Ania Bardowska z "Rolnika..." na nowym zdjęciu eksponuje ciążowy brzuch. Widać, że poród już niedługo

Ania i Grzegorz Bardowscy, którzy poznali się w programie "Rolnik szuka żony", spodziewają się drugiego dziecka. Przyszła mama dodała nowe zdjęcie, na którym eksponuje ciążowe krągłości i przy okazji zaapelowała do innych kobiet.

Na początku maja Ania i Grzegorz Bardowscy, którzy poznali się w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony" ogłosili, że po raz drugi zostaną rodzicami (mają już 3-letniego syna Jasia). Tym razem spodziewają się dziewczynki, z czego bardzo się cieszą.

"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska w zaawansowanej ciąży

Bardowska chętnie dzieli się z internautami informacjami o tym, jak przebiega jej ciąża. Tym razem jednak dodała zdjęcie, na którym pozuje trzymając się za brzuch. Jest już w 30. tygodniu ciąży i widać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Przy okazji dodała też ważny post. Zwróciła się do przyszłych mam i opisała, jakim problemem jest picie alkoholu w ciąży. Dodała też, że nie wybaczyłaby sobie, gdyby przez to, że uległa zachciance, zaszkodziła dziecku.

To moja druga ciąża i wiecie, czym chcę się pochwalić? Z ręką na sercu mówię, że w ciąży nie spożyłam ani grama alkoholu. Teorii, że lampka wina nie zaszkodzi, mówię stanowcze nie! Na wszystko w życiu jest czas - napisała.

Internautki w komentarzach przyznały jej rację i zgodziły się z jej słowami. Posypały się także komplementy pod jej adresem:

Aniu, myślałam o tobie dzisiaj, wyglądasz pięknie! Oczywiście popieram to, co napisałaś.
Ciąża ci służy, pięknie wyglądasz. A co do procentów, to racja. Tu wybór jest bardzo prosty. Można sobie powiedzieć stop.
Całkowicie popieram. Wygląda pani bardzo ładnie - komplementują.

Dobrze, że Ania Bardowska, która ma prawie 126 tys. obserwatorów porusza takie kwestie. Może dzięki temu wzrośnie świadomość wśród szerszej grupy kobiet.

Nie tylko Ania i Grzegorz poznali się w programie. Te pary przetrwały i do tej pory tworzą szczęśliwe rodziny:

AW

Więcej o:
Komentarze (388)
"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska na nowym zdjęciu eksponuje ciążowy brzuch. Widać, że poród już niedługo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 6

  Bardzo ładna para,a Ania wyglada pieknie w ciąży,szczęśliwego rozwiązania i duzo szczęśliwych dni w życiu

 • Gość: To moje imie.

  Oceniono 8 razy 6

  Teresaaaaaa

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 5

  Psychofanki gośki już sie uaktywniły,dużo czasu maja,by latać po wszystkich portalach i pisać te same komentarze,Ani ubliżajace,a tej drugiej uwielbiajace,rodzina w akcji,smieszni ludzie,tymi oszczerstwami im popularności nie odbierzecie

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 8 razy 4

  super rodzina,piękni młodzi,fajnie ogladało się ich w programie, bardzo sympatyczni z dobrym sercem,a Jaś miodzio,

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 3

  Psychofanka Goski aktywna tyle godzin, nie było mnie pół dnia teraz zaglądam a ta dalej trzaska komentarze serio aż tak puste życie? Nie wierzę, ale to prawda, siedzi tyle godzin i pisze komentarze, jad zalał mózg co zrobić ;)

 • Gość: Erw

  Oceniono 11 razy 3

  Nuda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX