Vicky z "Love Island" odpowiada na pytania od fanów. Bardzo szczerze. Zdradziła, co sądzi o relacji Oliwii i Maćka. Potwierdziła tezę widzów

Kilka dni temu Dominik i Vicky decyzją głosów opuścili program "Love Island". Teraz uczestniczka wzięła udział w "Q&A", gdzie odpowiadała na pytania fanów. Jej odpowiedzi są bardzo szczere.

Kilka dni temu Dominika i Vicky opuścili program "Love Island". Wszystko przez to, że dostali oni najmniej głosów widzów na najsympatyczniejszą parę. Wielu ich fanów nie ukrywało swojego oburzenia i nie zgodziło się z taką decyzją. Uczestnicy cieszą się jednak sporą sympatią i szanują swoich zwolenników. Po powrocie do Polski Vicky odpowiadała na ich pytania na InstaStories.

Zobacz też: "Love Island" to kolejny telewizyjny odmóżdżacz? Tak, ale uwaga, wciąga. Obejrzałam kilka odcinków i chyba wiem, na czym polega fenomen

"Love Island". Vicky jest z Dominikiem?

Najczęściej pojawiało się pytanie o to, co łączy ją teraz z Dominikiem. Okazuje się, że nie udało im się stworzyć związku. Zapewniła jednak, że będą się dalej przyjaźnić. Przyznała, że po opuszczeniu programu "czuje ulgę, bo nie jest aktorką, a nie spotkała w willi nikogo dla siebie". Dodała też, że dalszy udział byłby dla niej męczarnią. Jednak jest jedna rzecz, za którą będzie tęsknić:

Z Dominikiem jesteśmy bardzo szczęśliwi. Ale na pewno będzie nam brakować słonecznej Marbelli - wyznała.

Jednak to nie koniec. Nie oszczędziła też innych uczestników i ze szczerością zdradziła swoje odczucia co do innych uczestników. Gdy została zapytana o to, co myśli o zachowaniu Ady, która podrywała większość facetów z willi, przyznała, że:

Ja bym nie była w stanie, ale ona nie udaje - taka po prostu jest.

Dodała też, że nikomu nie kibicuje, gdyż jej zdaniem "żaden z uczestników nie jest gotowy na miłość". Ze szczerością wypowiedziała także na temat relacji Oliwii i Maćka. Jej zdaniem, gdyby poznali się w innych okolicznościach, nigdy by ze sobą nie byli.

Jestem pewna, że Oliwia nie spojrzałaby na Maćka w realnym życiu - napisała.

Jak widać naprawdę nie jest zawiedziona, że opuściła program. Myślicie, że ma rację i naprawdę nikt nie znajdzie prawdziwej miłości w "Love Island"?

Karolina Gilon zachęca do oglądania "Love Island":

AW

Więcej o:
Komentarze (29)
"Love Island". Vicky i Dominik są razem po opuszczeniu programu?! Jej odpowiedź jest jednoznaczna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: O. M.

  Oceniono 17 razy 17

  Szkoda mi było Dominika jak odpadł. Fajny chłopak, bardzo szczery i sympatyczny. Na prawdę go polubiłam i było mi przykro jak go potraktowała Oliwia, przestałam ją lubić.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  Oliwia dała dzisiaj piękny popis , jak można być tak niepoważnym i paplać jęzorem o swoich facetach.

 • Gość: Jiz

  Oceniono 13 razy 13

  Dominik byl najfajnieszy, prawdziwy, fajny , przystojny. To byl moj nr 1

 • Gość: Eli

  Oceniono 9 razy 9

  Dominik to był najlepszy chłopak wśród wszystkich uczestników. Dla mnie Nr.1. Oliwia to tragedia odraża mnie jej wieczne świecenie tyłkiem i to że oskarżyła Dominika o to co robił pod prysznicem. Popatrz dziewczyno jak Ty się zachowujesz. Jesteś odrażająca. Mam nadzieję że szybko wýlecisz. Maciek powinien dać sobie spokój z tobą.

 • Gość: Ann

  Oceniono 9 razy 9

  Dominik fajny chłopak z niezbyt fajna przeszłością ale kibicuje mu a Vicky fajna normalna laska, która mówi szczerze co myśli a takich lubie i cenie .

 • Gość: xXx

  Oceniono 6 razy 6

  Tak jakoś myślę, że ostatnie miejsce tej pary było w rzeczywistości ostatnim miejscem dla tej pani... ;)

 • Gość: John

  Oceniono 4 razy 4

  Co to za lambadziary? Jakiś program dla młotków

 • Gość: zrt

  Oceniono 4 razy 4

  Ponoć Vicki w realu jest dziewczyną Bednarka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX