"Love Island" spodobało się widzom, jednak nie mogą znieść... lektora. Spadła na niego krytyka: Tragedia, sypie sucharami jak Strasburger

"Love Island" to nowa produkcja Polsatu. Widzowie dość dobrze ją przyjęli, jednak znaleźli jeden mankament. Szczerze przyznają, że nie przypadł im do gustu lektor. Dlaczego?

W poniedziałek, 2 września, został wyemitowany pierwszy odcinek nowego programu Polsatu "Love Island". Bierze w nim udział pięć kobiet i pięciu mężczyzn, którzy połączyli się w pary. Jednak między nimi już miesza kolejny uczestnik, który żeby zostać w programie, musi poderwać jedną z dziewczyn.

Zobacz też: Znamy już pary, jakie powstały w "Love Island". Internauci oceniają. Nie oszczędzili przy tym jednej uczestniczki: Rozkapryszona dziewczynka

"Love Island". Widzowie krytykują lektora

Opinie widzów odnośnie produkcji są podzielone, jednak w sieci przeważają te pozytywne. Internauci chętnie komentują decyzje uczestników oraz dzielą się z innymi swoimi przemyśleniami dotyczącymi ich wyborów. Jednak w jednym są zgodni. Nie podoba im się wybór lektora, któremu zarzucają dość specyficzne poczucie humoru:

Ten narrator to jakaś masakra. Lepiej byłoby, gdyby nic się nie odzywał.
Jeju, ale lektor to tragedia. Sypie sucharami jak Strasburger.
Nie da się go słuchać - piszą.

Dlaczego warto oglądać "Love Island"? Karolina Gilon wie, jak przekonać widzów:

Oto jego przykładowy tekst:

Pierwszy poranek nad piękną willą na Wyspie Miłości. Wstaje słońce, woda robi się mokra, a nasze słoneczka przygotowują się do nowego dnia.

Oprócz tego w swoim stylu komentuje to, co dzieje się między bohaterami. Czasami ma być ostro, jednak efekt jest dość komiczny. Jednak jesteśmy pewni, że z czasem widzowie się do niego przyzwyczają i zaczną doceniać, że na tym właśnie polega jego urok.

A wy co o tym uważacie?

AW

Więcej o:
Komentarze (16)
"Love Island" spodobało się widzom, jednak nie mogą znieść... narratora. Spadła na niego krytyka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • adonis79

  Oceniono 23 razy 21

  Zawsze twierdziłem że w każdym społeczeństwie ok 70 % to swołocz. Do nich zaliczają się min. widzowie MMA, UFC,Warsow shore ,big brother i innych tego typu programów a teraz tego nowego gó.... Ręce opadają.

 • Gość: Zniesmaczona

  Oceniono 16 razy 14

  Nie wierzę by ten program komukolwiek się podobał .Mnie odpycha nie tylko lektor ale wszystko. Obejrzałam by muc napisać źe to jest okropne.

 • Gość: 5

  Oceniono 8 razy 6

  Kto to niby oglada??? Ja próbowałam ale laski straszne z zachowania :/

 • Gość: milenka

  Oceniono 2 razy 2

  Moze nie jest najlepszy ale mi nie przeszkadza :d najbbardziej za to bawia mnie komentarze lubdzi, ktorzy niby nie ogladaja a jakos wszystko najlepiej wiedza co sie dzieje. ja tam patrze i sie dobrze bawie

 • surygatka

  Oceniono 2 razy 2

  z igły widły, taki ma być lektor, zabawny

 • Gość: Artur

  Oceniono 8 razy 2

  Już się rżnęli czy na razie sobie tylko walili, bo nie oglądałem?

 • Gość: Ona

  Oceniono 3 razy 1

  Zaczyna się reklama w internetach, bo nikt, kto obejrzał choć chwilę tego szitu, nie chce tego oglądać. Teraz co chwilę będziemy atakowani przez media rewelacjami z tej supergownianej produkcji.

 • Gość: Gość

  0

  Trafiłem na program przypadkiem, bo Polsat kojarzy mi się raczej z osobami na poziomie czytelnika Superaka albo Faktu.
  Akurat lektor jest najsensowniejszy z całego tego burdelu. Jego jedynym grzechem jest to, że żarty są za grube dla przeciętnego widza Polsatu, czyli idioty/idiotki z pokolenia kciuka.
  Bez niego cały ten szajs jest nudny.

 • Gość: haha

  0

  wiecej takich filmikow a bedzie to burdel na wyspie.tasmy zostana, i niesmak jak ktos je ujawni. ciekawe czy warto

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX