Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan całują się na masce samochodu za... milion złotych. "Szybcy i wściekli"

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem, na którym całuje się z Radkiem Majdanem na masce bardzo drogiego samochodu. Jego cena? Zwala z nóg!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w końcu wrócili z kilkutygodniowych wakacji po Europie. Jak to po urlopie bywa, trzeba wrócić do szarej rzeczywistości. Jednak w przypadku Gosi i Radka ta rzeczywistość jest wyjątkowo kolorowa. A udowadnia to ich najnowsze zdjęcie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan całują się na masce samochodu

Celebrytka dodała na Instagrama zdjęcia, na których razem z Radkiem pozują przy luksusowym samochodzie. Na jednym z nich para całuje się w bardzo romantyczny sposób. Jednak to nie pocałunek zwrócił uwagę obserwatorów. Najważniejszy na zdjęciu okazał się chromowany samochód, który wygląda na bardzo drogi. Obserwatorka Rozenek zapytała o markę pojazdu i gwiazda odpowiedziała, że to Mercedes-Benz S 63 AMG Coupé. Jak się okazało, jego wartość to nawet milion złotych.

W komentarzach od razu pojawiły się zabawne nawiązania do drogiego samochodu.

O takim lusterku ciężko zapomnieć, ale zapakować do kosmetyczki też może być ciężko.
Piękni Wy, ale auto najpiękniejsze!
Auto jak lusterko!

Rozenek i Majdan na każdym wspólnym zdjęciu wyglądają na bardzo zgraną parę. A jak jest w rzeczywistości? W KOLE PLOTKA rozwiązali test małżeński. Reakcja Majdana bezcenna:

KB

Więcej o:
Komentarze (56)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan całują się na masce samochodu za... milion złotych. "Szybcy i wściekli"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: lil

  Oceniono 27 razy 25

  zenada, udaja 20 lat mlodszych zachowaniem i strojem , do tego to epatowanie pieniedzmi, to wszystko jest strasznie tandetne i malomiasteczkowe.

 • Gość: Gg

  Oceniono 21 razy 19

  śmieszniej i bardziej karykaturalnie się nie dało 😅 On przebrany za 8-latka, ona - 50-letnia z estetyką ukształtowaną przez świat Barbie... Uprzedzając kontratak "fanów" (o, losie ;)) - nie, nic w tym złego i, oczywiście, mają prawo żyć jak chcą i obnosić się tym życiem w mediach, ale skoro tak, to ja mam prawo skomentować, widząc to z własnej perspektywy: śmieszne i lekko żałosne ;)

 • B P

  Oceniono 23 razy 19

  Samochód jest logowany przez jakąś firmę (klinikę) więc nie jest ich własnością. Ich życie też jest publiczne, na sprzedaż. Wyjątkowo niesympatyczna i wyrachowana para.

 • Gość: majka

  Oceniono 23 razy 19

  Przypadkowo się całuja i przypadkowo przechodził paparazzi i zrobił fotkę którą ktoś przypadkowo przesłał do plotka :)))

 • Gość: Magda

  Oceniono 21 razy 19

  Już są niesmaczni

 • diver77

  Oceniono 18 razy 16

  Ależ to są pustaki! żal!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 13 razy 11

  Widowisko w sam raz dla żoliborskich mebelków 😂😂😂

 • Gość: hallo

  Oceniono 11 razy 9

  ONI SIĘ NIE CELUJA TYLKO POZUJA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX