Wiktoria G±siewska poszła z bratem na rozpoczęcie roku szkolnego. Uwagę zwraca jej stylizacja. "Trochę niestosowna ta sukienka z rozcięciem"

Wiktoria G±siewska w poniedziałek towarzyszyła swojemu młodszemu rodzeństwu podczas rozpoczęcia roku szkolnego. Internauci zwrócili uwagę na jej sukienkę, która była do¶ć odważna i zdaniem niektórych niestosowna podczas takiej okazji.

2 wrze¶nia wiele gwiazd towarzyszyło swoim dzieciom podczas rozpoczęcia roku szkolnego. W szkole pojawili się m.in Marta Kaczyńska i Jarosław Bieniuk. Ten dzień był ważny także dla Wiktorii G±siewskiej, która wspierała młodszego brata, który rozpocz±ł pierwsz± klasę. PóĽniej zaprowadziła także siostrę.

Wiktoria G±siewska na rozpoczęciu roku szkolnego

Aktorka na Instagramie pokazała zdjęcia z uroczysto¶ci. Niektórzy zwrócili uwagę na to, że jej wygl±d różni się na obu zdjęciach. Na pierwszym z nich nie ma makijażu, na drugim jest już pomalowana. Jak się okazało, jej rodzeństwo miało rozpoczęcie o różnych godzinach. Jednak znacznie mocniejszym przeżyciem było dla niej odprowadzenie brata, bo chłopiec w tym roku rozpocz±ł naukę w szkole.

Rozpoczęcie roku szkolnego! Dzi¶ Oskar pierwszy raz wszedł w mury szkoły, a ja dumna stałam i trzymałam kciuki za mojego małego księcia. Życzę wszystkim, którym wła¶nie skończyły się wakacje, cierpliwo¶ci w nauce, zawi±zania przepięknych przyjaĽni i wytrwało¶ci w tych trudnych momentach w życiu ucznia #podstawowka #piekneczasy - napisała.

Aktorka na tę okazję wybrała obcisł± czerwon± sukienkę z do¶ć dużym rozcięciem na nodze. Do tego dobrała czarne botki. Nie wszystkim jednak ta stylizacja przypadła do gustu.

Taki strój na rozpoczęcie roku szkolnego? Trochę niestosowna ta sukienka z rozcięciem chyba - zwrócił uwagę jeden z użytkowników Instagrama.

Co prawda nikt nie poci±gn±ł tej dyskusji i dominuj± komplementy pod adresem aktorki, jednak w tej ocenie jest trochę prawdy. Faktycznie, nie do końca jeste¶my przekonani co do tej sukienki. A Wy jak uważacie?

Marina włożyła drugi raz tę sam± kreację. "Nie mam z tym problemu"

AW

Więcej o:
Komentarze (44)
Wiktoria G±siewska poszła z bratem na rozpoczęcie roku szkolnego. Uwagę zwraca jej stylizacja. "Trochę niestosowna ta sukienka z rozcięciem"
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 17

  Bior±c pod uwagę że załozyła j± tak naprawdę nie tyle na odprowadzenie brata co na ustawkę z paparazzi, to sukienka jest całkiem na miejscu.

 • Gość: Abc

  Oceniono 33 razy 11

  Czego wy ci±gle o tym beztalenciu zezowatym piszecie !!! Zreszt± poza to glupkowata "rodzinka" to nie istnieje A tu robicie z niej ch... wie kogo

 • 1234pablo

  Oceniono 12 razy 8

  Fajna sukienka. Internauci niech się lecz±.

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 8

  dobrze jest,mogla byc ciut dluzsza,nie ma tragedii,mloda,zgrabna

 • Gość: Ciek.

  Oceniono 5 razy 5

  Młoda,zgrabna i ładna dziewczyna. Dobrze, że opiekuje się młodszymi. A sukienka...taka sobie.

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 9 razy 5

  Mamy jeszcze lato, no na razie niestosowny strój był jeden pani Agnieszki na pogrzebie męża.A tu młoda fajna dziewczyna nie widzę nic niestosownego.

 • Gość: Janusz

  Oceniono 4 razy 4

  A tam fajna dziewczyna to ma co pokazać dla mnie jest ok

 • Gość: Ojciecpierwszoklasisty

  Oceniono 5 razy 3

  Niejednemy ojcu pierwoszoklasistow zawrocila w glowie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX