Katarzynka Skrzynecka remontuje pokój córki. Tapetę wybrała oryginalną, ale to meble są najciekawsze. "Mojego projektu z pejzażami 3D"

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z trwającego w pokoju jej córki remontu. Praca wre, a efekty już powoli widać.

Katarzyna Skrzynecka coraz aktywniej działa w mediach społecznościowych. Ostatnio najchętniej chwali się swoją metamorfozą, o której więcej przeczytacie TUTAJ. Teraz postanowiła pokazać swoim fanom przebieg remontu w pokoju jej córki. Czasu mają niemało, bo już lada moment wyjeżdżają na wakacje. Czy zdążą? Raczej tak, bo efekty pracy już powoli widać. 

Katarzyna Skrzynecka remontuje pokój córki

Skrzynecka zamieściła na Instagramie kolaż kilku zdjęć z pokoju Alikii, na których można zobaczyć przebieg prac remontowych. W oczy rzuca się przede wszystkim lawendowa tapeta. Wybór oryginalny, trzeba przyznać. Widać także panele w kolorze brązu oraz meble w bardzo podobnym odcieniu. Ale co ciekawe, właśnie te meble zostały zaprojektowane przez samą Skrzynecką. Pełen podziw.

Wjeżdżają meble mojego projektu z pejzażami 3D do wymalowanego pokoju córki, wyczekane ponad 2 miesiące. Mamy na budowę, montaż i zagospodarowanie 5 dni, by zdążyć na pożegnanie wakacji drugim tygodniem "rozpołowionego" urlopu. Nie mogę się doczekać, jak będzie wyglądać gotowe. Jaram się, niemniej niż córeczka - czytamy.

Ale na jednym zdjęciu się nie skończyło. Już chwilę później Skrzynecka pokazała inny kąt pokoju Alikii, gdzie również można dostrzec sporej wielkości komodę z pejzażami 3D. 

Chcielibyście pomieszkać w takim pokoiku? 

Katarzyna Skrzynecka cieszy się ze smukłej sylwetki na wakacjach z całą rodziną:

DH

Więcej o:
Komentarze (24)
Katarzynka Skrzynecka remontuje pokój córki. Tapetę wybrała oryginalną, ale to meble są najciekawsze. "Mojego projektu z pejzażami 3D"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: w

  Oceniono 24 razy 22

  Ale te tapety z borderem to jest przed czy po? Bo jeśli ona wali sobie taki dekor teraz to sorry, ale to jest jakieś 20 lat za późno. Ja miałam taki pokoik na przełomie lat 90 i 2000-nych i już wtedy walił paździerzem. No chyba że ona dziecku funduje taki "vintage" ;)

 • Gość: Kkkk

  Oceniono 18 razy 16

  Nie wiem jak wam... Ale mi się to nie za bardzo podoba. Ja rozumiem że nie wszyscy muszą mieć we wnętrzu szare ściany i białe mebelki, no ale Skrzynecka to ewidentnie gustu nie ma... Nigdy się dobrze nie prezentowała i choć może jest w porządku i ma głos ok, to dl mnie nie ma czym się jarać...

 • Gość: brrrr

  Oceniono 14 razy 12

  "Pejzaże 3D?!" A co to za cudo? Podejrzewam, że będą świetnie pasować do ścian z borderami i tej "pięknej" lampy. No cóż, pani Kasia jest kompletnie nieprzemakalna w kwestii stylu...

 • Gość: wdfv

  Oceniono 18 razy 10

  Ile kosztuje wyłączenie komentarzy pod niusami ? Pytam, bo widzę, że pod niusami o Woźniaku-Staraku i u was i na Pudlu komentarze są wyłączone. Gdyby to było z dobroci Waszego wszawego redakcyjnego serca po prostu do czasu gdy nie będzie czegoś konkretnego wiadomo
  (oświadczenie rodziny, odpowiednich służb) po prostu nie pisalibyście o sprawie, nie powielalibyście plotek i domysłów. Tymczasem tu widzę kompromis - sensacyjne pseudoartykuły się pojawiają ale komentować nie można. Czyli żerujemy na tragedii ale udajemy, że "stop hejt". Czyli robimy to za odpowiednią stawkę. Więc pytam: ILE?

 • Gość: Ja

  Oceniono 7 razy 5

  A ja ich lubię, fajna rodzinka

 • Gość: amp

  Oceniono 5 razy 3

  Wydaje mi sie, ze jest to news z dupy

 • Gość: Piotr

  Oceniono 8 razy 2

  Tylko co nas to obchodzi? my też remontujemy ale nikt tego nie ogłasza w prasie.Czy to takie ważne ,że GW pisze takie bzdety.Nie macie już coś mądrzejszego i ważniejszego do pisania?Robicie z czytelników prostaków.

 • Gość: Jaca

  Oceniono 3 razy 1

  o jej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX