Krzysztof i Paulina z 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" rozwodzą się. O swojej decyzji poinformowali na Instagramie

Krzysztof i Paulina, którzy poznali się w 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", rozwodzą się. Nie są już razem od trzech miesięcy.

Historia miłości Krzysztofa i Pauliny, którzy zostali połączeni przez ekspertów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", jest dość burzliwa. Choć zachowanie kobiety na to nie wskazywało i nie do końca była zadowolona z wyboru partnera, zdecydowali się być razem. Od jakiegoś czasu jednak im się nie układało i po ponad dwóch latach małżeństwa podjęli decyzję o rozwodzie.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jeden z uczestników gorzko wspomina swój udział w programie: Telewizja żeruje na naszej niewiedzy [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof i Paulina rozwodzą się

Wiadomość o tym przekazał Krzysztof. Na Instagramie dodał zdjęcie z przyjaciółką i napisał kilka słów od siebie. Okazuje się, że on i Paulina nie są już razem od jakiegoś czasu i teraz czekają na rozprawę w sądzie.

Wyjaśnić chyba muszę, że od ponad trzech miesięcy nie jestem ze swoją telewizyjną żoną i złożyłem dokumenty rozwodowe. Jednocześnie mogę poczuć ulgę, iż mogę mieć takich przyjaciół którzy są obok gdy pozostajesz sam... - wyznał.

Sprawę skomentowała także Paulina. Co prawda nie zrobiła tego dosłownie, ale dodała na Instagramie zdjęcie przedstawiające widok z balkonu.

Mów dobrze o drugiej osobie, albo nie mów nic #ZabijIchŻyczliwością - napisała.

Paulina i Krzysztof byli pierwszą parą w programie, która zdecydowała się kontynuować małżeństwo i nie podjęła decyzji o rozwodzie w trakcie nagrań. Drugi trwały związek stworzyli w 3. edycji Anita i Adrian, którzy niedawno zostali rodzicami syna Jerzego.

Tym parom się nie udało. Ekspertom "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie udało się spełnić oczekiwań uczestnikom:

AW

Więcej o:
Komentarze (20)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof i Paulina z 2. edycji rozwodzą się. Nie udało im się pokonać kryzysu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: nnn

  Oceniono 16 razy 10

  Długo z nim wytrzymała

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Długo wytrzymała.. moim zdaniem podjęła sie tego związku przez durnych ludzi, którzy pisali jaka ona to wstrętna bo go nie chce, a ciekawe która by chciała takiego niepoważnego człowieka

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  przecież on jej w ogóle nie kochał, a teraz robi z siebie ofiarę...

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 6

  powiem szczerze, że po tych wszystkich wpisach Krzysztofa na insta widać, że brakuje mu klasy, nie zauważyłem żeby Paulina "tłumaczyła" się obcym ludziom ze swojego życia, chyba, że on za tłumaczenie uważa wrzucenie jakiegoś mema dla beki. Paulina na pewno nie była i nie jest święta, ma swoje wady (jak każdy) może być wredna, ale jakimś sposobem facet był z nią przez dwa lata, zmuszał go ktos do tego, czy jak? przecież to dorośli ludzie, i nagle Krzysztof jak sam napisał w jednym ze swoich, usuniętych juz, postów, że Paulina jest niedojrzała i na dodatek chora psychicznie, takie oskarżenia to się dopiero nazywa dojrzałość

 • Gość: Pytam

  Oceniono 4 razy 4

  A dlaczego tvn promował jeżdżenie bez pasów bezpieczeństwa, co wielokrotnie było pokazywane w TV i TTV?

 • Gość: kobieta

  Oceniono 7 razy 3

  Pani Paulino jest Pani fantastyczną kobietą,tylko pseudoeksperci żle Państwa dobrali.Ma Pani niesamowity urok i ciepło.Myślę,że znajdzie Pani tego jedynego.Widać było że zrezygnowała Pani z siebie, by utrzymać związek.

 • Gość: kiko

  Oceniono 6 razy 2

  no spoko, a ja się pytam gdzie jest czwarta edycja programu?!?!dlaczego TVN w ogóle nie skomentował braku tego programu??tylko beznadziejny tap madl, oglądany przez 12latki!

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 2

  Robienie sobie jaj z instytucji małżeństwa, a potem zdziwienie, że inni wzorują się na telewizyjnych "idolach" i też latają z pozwami po pierwszej lepszej kłótni.

  "Lawinowy wzrost liczby rozwodów.
  O tym, że w Polsce wzrasta liczba rozwodów, mówi się od dawna. Jeszcze 14 lat temu w ciągu 12 miesięcy rozwiodło się nieco ponad 42 tys. par. W ubiegłym roku fiaskiem skończyło się już 81 tys. małżeństw. Tym, na co jednak zwracają uwagę eksperci, jest fakt, że coraz częściej rozwodzą się osoby, których staż małżeński wynosi mniej niż cztery lata".

 • Gość: Asia

  Oceniono 1 raz 1

  To dowod ,ze takie programy to totalna glupota.Niech sobie ludzie sami szukaja swoich polowek ,a nie swatac ich na sile!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX