Małgosia z "Rolnika..." porównała swoje aktualne zdjęcie ze zrobionym rok temu. Jej opinia? "Rozpasłam się wtedy strasznie"

Małgosia z 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" po raz kolejny dodała post, w którym pokazała swoją metamorfozę jaką przeszła w ciągu roku.

Małgosia walczyła o serce Jana w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". I choć początkowo wydawało się, że mają szansę stworzyć związek, to okazało się, że doszło do ich rozstania, a rolnik tak naprawdę myślał o Marysi. Uczestniczka jednak nie załamała się takim obrotem spraw. Stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje, co się u niej dzieje.

"Rolnik szuka żony". Małgosia pokazała swoją metamorfozę

Przede wszystkim zaczęła o siebie bardzo dbać. Pokochała sport, stara się dobrze odżywiać. Efektami dzieli się w mediach. Teraz na profilu na Instagramie Małgosia porównała swoje aktualne zdjęcie z tym, które jej zrobiono, gdy brała udział w "Rolniku...". Różnica jest znaczna.

Dokładnie rok różnicy. Hahahaha, ale się uśmiałam z siebie, uwielbiam takie zestawienia. Polecam, sprawdźcie na sobie, a zobaczycie, w którym kierunku idziecie. (...) Rozpasłam się strasznie leżąc pół roku ze złamaną nogą w domu i od razu zadziałałam pracując nad figurą. Boże dziękuję Ci za mój dystans do siebie - napisała.

Nie da się nie zauważyć różnicy w jej wadze. Rok temu miała bardziej okrągłą twarzy, teraz jej rysy nabrały delikatności. Poprawiła się także jej cera, która stała się bardziej promienna. Oprócz tego Małgosia bardziej dba o fryzurę. Także internauci dostrzegli sporą różnicę w jej wyglądzie:

Zdecydowanie zmierzasz w dobrym kierunku, Małgosiu.
Im starsza, tym młodsza.
Piękna zmiana. Każdej kobiecie można takiej życzyć - piszą.

Oprócz Małgosi sporą metamorfozę przeszła także inna kandydatka Jana, Elżbieta. Ona również straciła na wadzę, oprócz tego zmieniła trochę fryzurę. Co więcej, niedawno ogłosiła, że znalazła miłość. Jak widać program zmienia życie uczestników i często staje się początkiem zmian.

Już od września rusza 6. edycja programu "Rolnik szuka żony". Co czeka na widzów? Oto zwiastun nowego sezonu:

AW

Więcej o:
Komentarze (15)
"Rolnik szuka żony". Małgosia porównała swoje aktualne zdjęcie ze zrobionym rok temu: Ale się uśmiałam z siebie, rozpasłam się wtedy strasznie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tomek

  Oceniono 8 razy 4

  Za wszelkie sposób stara się ciągle istnieć w mediach. Ma duże parcie na szkło. ( Nie , nie piszę tego po złości )

 • Gość: okia

  Oceniono 7 razy 3

  jej zachowanie w programie pokazało, że jest chorobliwie zaborcza, nie pozwala nawet oddychać, zachowanie jak u kilkuletniego dziecka, dziwię się, że Jan nie poznał to zwichrzenie psychivczne od razu , tylko sprowadził do siebie małorzatę wraz z córką. Musiały mu dać popalić !!!! wyleczony na amen.

 • Gość: Haa

  Oceniono 4 razy 2

  Nie ma zadnej metamorfozy. Jedno zdjecie tak jak widzi ją zwykły aparat, a drugie to selfie. Chyba każdy rozumny człowiek wie na czym polega różnica. Dramat ta pani.

 • Gość: Iga

  Oceniono 4 razy 2

  Małgosia, ale ty nas już nie interesujesz...

 • Gość: Anna

  Oceniono 1 raz 1

  Jak dla mnie za cholire metamorfozy nie widze.Pierwsze zdjecie bez pudru,podkładu,natomiast drugie juz z podkładem,wygładzona twarz. I ot metamorfoza

 • Gość: AnalQueen

  0

  Zpruty kaszalot łajdaczka jedna

 • Gość: Aga

  0

  Przeciez nikogo ta pani nie interesuje.skonczcie juz !

 • Gość: Li

  0

  Kobieto , ogarnij się. Zajmij sie czymś porzytecznym.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Ta Pani Małgorzata na bank ma chora tarczyce !!!
  Proszę zbadać krew na TSH.
  Nie tylko metamorfoza ale przede wszystkim ZDROWIE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX