Już wiemy, których uczestników zobaczymy w 6. edycji "Rolnika...". Jeden z nich był faworytem fanów

"Rolnik szuka żony" powraca na antenę. Media dotarły do informacji, których uczestników zobaczymy w 6. edycji. Zobaczcie, czyje losy będziemy śledzić.

Już w niedzielę 8 września zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowej edycji programu "Rolnik szuka żony". Kilka miesięcy temu, w Wielkanocny Poniedziałek, poznaliśmy wizytówki dziewięciu mężczyzn, którzy pragną za pomocą show znaleźć miłość. Pięciu z nich, którzy otrzymali najwięcej listów, zobaczymy na antenie. Już wiadomo, kim oni są.

Rolnik szuka żony - zwiastun nowego sezonu:

"Rolnik szuka żony" - kogo zobaczymy w 6. edycji?

Okazuje się, że najwięcej kobiet zgłosiło się do: Adriana, Jakuba, Seweryna, Sławomira i Waldemara. Zobaczcie, kim oni są, czym się zajmują i czego oczekują od wymarzonej kobiety.

1) Adrian

28-letni Adrian nigdy nie planował zostać w gospodarstwie. Pracował jako geodeta, jednak zrozumiał, że woli uprawiać kwiaty. Wzrusza go przyroda, uwielbia góry. Czeka na dzieci. Ma nadzieję, że niedługo zostanie ojcem i stworzy szczęśliwą rodzinę. Jego wybranka jednak nie może być zazdrosna, gdyż pracuje głównie z kobietami. Marzy o ślubie kościelnym:

Chciałbym stanąć w kościele. Ta cała otoczka jest fajna - mówił Marcie Manowskiej.

Zdaniem internautów Adrian był najprzystojniejszym kandydatem w tej edycji. Na oficjalnym profilu programu na Instagramie otrzymał wiele miłych słów.

Będzie miał duże zainteresowanie.
Dobre wrażenie robi.
Fajny facet - komplementują.

2) Jakub

Jakub prowadzi duże i nowoczesne gospodarstwo. Zgłosił się do programu, gdyż uznał, że wreszcie nadszedł czas dla niego, a nie dla pracy. Ma 42 lata i pochodzi z woj. wielkopolskiego. Kobiecie chce dać poczucie bezpieczeństwa. Mógłby przenieść się ze swojej miejscowości, a jego żona nie musi pracować na gospodarstwie. Nie przeszkadza mu pani z dzieckiem. 

3) Seweryn

28-letni Seweryn prowadzi agroturystykę w jednej z miejscowości w woj. wielkopolskim. Do programu zgłosił się, by spełnić marzenie o pełnym domu. Jego rodzice już nie żyją i odczuwa pustkę. Liczy na to, że wybranka pomoże mu prowadzić biznes i zostanie jego przyjaciółką. Ma nadzieję, że udział w programie będzie dla niego nowym początkiem.

4) Sławomir

Sławomir ma sobą nieudany związek. Przez to przestał szukać. Nie ma zamiaru opuszczać swojej wsi. Jest pracowity i potrzebuje kobiety obrotnej, która dorówna mu kroku. Oprócz prowadzenia gospodarstwa, pracuje także jako strażak w OSP. Szuka jednak kobiety bez dziecka.

Jest bardzo ogarnięty, inteligenty, uczuciowy. Dziewczyna przy nim biedy nie zazna - zachwalał go tata.

5) Waldemar

Waldemar jest organistą i przedstawicielem finansowym. Uwielbia podróżować. Ma 46 lat, wychowuje dwoje dzieci. Jego była żona nie kontaktuje się z nimi, ma unieważnienie ślubu kościelnego. Chciałby poznać kobietę, dla której on zrobi wszystko, a ona dla niego. Wierzy, że dopomoże mu Opatrzność.

Jak myślicie, czy któryś z nich znajdzie w programie miłość?

AW

Więcej o:
Komentarze (7)
"Rolnik szuka żony". Już wiemy, których uczestników zobaczymy w 6. edycji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Mira

    0

    To juz nie bedzie takie ciekawe skoro wiemy juz teraz kto przeszedł dalej....

  • Gość: ffffffffffff

    Oceniono 6 razy 0

    łysiejace, otyłe - typowe Jaunsze, no ale TVP odzwierciedla narod

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX