Marta Manowska zdradziła, jaką niespodziankę dla weselnych gości przygotowali Kasia i Piotr z "Rolnika". Wzruszający gest!

Na początku sierpnia Kasia i Piotr z 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" wzięli ślub. Wśród gości znalazła się Marta Manowska. Teraz zdradziła, że państwo młodzi przygotowali dla gości wyjątkową niespodziankę.

Historia Piotra i Kasi budziła sporo emocji wśród widzów programu "Rolnik szuka żony". Rolnik podziękował za udział wybranym kandydatkom, a do domu zaprosił dziewczynę, która również wysłała do niego list, ale wstydziła się wystąpić przed kamerami. Jednak ich uczucie było silniejsze, a Kasia zdecydowała się przełamać i wziąć udział w show. Ich miłość kwitnie do tej pory, mają już syna Aleksa, a 2 sierpnia wzięli ślub.

Zobacz też:  Skandal w "Rolnik szuka żony". Kasia i Piotr znali się wcześniej?! Głos zabiera reżyser

"Rolnik szuka żony". Piotr i Kasia przygotowali dla gości niespodziankę

Kasia i Piotr zaprosili na uroczystość innych kolegów z programu. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że Grzegorz z 5. edycji jest szczęśliwie zakochany i nie rozpamiętuje związku z Dorotą. Co więcej, już się zaręczył! Szczęście znalazł też Krzysztof (również z 5. sezonu). Oprócz nich pojawili się m.in. Łukasz i Jan z 5. edycji oraz Adam Kraśko z pierwszej. Oczywiście nie mogło zabraknąć prowadzącej program, Marty Manowskiej. I to właśnie ona zdradziła, że państwo młodzi przygotowali dla gości niespodziankę.

Kasia i Piotr przygotowali piękny gest. Tu oczywiście ukłony dla Rafała Brzozowskiego. Piosenka "Magiczne Słowa" znowu nam towarzyszyła. Ze wszystkimi zaproszonymi uczestnikami i parą młodą zrobiliśmy wielki krąg i zatańczyliśmy do niej - wyznała w rozmowie z Party.

Przypomnijmy, że cover piosenki zespołu Ziyo w wykonaniu Rafała Brzozowskiego jest motywem przewodnim programu od 1. edycji. Piosenkarz bardzo często śpiewa ją dla uczestników podczas odcinków specjalnych. Nic dziwnego, że para młoda zdecydowała się na taki gest.

'Rolnik szuka żony'. Czwarta edycja najbardziej kontrowersyjna. Te chwile zapamiętamy na długo:

AW

Więcej o:
Komentarze (10)
"Rolnik szuka żony". Marta Manowska zdradziła tajemnicę ze ślubu Kasi i Piotra. Przygotowali dla gości piękną niespodziankę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gd

  Oceniono 3 razy 3

  Manowska cos duzo o innych goda

 • Gość: Nina

  0

  Ochyda

 • Gość: Iza

  Oceniono 4 razy -2

  Grzesiek i Gabriela tam byli ❤

 • Gość: Kolejność

  Oceniono 5 razy -3

  Najpierw bachor potem ślub? Nieźle zryte łby.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX