Jessica Mercedes na Tygodniu Mody w Mediolanie. Stylówki stylówkami, ale nagranie z Katie Holmes rozbawiło nas do łez. Tę minę zrobiła na jej widok

Jesscica Mercedes przebywa na Milan Fashion Week, gdzie trwa jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody. Na InstaStories zdaje relację ze swojego pobytu.

Jessica Mercedes z racji swojego zawodu i zainteresowań bywa na najważniejszych wydarzeniach w świecie mody. Tym razem przebywa na Milan Fashion Week, gdzie towarzyszą jej znajomi, w tym m.in. Karla Gruszecka, stylistka polskiej edycji "Vogue'a". Na Instagramie pokazała nagrania z pokazów. Na jednym z nich spotkała Katie Holmes.

Jessica Mercedes na Milan Fashion Week

Aktorka została ujęta na InstaStories blogerki, gdy ta nagrywała Gruszecką. Z reakcji aktorki, która dość dziwnie spojrzała na Polki, zażartowała nawet Mercedes:

Spotkałam po pokazie Katie Holmes, która nas niemiło zmierzyła wzrokiem. Ach te dziewczyny. Katie pozazdrościła po prostu Karli najmodniejszego płaszcza na tę jesień - napisała.

To oczywiście nie pierwszy raz, kiedy Jessica spotkała zagraniczną gwiazdę na jakimś wydarzeniu. Jednak nie przypominamy sobie, żeby któraś w taki sposób zareagowała na jej widok. Co więcej, jesteśmy zaskoczeni reakcją Katie Holmes, która sprawia zawsze wrażenie osoby bardzo sympatycznej. Zobaczcie to nagranie i oceńcie sami:

AW

Więcej o:
Komentarze (5)
Jessica Mercedes przebywa na Milan Fashion Week. Razem z Karlą Gruszecką spotkały Katie Holmes. Jej mina jest bezcenna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Aż wstyd to oglądać.
  Dwie polskie dziunie robią sobie ustawke na tle znanej aktorki.
  A "stylistce" przydałby się jakiś stylista profesjonalny.

 • Gość: iop

  Oceniono 14 razy 10

  jessica kim ty jestes dla niej? tylko powietrzem, ona nie przyszła tu na plotki

 • Gość: Beau

  Oceniono 12 razy 10

  Katie pięknie wygląda, a już robili z niej zagłodzone zombie

 • Gość: roy

  Oceniono 3 razy 3

  dwa pustaki z zapyziałej Polski

 • Gość: gosc

  0

  a gdzie aktualnie garażuje andżelika trabant ??????---mże nas poinformujecie psubraty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX