach i oznaczy je hasztagiem #DzienSzpilek, sklep internetowy Moliera2.com przekaże 2 zł na rzecz fundacji onkologicznej Alivia.

W wydarzenie zaangażowane są m.in. Kasia Sokołowska, Magda Gessler, Natalia Siwiec i Paulina Sykut-Jeżyna, które na swoich profilach już teraz zachęcają internautów do wspierania inicjatywy. Utworzone zostało także wydarzenie na Facebooku, które skupia osoby chcące wesprzeć tym sposobem podopiecznych fundacji Alivia. 

Chcemy pokazać, że każdy z nas może pomagać w bardzo prosty sposób - mówi Agnieszka Majczyk Marketing & PR Director sklepu internetowego Moliera2.com - Specjalizujemy się w sprzedaży szpilek, dlatego to właśnie je chcemy wykorzystać w słusznej i cennej społecznie sprawie. Użyjemy siły mediów społecznościowych, aby zaszczepić w ludziach chęć niesienia pomocy, przypomnieć że wsparcie każdego z nas się liczy, pokazać że pomaganie zawsze będzie modne.

Akcja odbędzie się 25.09 (środa) i według pomysłodawców ma być powtarzana co roku.

redakcja

Więcej o:
Komentarze (7)
Natalia Siwiec wzięła udział w wyjątkowej akcji. Każdy z Was może do niej dołączyć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kiki

  Oceniono 8 razy 6

  Natalia Siwiec wygląda jak LaToya Jacskon. Gdybyście nie podpisali zdjęcia nie zgadłabym, kto to jest. Operacja goni operację.

 • Gość: Wacek Zawadzki

  Oceniono 6 razy 4

  Dołączyłem do akcji. A już jutro wszyscy zakładamy skarpety na prącia! Zapraszamy i cudownej zabawy.

 • Oceniono 1 raz 1

  Gessler i akcja społeczna??, to jakiś żart!!. Niech chociaż jeden jej szynkwas wydaje bezdomnym zupy, gdyby tak było to bym uwierzył, że to nazwisko ma coś wspólnego z działalnością charytatywną

 • Gość: sonia

  Oceniono 1 raz 1

  Czy córeczka Cię poznaje ?

 • Gość: Gosc

  0

  Może panie przestancie zasmieca planetę Ziemię swoimi ogromnymi ilościami ubrań, które służą Wam tylko do ozdoby na jeden raz ?

 • Gość: Dureń

  Oceniono 2 razy 0

  Magda Gessler szpile co najwyżej potrafi wbijać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX