Dominik odpadł z "Love Island", ale jeszcze z Hiszpanii wrzucił zdjęcie z piękną blondynką. Znamy ją z TVN. Czyżby miała coś wspólnego z programem?

Dominik i Vicky kilka dni temu opuścili program "Love Island". Do Polski wrócili dopiero w środę. W tym czasie chłopak spotkał się w Hiszpanii z Magdaleną Chorzewską, psycholog znaną z programów telewizyjnych. Nasuwa się więc pytanie - co ona tam robiła?

Dominik to zdaniem widzów "Love Island" jeden z najsympatyczniejszych uczestników programu. Na początku wybrał Oliwię, w której się lekko zauroczył. Mocno przeżył jej decyzję o tym, że chce od niego odejść i skupić się na związku z Maćkiem. Podczas przeparowania wybrał Vicky. Jednak w głosowaniu widzów na najsympatyczniejszą parę zajęli ostatnie miejsce i przez to musieli opuścić willę.

Zobacz też: "Love Island" to kolejny telewizyjny odmóżdżacz? Tak, ale uwaga, wciąga. Obejrzałam kilka odcinków i chyba wiem, na czym polega fenomen

"Love Island". Dominik w Hiszpanii spotkał się ze znaną psycholog

Nie od razu jednak opuścili Hiszpanię. Zdjęcia z lotniska pojawiły się dwa dni po ogłoszeniu tej decyzji. W tym czasie Dominik spotkał się z psycholog Magdaleną Chorzewską. Kobieta wrzuciła fotkę ze spotkania na swój Instagram.

A to jeden z Islandersów, Dominik, po opuszczeniu willi. Fajny chłopak, wartościowy człowiek. Powodzenia - napisała na InstaStories.

Dominik z 'Love Island' z Magdaleną ChorzewskąDominik z 'Love Island' z Magdaleną Chorzewską Screen z Instagram.com/ magdalena_chorzewska

Za to on podpisał ich:

Ja z Panią Psycholog.

Czyżby Chorzewska pracowała na planie "Love Island" i wspierała uczestników? Jak wiemy, ma już wprawę w pomaganiu ludziom w sprawach miłosnych. Była jednym z ekspertów, którzy pojawili się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", emitowanym przez TVN. By potwierdzić, czy faktycznie psycholog przebywa od paru tygodni w Hiszpanii, by wspierać uczestników, próbowaliśmy skontaktować się z produkcją, jednak na razie nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

AW

Więcej o:
Komentarze (31)
Dominik odpadł z "Love Island", ale jeszcze z Hiszpanii wrzucił zdjęcie z piękną blondynką. Znamy ją z TVN. Czyżby miała coś wspólnego z programem?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: xyz

  Oceniono 7 razy 5

  Masakra, Domino ciesz się. Oliwia jest tak żenująca, żałosna i tępa, że po prostu zastanawia mnie ile musieli szukać takiej kretynki. Nawet Ada się przy niej chowa i to daleko z tyłu.

 • Gość: Jędza

  Oceniono 5 razy 5

  Dominik odpadł z low ajland? I jak teraz żyć? Wrzućcie to od razu do sekcji Ludzie, Styl życie oraz Nie przegap. Napiszcie też jeszcze co u "gwiazd" łorsoł szor. Promujecie takie gó...ane formaty dla glonojadów i mięśniaków i jeszcze dorabiacie jakieś teorie do tego, że to fajne, wciągające itp. A to zwykła papka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Jak można taki debilizm uprawiać

 • Gość: To..

  Oceniono 2 razy 2

  20:07 17

 • Gość: Wacek Zawadzki

  Oceniono 1 raz 1

  Adam Michnik powinien popełnić sążnistego wstępniaka na ten temat

 • Gość: Marko-poloo

  Oceniono 1 raz 1

  Poziom artykułu prawie tak wysoki jak programu: "Był jednym z najsympatyczniejszych, ale w głosowaniu na najsympatyczniejszego zajął ostatnie miejsce i odpadł..."

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Oglądam ten program i zadaję sobie pytanie co to ma być? Czy to program z porno? Te panienki nie mają wstydu czy rozumu. Wybierają sobie pokój aby spędzić noc niby z ukochaną A potem mają problem, że to nie ta osoba. Czy to huśtawka seksualną?

 • Gość: To...

  Oceniono 1 raz 1

  20:07 17....

 • Gość: Anka

  0

  Tak to jest, na miejscu Dominika są już inne atrakcyjne osoby. najbardziej lubie ten moment gdy dochodzi nowa osoba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX