Helena Englert pokazała urocze zdjęcie z tatą. "Kiedy tata przychodzi w trakcie sesji, haha". Fani rozczuleni. "Ach, rodzina"

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny podzieliła się nowym zdjęciem, na którym pozuje razem ze swoim tatą. Widać, że są ze sobą bardzo zżyci!

Mimo że Helena Englert ma dopiero 19 lat, to już zdążyła zagrać w takich serialach jak "Barwy Szczęścia", "Diagnoza" czy "Znaki". Wszystko wskazuje na to, że córka znanych aktorów pójdzie w ślady zawodowe swoich rodziców. Ostatnio Helena pochwaliła się wspólnym zdjęciem z tatą, Janem Englertem i to najbardziej urocza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie.

Helena Englert pokazała zdjęcie z tatą

19-latka raczej nie publikuje w swoich kałanach społecznościowych zdjęć z rodzicami, dlatego to ostatnie wzbudziło na jej profilu sporo emocji. Helena podzieliła się z obserwatorami fotografią, na której przytula Jana Englerta. Wyglądają razem totalnie uroczo i widać, że są ze sobą bardzo zżyci. Córka aktora podpisała je w zabawny sposób.

Kiedy tata przychodzi w trakcie sesji, haha.

Obserwatorom Heleny bardzo spodobał się najnowszy wpis. W komentarzach zwrócili uwagę między innymi na to, że dziewczyna coraz bardziej przypomina swojego ojca.

Jestem pod wrażeniem podobieństwa.
Ach, rodzina.
Wspaniałe zdjęcie z tatą!

Helena Englert pochwaliła się zdjęciem z tatą, a inne gwiazdy chwalą się na Instagramie zdjęciami ze swoimi pociechami:

Wy również uważacie, że są do siebie podobni?

KB

Więcej o:
Komentarze (20)
Helena Englert pokazała urocze zdjęcie z tatą. "Kiedy tata przychodzi w trakcie sesji, haha". Fani rozczuleni. "Ach, rodzina"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 38 razy 36

  Kiedy twój stary jest twoim jedynym atutem

 • Gość: -ta

  Oceniono 23 razy 19

  Nie, zdjęcie panny Heleny z tatą nie budzi we mnie ciepłych uczuć. To jest zwykły lans tej niezbyt urodziwej, ale mającej dobre nazwisko w polskim szoł-biznesie, pannicy. Będzie kolejna gwiazda, którą "fani są zachwyceni" i która "skradnie szoł" i w ogóle jest "przepiękna". Nie wiadomo, jacy fani i jaki szoł. Za to bez wątpienia przepiękna nie jest i raczej nie będzie. Dołączy do Młynarskich, Passentówien, Zamachowskich, Szelągowskich, Chajzera juniora, Dowbora i wielu innych genialnych synów i cór sławnych rodziców. Ciekawe, czy chociaż jedno z nich wygrałoby uczciwy, otwarty konkurs na posadę, którą się chlubi. Osobiście wątpię.

 • Gość: Irek

  Oceniono 20 razy 16

  Córeczka tatusia, tatuś wszystko zrobi , żeby wcisnąć ja do filmu , a ona nie ma urody ,ani talentu , druga Wieniawa , dwa beztalencia:))))

 • Gość: Sejn

  Oceniono 14 razy 14

  Nikt by na nią uwagi nie zwrócił gdyby nie ten tata. Dziewczyna jakich tysiące, wygrała tylko nazwisko, dzięki niemu ma łatwe i bezpieczne życie.

 • Gość: uuu

  Oceniono 10 razy 8

  Fani? aha...

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 7

  no coz corunia uroda nie grzeszy

 • Gość: Yoko

  Oceniono 9 razy 7

  Gdyby nie rodzice..znani ze sceny, nikt by o tej durne panience nie słyszał..

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 5

  Zarozumiała, niesympatyczna dziunia z brzydkimi nogami...

 • Gość: klm

  Oceniono 9 razy 5

  ładna inaczej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX