"Love Island". Damian w ogniu krytyki. Widzowie są oburzeni, że zostawił Mariettę. "Brak klasy. Moralne dno". Dostało się też Monice

W "Love Island" sporo się dzieje. Damian, który do tej pory był w parze z Mariettą, zostawił ją dla Moniki. Widzom bardzo nie spodobało się jego zachowanie.

"Love Island. Wyspa Miłości" to nowe reality-show Polsatu. Przystojni mężczyźni i piękne kobiety zamieszkali razem w luksusowej willi w Hiszpanii, aby połączyć się w pary i sprawdzić, czy uda im się stworzyć związek. Już po tygodniu od rozpoczęcia programu pojawiły się pierwsze głębsze relacje, a nawet romanse. Ostatnio najwięcej kontrowersji wzbudza relacja Marietty i Damiana. Choć początkowo mogłoby się wydawać, że świetnie do siebie pasują i będzie z tego coś więcej niż przyjaźń, to teraz okazuje się, że chłopak zainteresował się inną kobietą.

ZOBACZ TERAZ: "Love Island". Dominik potwierdził domysły widzów. Przyznał się do roli w... filmie pornograficznym!

"Love Island. Wyspa miłości". Widzowie krytykują Damiana

Marietta na początku programu była w parze z Marcinem. Jednak po kilku dniach zdecydowała się połączyć z Damianem, a przez to jej poprzedni partner został wyeliminowany z show. Uczestniczka była pewna, że ona i jej nowy chłopak stworzą zgraną parę, jednak jemu wpadła w oko inna mieszkanka willi - Monika. Wtedy wszystko się skomplikowało, ponieważ Damian spędził noc z Mariettą, a następnego dnia oświadczył, że chciałby wejść w związek z Moniką. Co więcej, podczas zadania wymyślonego przez produkcję, namiętnie całował z Moniką, na co patrzyła jego programowa partnerka. Cała sytuacja i zachowanie uczestnika bardzo nie spodobało się widzom. Pod zdjęciem Marietty na Instagramie "Love Island" pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Damian jest mega chamski. Szkoda mi Marietty, widać, że coś do niego poczuła, a on się ogląda za Moniką.
Damian wydawał się fajnie ułożonym facetem. A tu zonk, delikatnie mówiąc, brak klasy, moralne dno.
Kto normalny całuje inna laskę przy "swojej dziewczynie", z którą dopiero co razem z łóżka wstał? Już nie wspomnę o tym, że Monika to robiła przy Marietcie... To o niej też świadczy!

Dostało się również Monice, która odbiła Damiana swojej koleżance.

Monika mówiła, że nie chce Damiana, bo jest z Mariettą, a tu co? Mega fałszywa.
Większej intrygantki, jak Monika, to nie widziałam.
Moniczka nie taka święta. Sama oceniała Mikołaja, a teraz odbiła Damiana - czytamy.

Jak myślicie, Damian jeszcze wróci do Marietty? A może ona znajdzie sobie nowego partnera?

Czas na „Love Island Polska”! Karolina Gilon zaprasza. Zobaczcie wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (43)
"Love Island". Damian w ogniu krytyki. Widzowie są oburzeni, że zostawił Mariettę. "Brak klasy. Moralne dno". Dostało się też Monice
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Altair

  Oceniono 31 razy 27

  KRRIT winna karac stacje za emitowanie takiego dna

 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 16

  boze,co to jest?byla z tym,byla z tamtym,teraz jest z innym ...kurestwo

 • Gość: Sołtys Bzdziszewa

  Oceniono 12 razy 12

  A na piątkowej imprezie w remizie Zenek poszedł do wychodka z Wiesią. W sobotę rano obudził się koło Asi ale wieczorem w remizie tańczył z Olą. W niedzielę rano obudził się w krzakach z Jurkiem ale w kościele był z Dżesicom. A w poniedziałek żona urodziła mu syna. Ot taka historyja.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 15 razy 9

  Totalny burak a monika bez komentarza bo byłby obraźliwy. Nudzi się kolejnymi facetami i pozbywa się ich pomawiajac A to ona ma za grosz klasy i mniemanie o sobie nie wiadomo skąd

 • Gość: Wacek Zawadzki

  Oceniono 13 razy 9

  Pół piwnicy zapelnione popkornem, drugie pół piwem. I oglądam, ogladam, oglądam!!!!!

 • Gość: Ja

  Oceniono 10 razy 8

  Patologia przez duże P !!

 • Gość: Bryki

  Oceniono 12 razy 8

  Damian baaardzo zle to rozegrał. To prawda. Ale w jaki sposob Marietta sparowala się z Damianem? Też nie była w porządku, ani wobec Sylwii, ani wobec swojego wcześniejszego partnera. I zostawiła go a lodzie podczas eliminacji, dzięki niej odpadł.

 • Gość: viki

  Oceniono 12 razy 8

  Marietta też zmieniła partnera ,przez nią odpadł bo się nie spodziewał,Damian powiedział jej wprost na czym stoi i ma czas do kogoś innego nawijać,ludzie oni nie są po ślubie niech szukają kogos do kogo coś poczują

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX