Natasza Urbańska, Karolina Szostak i inni na premierze kolekcji butów Kasi Sokołowskiej. Kto wyglądał najlepiej? Nie mamy wątpliwości

Katarzyna Sokołowska zaprojektowała własną kolekcję butów. Na premierze jej marki Emeralds and Crocodiles w butiku Moliera 2 pojawili się jej znajomi z "Top Model" oraz wiele innych gwiazd.

Kto lepiej niż Katarzyna Sokołowska wie, jak z gracją chodzić na szpilkach? Reżyserka pokazów mody i surowa jurorka "Top Model" postanowiła sprawdzić się w nowej dla niej roli projektantki. Premiera jej marki "Emeralds and Crocodiles" odbyła się w Salonie Moliera 2 w Warszawie i nie zabrakło na niej gwiazd. Wśród gości pojawili się między innymi Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Karolina Szostak, Bogna Sworowska oraz Natasza Urbańska.

Jak mówi Sokołowska, "Emeralds&Crocodiles" powstało jako odpowiedź na potrzeby dzisiejszych kobiet biznesu. Idea jej marki to dopasowane do każdej pary szpilek baletki, dzięki którym przemierzanie miejskiej dżungli staje się proste i bardzo stylowe. Sokołowska jest chodzącą reklamą tej idei, bo na premierze swojej kolekcji wyglądała najlepiej! Stylowa sukienka w kratę z głębokim dekoltem, a do tego czarne, klasyczne szpilki - oczywiście z jej kolekcji. Naszym zdaniem: 10/10.

Kolekcja znajduje się stacjonarnie wyłącznie w salonach Moliera 2 w Warszawie oraz w Poznaniu, a także na stronie internetowej Moliera2.com.

redakcja

Więcej o:
Komentarze (13)
Natasza Urbańska, Karolina Szostak i inni na premierze kolekcji butów Kasi Sokołowskiej. Kto wyglądał najlepiej? Nie mamy wątpliwości
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 20

  Patrzę na te buty i stwierdzam, że nie są ani oryginalne, ani ciekawe, ani przełomowe... Weszłabym do jakiekolwiek sieciówki i miałabym to samo. NUDA, brak polotu, zwykłe do bólu szpilki. Szkoda.

 • Gość: fakt

  Oceniono 15 razy 13

  buty tandetnie niewyprofilowane, szok, ze tak mozna oklamywac klientele

 • Gość: Ma

  Oceniono 18 razy 10

  Żadnych nowych wzorów nie widać wszystko już było to co Ty za premiera

 • Gość: Iza

  Oceniono 5 razy 3

  czerwona kiecka w kratę fajna, reszta beznadziejna, z butami na czele,
  Sokołowka ma straszną tą fryzurę, od lat już

 • Gość: yyy

  Oceniono 11 razy 1

  Natasza najpiekniejsz

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 1

  Ona jest koszmarnie brzydka

 • Gość: GOŚĆ

  0

  PIĘKNE KOBIETY

 • Gość: Lena

  0

  Targowisko...Czego???

 • Gość: FLOOR

  0

  Puste ludzie gęby wysmarowane kwasami jakby ze Skandynawii poprzyjezdzali
  co z tymi butami póxniej robić jak już raz założy i wszyscy widzieli? to takie płytkie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX