Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje topless w rozpiętej kurtce. Tak odważnych zdjęć "Perfekcyjnej" nie widzieliśmy już dawno. Przesada?

Małgorzata Rozenek-Majdan kusi na Instagramie. Odważne zdjęcia? To chyba nadal zbyt mało powiedziane.

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno świętowała milion followersów na Instagramie, ale my nie mamy już wątpliwości, że nie spoczywa na laurach. Idzie wręcz jak burza, a na swoim profilu zamieszcza coraz to więcej zdjęć. Niektóre są słodkie i kolorowe, a niektóre... dużo odważniejsze. I właśnie jej najnowsza sesja zaliczya się do tej drugiej grupy. Rozenek bowiem opublikowała na Instagramie klika zdjęć, na których pozuje topless. 

Małgorzata Rozenek-Majdan topless na Instagramie

Małgorzata Rozenek do sesji zapozowała w krótkich, dżinsowych spodenkach, do których dobrała białą kurtkę. Pikanterii dodaje jednak fakt, że kurtkę tę postanowiła rozpiąć, a pod nią nie zakładać już innej części garderoby. Oto więc efekty: 

Choć "Perfekcyjnej" zdarzają się zdjęcia w bikini czy nawet topless, to aż tak gorących zdjęć nie widzieliśmy u niej już dawno. Co na to fani? No cóż, zdania są podzielone. 

Boska jesteś Małgosia!
Tym razem jestem na nie. 
Podziwiam za odwagę, tylko po co się ograniczać? Było już pójść na całość. Niemniej jednak zazdroszczę super figury w tym wieku - czytamy. 

A Wy, tym razem jesteście na tak czy uważacie, że Małgosia już trochę przesadza? 

Rozenek bardzo często pokazuje się na Instagramie w bikini. Pamiętacie jej ostatnie wakacje i słynny upadek z dmuchanego jednorożca? 

DH

Więcej o:
Komentarze (322)
Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje topless w rozpiętej kurtce. Tak odważnych zdjęć "Perfekcyjnej" nie widzieliśmy już dawno. Przesada?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: A

  Oceniono 85 razy 77

  Na tym zdjęciu nie jest ani zmysłowa, ani pociągająca. Nie wystarczy wywalić cycka na wierzch. Wygląda, jakby była lekko drinknięta lub na kacu.

 • Gość: Juu

  Oceniono 87 razy 77

  Niestety nie wyglada to estetycznie

 • Gość: Izzak

  Oceniono 80 razy 70

  Ta baba męczy sobą wybitnie!!! Jakim pustakiem trzeba być by się nią zachwycać.... Porażka!!!!

 • Gość: M

  Oceniono 83 razy 69

  A co z dobrymi manierami i dobrym reprezentowaniem siebie siebie Pani Małgosiu a projekt Lady przecież dziewczyny za podobne rzeczy były krytykowane

 • Gość: asd

  Oceniono 73 razy 65

  Chodzi w super krótkich spodenkach i kozakach? OK. Włosy w warkoczyki i na fioletowo? Nie ma sprawy. Raczej nie lady, ale i nie przeszkadza. Natomiast pokazywanie piersi w tej rozpiętej kurteczce jest wulgarne. I wiek nie ma tu znaczenia.

 • Gość: majka

  Oceniono 71 razy 65

  Na tym zdjęciu wygląda jak pijaczka, niech się zgłosi do projektu lady jako uczestniczka, może coś jeszcze z niej będzie.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 60 razy 56

  Czy to jeszcze jest biust.?nie....to silikon obciagniety skora.Nie ma sie czym zachwycac!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 64 razy 54

  Tej kobiecie wali się pod kopułą i jak ona uczy manier młode dziewczyny jak ona się zachowuje jak guwniara coraz gorzej z tą baba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX