Agata z "Rolnika..." wspiera rozgoryczoną Małgosię. Przyznała jej rację: Ja też mam wiele pytań, wiele myśli i wiele bólu w sobie

Agata z 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" całkowicie wspiera Małgosię, która poczuła się niedawno zlekceważona przez produkcję TVP. Dodała osobisty wpis i przyznała, że nikt jej nie pomógł, gdy padła ofiarą hejtu.

Agata i Małgosia to uczestniczki 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Wydawało się, że obie znalazły w nim miłość. Pierwsza jeszcze podczas trwania nagrań przyjęła oświadczyny Łukasza, druga planowała przyszłość z Janem. Niestety, oba związki należą już do przeszłości. Obie jednak mają żal do TVP.

"Rolnik szuka żony". Agata wspiera Małgosię

Na początku sierpnia Małgosia dodała na Instagramie nagranie, w którym wyraziła swoje oburzenie zachowaniem stacji. Okazało się, że w materiale, który zaprezentowano w "PnŚ", pominięto uczestników ostatniego sezonu programu. Bohaterka 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" nie ukrywa, że ma żal do twórców. Uważa, że pominięto uczestników sezonu, w którym występowała, bo żaden z nich nie odnalazł miłości. O całej sprawie możecie przeczytać TUTAJ. Wśród komentujących jej post znalazła się Agata, która również ma żal do TVP. Nie obyło się bez krytyki:

Małgosiu, czytałam Twój komentarz i faktycznie go usunęli. Wiedzą, co zrobić, gdy coś jest dla niewygodne. A hejt w programie na nas, nasze cierpienie to mało kogo interesowało. Ja też mam wiele pytań, wiele myśli i wiele bólu w sobie po tym ostatnim roku, ale staram odkrywać prawdę sama i tłumaczyć to sobie wszystko, bo prawda dla każdego może być inna i ciężko będzie osiągnąć jakiś porozumienia w tej sprawie. Ja to wiem i robię swoje - napisała. 

Dodała, że stara się znaleźć pozytywy po tym przykrym doświadczeniu. Docenia znajomości, jakie zawarła dzięki udziałowi w show.

Cieszę się tym, co teraz się dzieje w moim życiu po programie. Czyli nowe znajomości, miłe komentarze, przeprosiny za hejt i złe ocenianie mnie, oraz mnóstwo dobrych życzeń i wsparcia od obcych ludzi. W tym znajduję siłę. W takich drobnych rzeczach. Bo wiem, że na te większe trzeba poczekać - dodała refleksyjnie. 

Agata i Łukasz 'Rolnik szuka żony'Agata i Łukasz 'Rolnik szuka żony' FORUM GWIAZD

Zapewniła też, że zawsze będzie stawać po stronie uczestników, którzy ucierpieli przez pojawienie się w "Rolniku...". Na koniec zwróciła się też do wszystkich, którzy szukali miłości w programie:

Jestem z każdym, kto ucierpiał w tym programie albo po jego zakończeniu, bo wiem, co to znaczy. Pomogę każdemu, jeśli ktoś mnie poprosi o pomoc. Życzę Tobie, Małgosiu i reszcie naszej "rolnikowej" rodziny, żeby wszystko się ułożyło, żeby zapomnieć o tym, co było złe i otworzyć się na nowe, na lepsze. Pewne rzeczy trzeba zostawić za sobą i zacząć żyć na nowo. Takie jest życie - zakończyła wpis.

Nic dziwnego, że Agata może czuć żal. Ona i Łukasz byli najbardziej krytykowanymi przez widzów uczestnikami 5. edycji. Wyśmiewano ich uczucie i obrażano w komentarzach. Początkowo TVP nie reagowała, potem usuwano negatywne komentarze na oficjalnych profilach programu.

AW

Więcej o:
Komentarze (36)
"Rolnik szuka żony". Agata wspiera rozgoryczoną Małgosię. Przyznała jej rację: Ja też mam wiele pytań, wiele myśli i wiele bólu w sobie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Aga

  Oceniono 18 razy 18

  Rozumiem was kobiety i nie rozumiem zarazem...przecież jesteście dorosłe...to chyba wiedziałyście z czym wiąże się udział w takim programie...nie wiem o co w ogóle tu chodzi...trzeba mieć świadomość i dojrzałość emocjonalną jeśli zgłasza się z własnej woli do programu...

 • Gość: Stokrotka

  Oceniono 13 razy 13

  Czy te Panie naprawdę myślały, że pójdą sobie do TV, znajdą mężów, będą żyć długo i szczęśliwie w pełni podziwu i uwielbienia fanów?!? Program się skończył, z miłości nici, trzeba żyć dalej a nie zadręczać innych swoim rozgoryczeniem i nieszczęściem. Skończcie z takim podejściem, ogarnijcie się, skupcie na przyszłości i poszukajcie miłości w realu!

 • Gość: Iwa

  Oceniono 13 razy 11

  Kobiety przestańcie ciągle o sobie przypominać . Ludzie mają już Was dość. Nie będziecie pisać nie będzie hejtów bo społeczeństwo o Was zapomni. W zbudzacie w ludziach agresję artystki z kociego teatru

 • Gość: erf

  Oceniono 17 razy 11

  co ona / agata/ w ogóle opowiada !!!!! same chciały być w programie, strasznie były zakochane, małgosia emocjonalnie niezrównowazona, chorobliwie zaborcza...a agata naiwna , o co maja teraz żal ? nie rozumiem

 • Gość: Iza

  Oceniono 14 razy 10

  Kobiety...zacznijcie wreszcie żyć własnym życiem...wy już nikogo nie i interesujące...

 • Gość: Chce

  Oceniono 9 razy 7

  Polazly tam rzędne sławy i zabawy, a teraz jak typowe policzki bada odgadywać, mieć żale do wszystkich, bo nie poszło tak jak sobie myślały. Głupie baby myślały że świat zawojują.

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  ludzie idacy do programu telewizyjnego beda w telewizji,nie w radiu,beda poddawani opinii,nie zawsze pozytywnej,panie byly dorosle,swiadome ,ze beda oceniane,o co chodzi?o podtrzymywanie popularnosci?psycholog potrzebny?litosci

 • Gość: Hanka

  Oceniono 7 razy 5

  Nie ma głupszego programu niż Rolnik szuka żony Bogaci rolnicy nie potrafią sami znależc żony śmieszne?Poza tym kobiety wchodzące do tego programu poddają się licytacji która lepsza ładniejsza Zero godności dla swojej osoby

 • Gość: Dawid

  Oceniono 15 razy 5

  Dziwne ,najpierw się oświadcza że mega zakochany A potem nic z tego ,ciekawe o co poszlo sądzę ze nie chciala mu dogodzic w łóżku, albo nie umiała ,widać że zakompleksiona ta Agata.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX