Karolina Korwin Piotrowska opisuje, jak została opluta na ulicy. "Panie na mój widok zrobiły znak krzyża"

Na Karolinę Korwin Piotrowską wylała się ostatnio fala hejtu. Powód? Jak twierdzi - tęczowa torba na zakupy.

Karolina Korwin Piotrowska należy do wąskiego grona osób publicznych, które nie boją się komentować rzeczywistości bez ogródek. Dziennikarka jest bardzo aktywna na Instagramie i to właśnie tam zazwyczaj dzieli się swoimi przemyśleniami. Od czasu do czasu zdarza jej się również subtelnie manifestować poglądy na ulicy. Ostatnia taka sytuacja skończyła się dla niej bardzo nieprzyjemnie.

Anna Popek: Kobiety na wysokich stanowiskach nie są szczęśliwe. Korwin Piotrowska odpowiada. "XXI wiek a niektórzy nadal w średniowieczu"

Korwin Piotrowska nie ukrywa, że jest zwolenniczką równego traktowania ludzi, bez względu na płeć, wyznanie, rasę, czy też orientację seksualną. Ostatnie wydarzenia w naszym kraju pokazały, że taka postawa wcale nie jest czymś oczywistym. Sama dziennikarka także padła ostatnio ofiarą hejtu i to nie tylko internetowego.

Karolina Korwin Piotrowska w ogniu ulicznej krytyki

Jak czytamy na Instagramie, Karolina Korwin Piotrowska, wybrała się ostatnio na zakupy. Ku jej zdziwieniu, skrajne emocje wśród przechodniów wywołała tęczowa torba.

Na przestrzeni kilkuset metrów, niosąc zakupy w torbie z tęczą, zostałam raz opluta, dwie panie pod kościołem na mój widok zrobiły znak krzyża (zupa czuła się błogosławiona), jeden starszy pan mnie popchnął na ulicy pod straganem mówiąc "parszywe lewactwo" - wylicza we wpisie.

To jednak nie wszystko. Niektórzy zasugerowali dziennikarce zboczenie, a jej sąsiadka uznała wyjście z tęczową torbą na zakupy za prowokację.

Karolina Korwin Piotrowska starała się obrócić całą sytuację w żart. We wpisie zażartowała, że do tej pory ludzie zwracali na nią uwagę na ulicy głównie ze względu na to, że towarzyszą jej aż trzy psy. Podsumowała więc, że czworonogi są zatroskane o swoją "celebrycką sławę".

Dla dziennikarki brawa za dystans i odwagę. Zachowania przechodniów nie będziemy komentować...

Więcej o:
Komentarze (190)
Karolina Korwin Piotrowska została opluta na ulicy. Przechodniom nie spodobała się jej tęczowa torba
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Karma_pelikana

  Oceniono 69 razy 37

  Jakby postawić koło siebie szaty liturgiczne najróżniejsze to też mamy kolory tęczy. W kolejce do jakiegoś ministranta z spuszczonymi spodniami...

 • kordelk.a

  Oceniono 55 razy 33

  Mam bardzo podobną siatkę, o ile nie taką samą (na podstawie zdjęcia trudno jednoznacznie orzec). Noszę w niej zakupy prawie codziennie od dłuższego czasu. Nikt nie zwraca na to uwagi, nie mówiąc już o jakichś zaczepkach, czy tym bardziej naruszaniu mojej nietykalności.
  Dlatego trochę mnie dziwi taka reakcja na tęczową siatkę. Może miałam więcej szczęścia, może w Poznaniu, gdzie mieszkam, ludzie są na bardziej na poziomie, ale może pani Karolina potrzebowała tematu na wpis i trzeba było coś wymyślić?

 • Gość: wlo

  Oceniono 34 razy 28

  Znajoma z identyczną torbą chodzi po Saskiej Kępie, Nigdy do tej pory nikt nie zwrócił absolutnie zadnej uwagi na taką torbę w Jej rekach.

 • Gość: Kamila

  Oceniono 31 razy 25

  O matko zeby opluc kogos z powodu torby masakra

 • Gość: nosyczław

  Oceniono 91 razy 21

  Wzruszyła mnie jej opowieść. Jako dziennikarka i publicystka ładnie to wszystko wymyśliła.

 • js08836

  Oceniono 39 razy 19

  Pani Piotrowska doświadczyła bliskie spotkanie z kościelną ciemnotą. Ta ciemnota katolicka 500+ wyjeżdża nad morze idzie na plażę i wyciąga z pokrowców parawany. Parawany są w kolorach tęczy. Hipokryci z ciemnogrodu. A może na plażach zorganizować ciemnogrodzkie msze ?

 • Gość: gość

  Oceniono 58 razy 18

  Co za bzdury wypisuje ta pani.Nikt myślę nikt nie zwrócił uwagi na siateczkę dziennikarki,nikt jej nie oplul i nie popchnął.Panie pod kościołem pewnie nawet nie wiedzą kto to jest.Ale napisać coś ,obśmiac trzeba.Przecież ludzie są tacy durni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX