Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz jednak są razem?! Pojechali na wspólne wakacje. Fanka zapytała ich wprost

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz jednak są razem? Wiele może na to wskazywać. Niedawno wybrali się na wakacje, a na ich profilach na Instagramie pojawiły się wspólne zdjęcia.

Pierwsze doniesienia o tym, że Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są razem pojawiły się pod koniec zeszłego roku. Informatorzy donosili, że oboje mają do siebie słabość, a modelce imponuje poczucie humoru oraz sprawność fizyczna młodszego o 8 lat kolegi. Mieli poznać się na imprezie u wspólnego kolegi. W kwietniu jednak pojawiła się informacja, że się rozstali, co potwierdziła Marcelina.Mimo to spędzają razem czas, co podsyca ciekawość ich fanów, którzy mają nadzieję, że dalej są razem.

Rafał Jonkisz komentuje plotki o związku z Marceliną Zawadzką:

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz jednak są razem?

Kilka dni temu wybrali się razem na wakacje. Wypoczywali na jednej z włoskich wysp, Sardynii. Na Instagramie pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Widać, że doskonale się razem bawią i świetnie spędzają czas. Marcelina woli opalać się na łodzi, Rafał za to zdecydowanie musi być w ruchu. Jedna z internautek zapytała się wprost, co ich łączy:

To jak to z Wami jest? Jesteście razem czy nie? - zwróciła się do nich.

Niestety, żadne z nich jej nie odpisało. Musimy więc czekać na jakieś kolejne doniesienia o ich relacji, choć może to nie być takie łatwe. Oboje bardzo dbają, żeby nic nie wyciekło do mediów. A Wy jak myślicie? Jedynie się przyjaźnią, czy łączy ich coś więcej?

AW

Więcej o:
Komentarze (13)
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz jednak są razem?! Pojechali na wspólne wakacje. Fanka zapytała ich wprost
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Święta razem, 3x Zakopane razem, Warszawa razem, Mazury razem, Łeba , Kołobrzeg, Hel, Malbork, Sardynia razem A Wy pytacie czy Oni są parą?

 • Gość: Mea

  Oceniono 2 razy 2

  W zasadzie co nas to obchodzi?

 • Gość: Anom

  0

  Popuka polansuje się i zostawi tego oszoloma z tv

 • Gość: Zuza

  0

  "Zapytała się wprost" to "się" czy "ich" zapytała. Bo jeżeli się to niech sobie odpowie.... Redaktorzyno do szkoły....

 • Gość: gosc

  0

  Panimarcelinaladnakobietamaladneustaipieknydekoltwidacjejwalorymaladnedurzepiersiiustadobredocalowaniazjezyckiemgoscgosc

 • jego_eminencja

  Oceniono 6 razy 0

  Jonkisz jest twardy i tryska na zawolanie, nawet 7 razy dziennie,

 • endyyyy

  Oceniono 4 razy 0

  Piękny przystojny chłopak, a Marcelina wielka baba, a ten aparat na zębach powoduje że gębę ma większą jak du..e. Przeciętny, bardzo sztuczna w zachowaniu kobieta.

 • Gość: Armani

  Oceniono 9 razy -1

  Pozytywna dziewczyna tylko łechtaczkę ma łajdaczkę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX