Kaczorowska po raz pierwszy o porodzie. "Rodziłam siłami natury". Wyznała też, jaki ma stosunek do karmienia piersią.

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca urodziła córkę. Teraz opowiedziała o porodzie i nowej roli życiowej.

Odkąd Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w grudniu ogłosili, że zostaną rodzicami, ich świat zaczął się kręcić wokół ciąży. Tancerka bardzo poważnie podeszła do swojego stanu i wykorzystując zdobytą popularność, chciała pomóc przyszłym mamom.

Na swoim kanale na YouTube prowadziła rozmowy z ekspertami, by poszerzyć swoją wiedzę, a także oglądających ją przyszłych rodziców. Chętnie też relacjonowała przebieg swojej ciąży, a odkąd córka pojawiła się na świecie, tancerka pokazuje, jak wygląda życie młodej mamy.

Agnieszka Kaczorowska o porodzie

Dwa tygodnie po narodzinach córki Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela udzielili wywiadu Agnieszce Jastrzębskiej, który ukazał się w "Dzień Dobry TVN". Opowiedzieli w nim o porodzie. Okazuje się, że choć początkowo mieli inne plany, mąż towarzyszył jej na sali porodowej. I jak zapewnia aktorka, był bardzo dzielny.

Długo zastanawialiśmy się, czy tego chcemy. Na początku ciąży stwierdziliśmy, że to nie jest dobry pomysł. Ale po połowie okresu stwierdziliśmy, że dlaczego nie! I Maciek dał radę - zdradzili.

Kaczorowska rodziła naturalnie, gdyż nie było żadnych przeciwwskazań:

Ja urodziłam naturalnie. Nie miałam żadnych przeciwwskazań. Na szczęście się udało. Do tego jesteśmy stworzone, my kobiety - tłumaczyła tancerka.

Przyznała jednak, że potrzebowała kilka dni na to, żeby dojść do formy. Przez pierwszy tydzień starała się nie nadwyrężać i wypoczywać. Na szczęście może liczyć na wsparcie męża, który przejął obowiązki domowe. Chce też uświadomić inne kobiety, że to jest naturalne i każda potrzebuje czasu, żeby się zregenerować. Cieszy się jednak, że powoli wraca do swojej figury. Jak przyznaje, pomaga jej w tym też m.in. karmienie piersią, którego jest zwolenniczką:

Każda kobieta może karmić, jak chce, gdzie chce i kiedy chce. Ma wolność w tej kwestii. Ja z mojego punktu widzenia uważam, że naturą jest karmienie piersią. I jeśli mam taką możliwość, to to robię. Nie jest to tylko dobre dla dziecka, ale dla mnie też i pozwala mi szybciej wrócić do formy - uważa.

Jak na razie zapowiada też, że nie zamierza szybko wracać do obowiązków zawodowych i chce najbliższe tygodnie poświęcić sobie i córce.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela rok temu wzięli ślub. To była magiczna uroczystość. Makijażystka pokazała jej ślubny make-up. Ale jak bawili się goście!

AW

Więcej o:
Komentarze (77)
Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy o porodzie: Rodziłam siłami natury, do tego jesteśmy stworzone
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: I

  Oceniono 42 razy 38

  Tež chciałabym rodzić siłami natury, a nie własnymi. Może wtedy by nie bolało. :D

 • Gość: Mama bliźniaków

  Oceniono 31 razy 27

  Jak mnie denerwują takie wpisy. Mi nie było dane rodzić naturalnie, musiałam urodzić przez cesaeskie cięcie. Tylko w ten sposób ja mogłam przeżyć i moi synowie też. A jak czytam coś takiego to czuję się jakbym była kimś gorszym i moi synowie też tylko przez dlatego w jaki sposób się urodzili.

 • Gość: bb

  Oceniono 32 razy 24

  "Do tego jestesmy stworzone, my kobiety" - nie, nie jesteśmy. Posiadanie dziecka to możliwość które daje nam ciało (i tak nie wszystkim kobietom), nie jakieś kretyńskie powołanie.

 • mare.com

  Oceniono 19 razy 19

  a jak sprawdzila sie ta cala wielka torba gadzetow znanych firm ,ktore pani dotaszczyla na porodowke?przydały sie?czy tylko przyniosły kase?tak tylko pytam ,kandydatko do oskara.

 • Gość: Szik

  Oceniono 19 razy 19

  Ach, te jednodniowe mamy. Raz urodziła i jest wielkim ekspertem od dawania rad.

 • Gość: Barbara

  Oceniono 17 razy 17

  Pelakom mówimy stanowcze NIE

 • Gość: Absta

  Oceniono 18 razy 16

  Ale pusta idiotka już nie ma o czym pisać to teraz o porodzie pisze. Następna pseudo celebrytka.

 • Gość: xyz

  Oceniono 20 razy 16

  Naprawdę musimy znosić tę dziewuchę i jej mądrości codziennie,Kiedy ona ma czas zajmować się dzieckiem, mam wrażenie że dziecko jest tylko po to żeby mogła się lansować. Wrrr

 • Gość: hh

  Oceniono 16 razy 14

  Jeju jakie to jest puste. Traktuje to dziecko jak lalkę. Ona nie ma pojęcia o macierzyństwie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX