Najpierw przeszła metamorfozę, teraz znalazła miłość. Kolejna uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się partnerem

Elżbieta z 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" ma partnera. Wspólnym zdjęciem pochwaliła się na Instagramie. Po ich minach widać, że są bardzo szczęśliwi.

Elżbieta była jedną z uczestniczek, która w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" walczyła o serce Jana. Szybko jednak okazało się, że pomiędzy rolnikiem a nią nie ma chemii. Choć nie znalazła w show miłości, to zaprzyjaźniła się z Małgosią, którą wybrał Jan (przypomnijmy, że ich związek nie trwał długo, a w finale Jan przyznał się, że tak naprawdę wolał Marysię). Kilka miesięcy po nagraniach do Elżbiety uśmiechnęło się szczęście, a u jej boku pojawił się tajemniczy mężczyzna.

Zobacz też: Elżbieta z "Rolnika" atakuje produkcję programu. Twierdzi, że została oszpecona. "Jeśli chcieli nas ośmieszyć, to im się nie udało"

"Rolnik szuka żony". Elżbieta jest szczęśliwie zakochana

Uczestniczka nigdy nie załamywała się tym, że jest sama. Ten czas wykorzystywała na to, żeby się zmieniać i pracować nad sobą. Na Instagramie pokazywała swoje najnowsze zdjęcia, które porównywała z tymi, które zrobiono jej w programie. W rzeczywistości w ogóle nie przypomina blondynki w okularach, która ubierała się dość skromnie i zachowawczo. Tak naprawdę zawsze ma modną fryzurę, nosi kobiece stylizacje. Jednak okres samotności ma już za sobą i od jakiegoś czasu jest w związku.

Kilka dni temu wybrali się razem na wycieczkę. Na profilu Elżbiety pojawiło się ich wspólne zdjęcie, na którym mężczyzna obejmuje ukochaną, która wręcz promienieje.

Ciąg dalszy zwiedzania Radomia... - pochwaliła się.

Pod spodem posypały się gratulacje oraz miłe słowa:

Życzę szczęścia.
Wszystkiego, co najlepsze, kochani.
Jesteście do siebie bardzo podobni. Szczęścia! - piszą fani.

Elżbieta to kolejna uczestniczka z 5. edycji, która po programie znalazła miłość. Oprócz niej w związku była także Ewelina, która znalazła się w domu Krzysztofa oraz Martyna, której nie wybrał Grzegorz.

Już od września nowa edycja programu "Rolnik szuka żony". Co nas czeka? Na pewno nie zabraknie sporych emocji:

Gratulujemy i życzymy szczęścia!

AW

Więcej o:
Komentarze (20)
"Rolnik szuka żony". Elżbieta znalazła miłość. Pokazała ukochanego na Instagramie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jhk

  Oceniono 21 razy 13

  Serio? Oni wam płacą żeby pisać o tych wszystkich "paniach nikt" Błagam Was...

 • Gość: Basua

  Oceniono 10 razy 4

  Moze już czas dać "odpoczac" tym damom, i napisac o uczestnikach nowej edycji są juz znani, a wy nic. Panie niech wrócą do swojego życia...

 • Gość: Li

  Oceniono 10 razy 4

  Kobieta miała parcie.

 • Gość: aj

  Oceniono 3 razy 3

  A cóż nas obchodzi życie prywatne jakiejś pani ?

 • Gość: Jola

  Oceniono 5 razy 3

  A ja na przekur wszystkim, życzę im szczęścia i miłości do końca świata i jeden dzień dłużej.

 • Gość: Zuza

  Oceniono 5 razy 3

  Kamera nie klamie.....żadna z uczestniczek nie miała pretensji do producentow tylko p.Ela.....ma parcie na szkło i koniec...nie ważne co o niej pisza wazne ze pisza....

 • Gość: Teodora

  0

  Ale pasztet lol.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX