Sandra Kubicka znowu uległa kontuzji. Wygląda to bardzo poważnie. Wiemy, co dalej z jej udziałem w "Tańcu z Gwiazdami" [TYLKO U NAS]

Sandra Kubicka pokazała na InstaStories, że po raz kolejny podczas treningów do "Tańca z Gwiazdami" uległa kontuzji.

Sandra Kubicka to jedna z gwiazd, która pojawi się w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jej tanecznym partnerem został Adam Adonis, znany z serialu "Przyjaciółki". Teraz jednak udział modelki w show stanął pod wielkim znakiem zapytania.

Sandra Kubicka była naszym gościem w Kole Plotka. Oto co wyznała nam przed kamerą: 

Sandra Kubicka uległa kontuzji

Na InstaStories Kubicka dodała zdjęcie, na którym pokazała, że ma unieruchomioną nogę. Porusza się o dwóch kulach i jak poinformowała nie zmieni się to przez najbliższe dni.

Tak będzie wyglądać moje życie przez następne 10 dni - napisała.

Sandra KubickaSandra Kubicka Instagram.com/ sandrakubicka

Skontaktowaliśmy się z Sandrą, żeby dowiedzieć się, co się stało. Dowiedzieliśmy się, że pękł jej krwiak i ma "stan zapalny ścięgna biodrowo-kolanowego-piszczelowego". Już podjęła odpowiednie kroki, by w pełni wrócić do sprawności.

Wzięłam wczoraj i dzisiaj wolne, chodzę na rehabilitację, laser i pole magnetyczne. Poza tym przyjmuję leki. Noga ma być jak nowa w 10 dni - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Na szczęście fani modelki nie mają powodów do zmartwień i gwiazda we wrześniu pojawi się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

Będę brała udział w "TzG" na 100 proc.! - zapewniła nas.

Bardzo się cieszymy, że kontuzja nie wyeliminowała Sandry z udziału show. Mamy nadzieję, że to już jej ostatnie obrażenia, jakich doznała podczas treningów. Przypomnijmy, że na początku sierpnia "puściło jej więzadło w  kolanie" i musiała skorzystać z pomocy fizjoterapeuty.

Jeszcze raz życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

AW

Więcej o:
Komentarze (11)
Sandra Kubicka znowu uległa kontuzji. Wygląda to bardzo poważnie. Co dalej z jej udziałem w "Tańcu z Gwiazdami"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jelonek666

  Oceniono 6 razy 6

  Będę brała udział w "TzG" na 100 proc.! - zapewniła nas.

  uffff kamień z serca...

 • Gość: kh

  Oceniono 8 razy 4

  Co za łamaga już 2 kontuzja... chyba zbyt długo nie potańczy

 • Gość: Ja

  Oceniono 7 razy 3

  Krowa!

 • Gość: aaa

  Oceniono 1 raz 1

  Fajny ten jej chłopak. Pasuja do siebie.

 • Gość: Pepe

  0

  Ładna i miła, ale niech ona się już nie zaręcza.

 • Gość: Znawca

  Oceniono 1 raz -1

  Dla, Polki każdy kolorowy, opalony jest fajny. Polki słyną z tego, że lecą na każdego emigranta, czy to hindus, arab, czy latynos. Są niewyzyte, zdesperowany i mają wsciek macicy. Doszło do tego, że faceci w Polsce odmawiają sexy. O czymś to świadczy. Mają dość tych narzucajacych się, ciągle zakochanych w każdym, który się rusza i głodne. To nie temperament, drogie panie, to brak poczucia, wartości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX