Gwiazda "Zniewolonej" przyleciała do Polski. Ukrywa partnera w social mediach, ale towarzyszył jej na lotnisku. Przystojniak!

We wtorek do Polski przylecieli aktorzy "Zniewolonej". Jako pierwszy na lotnisku pojawił się Aleksiej Jarowenko, później przyleciała Katerina Kovalchyk. Towarzyszył jej partner.

"Zniewolona" to prawdziwy hit TVP. Widzowie pokochali ukraiński serial, a aktorzy, którzy w nim zagrali, stali się u nas prawdziwymi gwiazdami. Władze stacji postanowiły przygotować więc dla widzów niespodziankę i zaprosili troje z nich do naszego kraju.

Zobacz też: Katerina Kovalchyk ze "Zniewolonej". Napisała post do Polaków. Wyraziła swoją wdzięczność i zapowiedziała dla nas niespodziankę

"Zniewolona". Katerina Kovalchyk z partnerem

We wtorek na warszawskim Okęciu pojawili się Aleksiej Jarowenko oraz Katerina Kovalchyk. Aktor przyleciał jako pierwszy. Powitało go spore grono fanów, którzy wręczyli mu bukiet kwiatów. Jakiś czas później doczekali się oni pięknej aktorki, której towarzyszył partner. Internauci są pod wrażeniem tego, jak się prezentowali. Faktycznie ładnie razem wyglądają, choć 26-letnia Katerina jest dość niską i drobną blondynką, a jej ukochany bardzo wysokim i dość postawnym brunetem.

Jaka piękna para.
Idealnie do siebie pasują.
Katerina jest śliczna - piszą.

To pierwszy raz, kiedy polscy fani widzieli jej ukochanego. Na Instagramie aktorka nie ma ani jednego zdjęcia z nim. Na razie nie wiadomo, jak się nazywa, ani czym się zajmuje. Jednak sądzimy, że jest to kwestia czasu.

Katerina Kovalchyk - kim jest?

Katerina Kovalchyk urodziła się w 1993 roku w Rosji i zaledwie cztery lata temu ukończyła Państwową Akademię Sztuki Teatralnej w Sankt Petersburgu. 26-letnia aktorka ma na koncie na razie niewiele ról teatralnych i w filmach krótkometrażowych, ale widać, że to dopiero początek jej kariery. Prócz serialu "Zniewolona", niebawem będziemy mogli ją zobaczyć w serialu "Dwie Siostry" i filmie krótkometrażowym "Roy". Na razie "Zniewolona" jest jej największym sukcesem i pierwszą rolą pierwszoplanową, która przekroczyła granicę na Bugu.

Oni odeszli z 'M jak Miłość':

AW

Więcej o:
Komentarze (48)
Gwiazda "Zniewolonej" przyleciała do Polski. Ukrywa partnera w social mediach, ale towarzyszył jej na lotnisku. Przystojniak!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: G

  Oceniono 9 razy 3

  Jest sliczna

 • zwyklaosoba

  Oceniono 2 razy 2

  "Niewolnica Isaura" to był serial. Oglądalność sięgała 92%, a gdy w 1985 r. przyjechali z wizytą do Polski to stawały zakłady pracy.

 • dodosdontquack

  Oceniono 6 razy 2

  nie rozumiem "fenomenu"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX