Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w duecie. Aktorka zaśpiewała piosenkę z "Przyjaciół", dziennikarz grał na gitarze. Internauci zachwyceni: Padłam, mistrzowie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor udali się na wydarzenie "Friendfest", gdzie wspólnie wykonali utwór "Smelly Cat", który w serialu śpiewała Phoebe. Nagraniem podzielili się na Instagramie, a fani są zachwyceni.

Jak się okazało, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są fanami serialu "Przyjaciele". Małżonkowie wybrali się więc na obywające się w dniach 23 sierpnia - 1 września w Warszawie wydarzenie "Friendfest", podczas którego można odgrywać w odtworzonych sceneriach kultowe sceny. Dowborowie wykonali wspólnie utwór "Smelly Cat", który zaśpiewała Phoebe w "Central Perk".

Internauci uważają, że Joanna Koroniewska powinna wystąpić w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tylko nam zdradziła, czy zdecyduje się pracować razem z mężem na planie:

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w duecie

Film, na którym wykonują wspólnie przebój, udostępnili na swoich profilach na Instagramie. Oboje dodali do niego to samo oświadczenie, w którym przyznali żartobliwie, że obserwują od dłuższego czasu branżę muzyczną i dostrzegli dla siebie niszę. Co więcej, uznali, że będą mogli na tym nieźle zarobić.

Obserwując od dłuższego czasu branżę muzyczną, zauważyliśmy sporą niszę na krajowym rynku, a co za tym idzie spory potencjał zarobkowy. W związku z tym oświadczamy co następuje - w nowym sezonie 2019/2020 startujemy z naszym nowym projektem muzycznym #secretproject - poinformowali.

Chcą iść śladami takich ikon jak m.in. Lady Gaga, Bradley Cooper czy Andrzej Piaseczny. Wiedzą też już, jaki gatunek będą reprezentować.

To będzie coś na pograniczu progresywnego rocka, new romantic, poezji śpiewanej, z elementami reggae oraz z eksperymentalnym brzmieniem niemieckich szlagierów. Do projektu mamy zamiar zaprosić wybitnych polskich muzyków z różnych kręgów estetycznych. Prawdziwa muzyczna misja ekumeniczna. Mamy nadzieję na owocną współpracę z przedstawicielami branży. Jesteśmy przygotowani na nawet najbardziej egzotyczne kooperacje - dodali. 

Do współpracy zaprosiliby największe polskie gwiazdy. Wymienili tutaj takich artystów jak Grzegorz Hyży, Sławomir i Beata Kozidrak. Zobaczcie, jak im poszło:

Internuaci są zachwyceni tym występem. Zostawili pod spodem mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Moja droga Grammy będzie Twoje.
Rozwaliłaś system. Wariatka kochana. Uwielbiam!
Padłam, mistrzowie - piszą.

Myślicie, że faktycznie mieliby szansę zrobić muzyczną karierę?

AW

Więcej o:
Komentarze (16)
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w duecie. Aktorka zaśpiewała piosenkę z "Przyjaciół"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sskrytykrytyk

  Oceniono 12 razy 10

  Jak zwykle - smieszne inaczej. Oni próbują błysnąć żartem. Ani koncepcja żartu, ani wykonanie, ani opisy nie powodują ze te „wybryki” noszą znamiona zabawnych. Taki humor na siłę.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 4

  Bardzo grzecznie opisane, bo oni są po prostu żenujący. Lepiej żeby zniknęli z social mediów.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 4

  fani zachwyceni - a kim? Tym mężulkiem, który ją zdradzał, czy robieniem z siebie durniów w mediach?

 • Gość: Saba

  Oceniono 5 razy 3

  Zalosne

 • Gość: gosc 007

  Oceniono 2 razy 0

  To jest żenada ona chce zabłysnąć i pozostanie w pamięci jako klaun i pajac. Żadnych osiagniec

 • Gość: Ella

  Oceniono 2 razy 0

  Pokazać mój komentarz!😬

 • wichurka46

  Oceniono 1 raz -1

  przeciez ona nie umie wcale spiewac tak jak MUCHA BEZTALENCIA Z DOLNEJ POLKI

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  Kolejne pajace które chcą zostać Majdanami.

 • Gość: Oko

  Oceniono 1 raz -1

  Niech ktoś im powie że się kompromitują. Ktoś bliski, kto ich lubi bo jak ludzie obcy mówią że żenada to te gwiazdki uważają że im zazdroszczą. No i oczywiście oni mają do siebie dystans.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX