Anna Lewandowska pokazała, jak Klara wita Roberta po powrocie do domu. Internauci rozczuleni: To najsłodsze, co dziś zobaczyłam

Anna Lewandowska nie ukrywa, że zawsze rozczula ją widok Klary i Roberta. Na Instagramie pokazała teraz, jak córka wita się z tatą po jego powrocie do domu.

Życie Anny i Roberta Lewandowskich to ciągłe podróże. Z powodu zawodowych obowiązków muszą często odwiedzać najróżniejsze miejsca i nie zawsze udaje im się robić to razem. Podczas nieobecności jednego z rodziców, drugi stara się zajmować Klarą tak, żeby za bardzo nie odczuwała jego braku. Mimo to dziewczynka zawsze tęskni i z radością wita się po powrocie.

Klara Lewandowska pływa w morzu. Ma dopiero 2 lata, a już nabrała sporych umiejętności. Nie mamy wątpliwości, że w przyszłości zostanie sportowcem!

Anna Lewandowska wzruszona widokiem Klary i Roberta

Na Instagramie "Lewej" znalazło się zdjęcie, które zrobiła, gdy jej mąż po raz pierwszy spotkał się z córką po przyjeździe z obozu piłkarskiego. Nie ukrywa, że taki widok zawsze ją wzrusza.

Jeden obraz potrafi zastąpić tysiąc słów... Nasze życie ciągle na walizkach, w samolotach, w podróży. Uwielbiamy powroty do domu - napisała.

Dodała też słowa, jakimi 2-letnia Klara zwraca się wtedy do taty:

Tatusiu, tatusiu - woła do niego.

Pod spodem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani najczęściej przyznają, że również są wzruszeni i nie dziwią się "Lewej", że podzieliła się z nimi tak intymną fotografią:

Bardzo piękne i wzruszające zdjęcie.
To najsłodsze, co dziś zobaczyłam.
Ale to słodkie maleństwo - komentują.

Swoje opinie wyrażają nie tylko fani trenerki, lecz także osoby ze świata show-biznesu:

Przesłodkie - zachwyca się Małgorzata Rozenek-Majdan.
Piękna chwila - dodała Katarzyna Zielińska.

Was też rozczuliło zdjęcie Klary i Roberta?

AW

Więcej o:
Komentarze (113)
Anna Lewandowska zdradziła, jak Klara wita Roberta Lewandowskiego po powrocie do domu. Internauci rozczuleni: To najsłodsze, co dziś zobaczyłam
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • majacywszystkogdzies

  Oceniono 50 razy 32

  Aniu, czy stolec był, w jakiej kolejności? Teraz przenieśmy się do królestwa prostaków majdankoworozenkowych, a po chwili wrócimy do księstwa lewandowego.

 • Gość: bn

  Oceniono 40 razy 30

  wszystko na sprzedaz, aby klikalnosc byla wiekksza i wiecej kasy wpadalo od sponsorow

 • lipcowakobieta

  Oceniono 43 razy 27

  Co za bzdury! tylko klara tak wita ojca? żadne inne dzieci nie witaja? jakbyscie mogli to wleźlibyście im w d***.

 • Gość: Lele

  Oceniono 29 razy 25

  Kuba Błaszczykowski ma przynajmniej klasę i dobre serce Niedobrze się robi od oglądania Lewandowskich Oboje żałośni

 • Gość: GOŚĆ M

  Oceniono 29 razy 25

  Zastanawiam się czy Lewandowscy kompletnie odlecieli czy uważają nas za kompletnych debili!? Każde dziecko wita rodzica w ten sposób. Więc nie wiem co w tym tak pięknego??....chociaż wiem..... przecież to Lewandowscy! A u nich wszystko jest nadzwyczajne !!! Masakra!!

 • Gość: gość

  Oceniono 32 razy 20

  Mało Aniu wciąż mi mało. Wciąż nie jestem pewien czy jesteś naprawdę szczęśliwa. Musisz się bardziej postarać tak aby nie zostawić nam szarakom żadnych wątpliwości.

 • Gość: ektyn

  Oceniono 22 razy 18

  Mało się nie po,s,r,ałem z tego rozczulenia.

 • Grzegorz Krężel

  Oceniono 20 razy 18

  Miliony dzieci tak witają swoich tatusiów... Pan Lewandowski nie jest w tej kwestii ani trochę wyjątkowy... Ale co pani lewandowska może o tym wiedzieć...

 • valla

  Oceniono 24 razy 18

  Myślałam że z radości robi złota kupe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX