Anna Lewandowska pozuje w bikini na jachcie i pyta o swój wiek. Pochwaliła się też mięśniami brzucha. Fani zachwyceni: "Rakieta!"

Anna Lewandowska po raz kolejny wywołała podziw wśród swoich fanów. Gwiazda podzieliła się z internautami zdjęciem w bikini, które chyba na każdym zrobi wrażenie.

Anna Lewandowska jest pełną energii kobietą. Na swoim Instagramie na bieżąco dzieli się momentami z życia zawodowego, a czasem i prywatnego. Lewa najwięcej czasu poświęca aktywności sportowej - jest między innymi reprezentantką Polski w karate tradycyjnym, trenerką personalną i dietetyczką. W swój rozwój wkłada naprawdę wiele pracy i jej najnowsze zdjęcie tylko to udowadnia.

Anna Lewandowska pozuje w bikini

Gwiazda dodała ostatnio na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje na luksusowym jachcie. W opisie zdjęcia wspomniała, że już niedługo będzie świętować swoje 31. urodziny. Na zdjęciu ma na sobie tylko biały t-shirt podwinięty do góry oraz czarny dół od stroju kąpielowego. Tym ubiorem Lewandowska zwróciła uwagę na swoją wysportowaną figurę, a najbardziej na mięśnie brzucha. Musimy przyznać, że robią one wrażenie i podobnego zdania są również obserwatorzy Lewej.

Chce mieć taki brzuch!
Dziś już nic nie jem.
Figura rakieta!

Anna Lewandowska nie tylko ma piękną figurę, ale także talent do tańca. Pochwaliła się nim na koncercie Jennifer Lopez:

Wy również jesteście pod wrażeniem sylwetki Lewej?

KB

Więcej o:
Komentarze (65)
Anna Lewandowska pozuje w bikini na jachcie. Pochwaliła się mięśniami brzucha. Fani zachwyceni: "Rakieta!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kati

  Oceniono 21 razy 21

  Anna bez kompleksów, a na każdym zdjęciu stoi na paluszkach, by optycznie wydłużyć kacze nóżki. Włosy zagęszczone i przedłużone nie uczynią z niej miss.

 • Gość: ZEE

  Oceniono 29 razy 21

  Czy ona kiedyś miała jakieś zdjęcie np.z książką?
  Nie mam na myśli wyprodukowanych prze nią "arcydzieł"

 • Gość: Gosc

  Oceniono 28 razy 20

  Powinna tę grzywkę zapyścić aż do podbródka i zaczesać na twarz, wtedy my nie musielibyśmy jej oglądać a ona miałaby prywatność. 😂😂😂

 • Gość: Iga

  Oceniono 21 razy 17

  Nogi wydłużone, widać po wielkości stopy i długości palców u nóg. Poza okropna.

 • Gość: dd

  Oceniono 18 razy 16

  Trzeba być bardzo zakompleksionym żeby nieustannie wrzucać swoje pozowane zdjęcia i czekać aż małolaty napiszą "Wow, jakaś ty piękna!!" itp. Czekanie na lajki to chyba główne zajęcie tej pani. Pustka, pustka...

 • Gość: Asia

  Oceniono 19 razy 15

  A o osiągnięciach sportowych tej pani cicho . Aby patrzcie jaka jestem ładna i bogata.

 • Gość: Anna

  Oceniono 18 razy 14

  jezuuuuuuu..... ta stopa jakby miala numer buta 47

 • Gość: amp

  Oceniono 17 razy 11

  Niech stanie chociaz raz prosto twarza do kamery to ocenimy jej figure, robic wygibasy i kopytka kazda potrafi. Lewandowska kopytko ma opanowane do perfekcji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX