Małgorzata Rozenek spotkała się z Rzecznikiem Praw Obywatelskich. Tej stylizacji nie można zaliczyć do udanych. "Perfekcyjna" się tłumaczy

Małgorzata Rozenek spotkała się z Adamem Bodnarem, z którym rozmawiała o in vitro. Wspólnym zdjęciem pochwaliła się na Instagramie.

Małgorzata Rozenek od jakiegoś czasu mocno angażuje się w działania związane z tematem in vitro. Sama urodziła dzięki tej metodzie swoich dwóch synów: Stasia i Tadzia, i jak niedawno wyznała - miała kilka nieudanych prób. W maju wydała nawet książkę "In vitro. Rozmowy intymne", w której rozmawiała z ekspertami oraz z parami, które opowiedziały swoje historie.

Małgorzata Rozenek w za małej bluzce

Teraz Rozenek spotkała się z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, Adamem Bodnarem. Na Instagramie dodała ich wspólne zdjęcie oraz podziękowała za merytoryczną i rzeczową rozmowę.

Takie spotkania nadają sens sprawie, która jest dla mnie ważna. Dziękuję Rzecznikowi Praw Obywatelskich doktorowi habilitowanemu Adamowi Bodnarowi za zaproszenie, merytoryczną rozmowę i otwarcie na wspólne działanie. Dzięki takim osobom ludzie zmagający się z problemem płodności mają poczucie wsparcia. A ja utwierdzam się w przekonaniu, że o in vitro można rozmawiać rzeczowo, bez niepotrzebnych emocji i z szacunkiem - napisała.

Choć Małgorzata poruszyła w poście ważną kwestię, to internauci zwrócili uwagę na jej stylizację. Ich uwaga skupiła się na białej koszuli "Perfekcyjnej", która rozeszła się na biuście. Jedna z użytkowniczek Instagrama zwróciła się wprost do Rozenek:

Chyba ma Pani za małą koszulę - zauważyła.

Na odpowiedź nie musiał długo czekać.

Prawie każda koszula jest dla mnie za mała w biuście, ale ta akurat szyta na miarę źle się ułożyła na zdjęciach - wytłumaczyła.

Gdy inni zaczęli pisać, że w tym poście to nie koszula jest najważniejsza, internautka uzasadniła swoje zachowanie. Okazało się, że ma ten sam problem.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan i ich wyznania [KOŁO PLOTKA]:

AW

Więcej o:
Komentarze (83)
Małgorzata Rozenek spotkała się z Rzecznikiem Praw Obywatelskich. Tej stylizacji nie można zaliczyć do udanych. "Perfekcyjna" się tłumaczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 48 razy 44

  Było se nie powiększać cycków one w stylizacji na biznesłumen się nie sprawdzają. Albo udajemy społecznicę albo ulicznicę.

 • B P

  Oceniono 34 razy 30

  Przecież to zamierzone działanie. Jaka normalna kobieta tak się ubierze na oficjalne spotkanie? Nawet te z pokaźnym biustem potrafią zadbać o staranny wygląd. Ta pani zawsze jest ubrana prostcko i niestosowne. Nie rozumiem dlaczego i z czego się tłumaczy, nie ma w domu lustra?

 • Gość: szwacz

  Oceniono 22 razy 22

  Taaa, koszula szyta na miarę, a krawcowa pożałowała na guziki i dała połowę mniej. Efekt - ubranie rozłazi się na cyckach.

 • Gość: Mmm

  Oceniono 18 razy 14

  Rozenkowa ty jesteś źle ułozoną kobietą...wstyd.

 • Gość: salcia

  Oceniono 19 razy 13

  prawdziwa natura zawsze wyjdzie z człowieka, nawet nieświadomie, i tak Gonia zawsze będzie ekskluzywną callgirl, zawsze coś na to wskaże ...

 • Gość: changeable

  Oceniono 12 razy 12

  Mam podobny problem - ciało w rozmiarze S, a biust - L... Tyle, że ja nie wpychałam tam tandetnych silikonów. Co mają w głowie takie baby, nie wiem. Wszystko bym oddała za zgrabne 70 D, zamiast G, które muszę dźwigać. Ani to wygodne, ani atrakcyjne.

 • Gość: amp

  Oceniono 11 razy 11

  Małgorzata Rozenek spotkała się z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, a wszyscy i tak patrzą na jej za małą koszulę.
  Qrwa! Kto pisze takie teksty? Ta gazeta.pI zrobila sie jakims sciekiem. Wstyd.

 • Gość: Alo

  Oceniono 10 razy 10

  Z dnia na dzień znaczne obniża swój poziom, z którego startowała . Do gwiazd jej daaaaleko. Kiedyś wzor dzisiaj dno

 • Gość: PIOTR

  Oceniono 9 razy 9

  Jak by od in Vitro zaczęła karierę to by teraz była szanowaną i lubianą osobą,,, a teraz no cóż co by nie zrobiła zawsze będzie kojarzona z nagością i pazernością

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX